تور کرمانشاه

تور کرمانشاه

لیست تورهای کرمانشاه خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کرمانشاه نهال گشت

با وجود قیمت پایین تور کرمانشاه‌، خدمات و امکانات مناسبی در طول سفر دریافت می‌کنید. با توجه به قیمت پایین هواپیما و هتل در کرمانشاه، تورهای این شهر ارزان‌ترین قیمت‌ها را دارند. البته کیفیت چنین توری الزاما پایین نیست. بلکه به دلیل وجود هتل‌های با کیفیت با قیمت پایین خاطره‌ی خوشی از اقامت در این شهر در ذهنتان باقی می‌ماند. البته مطلع نبودن از مسائلی مانند آب و هوا یا کنسلی تور ممکن است برای شما دردسرهایی را به وجود بیاورد و سفر را به کامتان تلخ کند. بنابراین بهتر است با اطلاعات کاملی این تور را رزرو نمایید.

آب‌و هوای کرمانشاه اغلب سال سرد است

کرمانشاه با توجه به قرارگیری میان کوه‌های زاگرس در اغلب سال هوای خنکی دارد. دمای پایین کرمانشاه در پاییز، زمستان و دو ماه نخست می‌تواند آزاردهنده باشد؛ به‌خصوص اگر زمستان با سرمای استخوان‌ سوز انتخاب شما برای سفر به این شهر باشد. به علت همین پایین بودن دما، از ماه خرداد تا پایان شهریور بهترین زمان برای رزرو تور کرمانشاه است. در این ایام از سال دمای کرمانشاه در بازه‌ای بین 9 الی 37 درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد و آب و هوای کرمانشاه گرم‌تر می‌شود.

همیشه لباس گرم به همراه داشته باشید

اختلاف دما در طول یک روز این شهر بسیار زیاد است. این اختلاف دما امکان رسیدن به 20 درجه یا حتی بیشتر را در یک روز را دارد. با توجه‌ به چنین موضوعی هر زمانی که به کرمانشاه سفر می‌کنید، باید لباس گرم همراه شما باشد.

تورهای کرمانشاه به هر دو صورت ممکن برگزار می‌شود

تورهای کرمانشاه با هواپیما و قطار برگزار می‌شود. هواپیمایی‌های ایران‌ایر، قشم ایر و آسمان هرروزه از تهران به سمت کرمانشاه پرواز دارند. البته می‌توانید تور هوایی کرمانشاه را از مشهد، شیراز و بندرعباس نیز رزرو کنید. اما این شهرها فقط در برخی روزها به کرمانشاه پرواز انجام می‌دهند. قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه نیز همانطور که گفتیم ارزان است. همچنین در صورت تمایل نسبت به رزرو تور ارزان‌تر، می‌توانید تور زمینی کرمانشاه را با قطار و فقط از مبدا تهران انتخاب کنید. حرکت قطارها از تهران به صورت یک روز در میان می‌باشد.

هتل‌های 5 ستاره را با پایین‌ترین قیمت رزرو کنید

در حال حاضر تنها دو هتل 5 ستاره به نام‌های پارسیان و لاله بیستون در کرمانشاه پذیرای مسافران هستند. با توجه به امکانات موجود در هتل پارسیان می‌توانید انتظار یک اقامتگاه نسبتا لوکس را از آن داشته باشید. این اقامتگاه را می‌توان بهترین هتل کرمانشاه نیز نام برد. دیگر هتل 5 ستاره کرمانشاه یعنی لاله بیستون قیمتی به‌مراتب پایین‌تر نسبت به پارسیان دارد و می‌تواند گزینه خوبی برای اقامت شما باشد. البته اگر قصد اقامت در هتل های کرمانشاه 5 ستاره را نداشتید، می‌توانید اقامتگاه‌های ارزان‌تر کرمانشاه را برای اقامت انتخاب کنید.

مدت اقامت در اختیار شما خواهد بود

با رزرو تور کرمانشاه محدودیتی درباره مدت اقامت ندارید. البته حداقل اقامت 2 شب خواهد بود.

هزینه تور کرمانشاه چقدر است؟

با توجه به پایین بودن قیمت هتل‌ها و هواپیماها به راحتی می‌توانید یک تور ارزان را رزرو کنید؛ بنابراین نیازی به نگرانی‌ بابت قیمت تور کرمانشاه نیست.

جشنواره‌های تنبور نوازی و صدای پای بهار در کرمانشاه

در صورت رزرو تور کرمانشاه در مهرماه به هیچ عنوان جشنواره تنبور نوازی را از دست ندهید. در این جشنواره مردان و زنان به نواختن تنبور (یکی از کهن‌ترین سازهای ایران) می‌پردازند. همچنین جشنواره صدای پای بهار نیز اسفند هرسال به مناسبت نزدیک شدن به فصل بهار و سال جدید در روستای کندوله کرمانشاه برگزار می‌شود.

تاریخ ایران را در کرمانشاه رصد کنید

کرمانشاه از بناهای متعدد تاریخی زیادی برخوردار است. قدمت برخی از این سازه‌ها به دوره ساسانیان نیز می‌رسد. البته نباید طبیعت بکر این شهر را نیز از دست بدهید. در لیست زیر بخشی از جاهای تاریخی و طبیعی کرمانشاه را برای شما نام برده‌ایم.

  • مجسمه هرکول
  • طاق بستان
  • بیستون
  • تکیه بیگلر بیگی
  • تکیه معاون الملک
  • تالاب هشیلان
  • سرآب نیلوفر
  • باغ گل‌ها
  • غار پراو (پرآب)

تور لحظه آخری کرمانشاه تنها از تهران قابل رزرو است

با توجه به اینکه فقط پرواز تهران کرمانشاه به صورت روزانه برگزار می‌گردد، تور لحظه آخری کرمانشاه نیز در اغلب موارد تنها از شهر تهران قابل رزرو است.

خدمات تور کرمانشاه گشت شهری ندارد

خدماتی که در تور کرمانشاه شامل حال مسافرین می‌شود، رزرو بلیط رفت و برگشت (هواپیما یا قطار) و رزرو هتل مدنظرتان است.

تور کرمانشاه را چگونه رزرو کنیم؟

برای رزرو تور گردشگری کرمانشاه می‌توانید با شماره‌های تماس درج شده در سایت نهال گشت تماس گرفته و به صورت تلفنی از طریق مشاورین این آژانس مسافرتی تور کرمانشاه را رزرو نمایید.

1