تور قشم

تورهای قشم با قطار

لیست تورهای قشم با قطار

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پکیج و قیمت تور قشم با قطار 6 تخته از تهران

3 روز خرداد ماه – تیر ماه قطار 1,180,000

تور4 روز قشم با قطار 4 تخته از تهران

3 روز خرداد ماه قطار 1,650,000

شاید ساده‌ترین راه رسیدن به قشم، تهیه بلیط هواپیما و پیاده شدن در فرودگاه قشم باشد. اما می‌توانید از راه زمینی و با استفاده از قطار نیز به بندرعباس بروید و از آنجا راهی قشم شوید. بدین منظور بعد از اینکه به سلامت به ایستگاه قطار بندرعباس رسیدید، با استفاده از تاکسی یا ون، به سمت اسکله شهید حقانی رفته و از آنجا سوار بر اتوبوس دریایی یا لنج‌های مسافربری به سمت قشم حرکت کنید. تور قشم با قطار به دلیل اینکه که بخشی از آن با قطار و بخش دیگر با لنج پیموده می‌شود، هیجان زیادی داشته و طرفداران آن بسیار زیاد می‌باشد. خرید تور قشم با قطار با توجه به مبدا سفر دارای حق انتخاب‌های متفاوتی در نوع قطار می‌باشد که هر یک دارای امکانات و شرایط مختلفی می‌باشند.

خدمات تور قشم با قطار

  • صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت

هزینه تور قشم با قطار؛ نحوه تعیین قیمت

قیمت تور قشم با قطار، وابسته به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت قطار و هتل محل اقامت است. هزینه بلیط رفت تهران – بندرعباس بسته به کیفیت قطار، بین 116 تا 250 هزار تومان متفاوت است. همچنین ممکن است در اعیاد و یا تعطیلات این هزینه افزایش یابد. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که در ایام شلوغی، هتل‌ها قیمت‌‌های خود را افزایش می‌دهند.

تهران تا بندرعباس با قطار

فاصله تهران تا بندرعباس ۱۲۷۶ کیلومتر و مدت ‌زمان سفر با قطار از تهران به بندرعباس بین 15 تا 18 ساعت است. این مسیر ریلی یکی از طولانی‌ترین مسیرهای ریلی کشور است اما به دلیل جاذبه‌های مسیر و راحتی سفر با قطار، این روش می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز و جذاب باشد.

مسیر تهران به بندرعباس و بندرعباس به تهران هر روز چند قطار دارد. در نتیجه شما می‌توانید بهترین زمان حرکت و بهترین شرکت ریلی را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. قطارهای که از شهر تهران به بندرعباس می‌روند شامل قطارهای رجا، غزال، بن‌ریل و جوپار است. هرکدام از این قطارها بسته به امکاناتی که دارند قیمت‌های متفاوتی هم دارند. در این مسیر طولانی ایستگاه‌های بین‌راهی متعددی وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کاشان، نائین، اردکان، میبد، یزد، بافق، سیرجان و بندرعباس اشاره کرد:

شرکت بن ریل

قطار غزال شرکت بن ریل را می‌توان تنها قطار لوکس این مسیر دانست که برای دوستان یا خانواده‌هایی که بصورت دسته جمعه سفر می‌روند بسیار مناسب است. کوپه‌های این قطار 6 تخته بوده و برای هر واگن از قطار، مهماندار اختصاصی درنظر گرفته شده‌است. این قطارها هر روز از تهران ساعت 13 حرکت کرده و ساعت 30/6 صبح روز بعد به بندرعباس می‌رسند.

شرکت رجا

شرکت رجا دارای قطارهای 4 تخته امید، 4 تخته سریر و 4 تخته البرز است. این قطارها، علی‌رغم کیفیت بالا از نظر قیمت نیز گزینه‌ کاملا مناسبی هستند. امکانات این قطارها در حد قطارهای لوکس نیست، اما کاملا با کیفیت ارزیابی می‌شوند.

شرکت جوپار

قطار کویر شرکت جوپار، دارای کوپه‌های 6 تخته است. شاید امکانات این قطار مانند امکانات قطارهای غزال و البرز در رده بسیار خوبی نباشد، اما باز هم در نوع خود یک قطار با کیفیت محسوب می‌شود. این قطار هر روز ساعت 15 از تهران حرکت کرده و ساعت 9 صبح روز بعد به بندرعباس می‌رسد.

بندرعباس تا قشم از دریا

با تاکسی حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد تا از ایستگاه راه‌آهن بندرعباس به اسکله حقانی برسید. این مسافت حدود 7 کیلومتر است. فاصله بندرعباس تا قشم با لنج حدودا 20 کیلومتر و مدت زمان این سفر، در صورت مساعد بودن شرایط جوی بین 40 تا 60 دقیقه است. ساعت کاری اتوبوس دریایی از بندرعباس به قشم از ۶ صبح تا ۱۱ و نیم شب، و از قشم به بندرعباس ۶ و نیم صبح تا ۱۰ شب است. البته این تایم کاری برای روزهای عادی است و اگه دریا طوفانی باشد، اتوبوس‌های دریایی حرکت نمی‌کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنم قبل از سفر با اسکله شهید حقانی تماس بگیرید و از وضعیت دریا اطلاع پیدا کنید:

  • اسکله شهید حقانی بندرعباس: (۰۷۶۳۲۲۳۷۷۸۱)
  • اسکله شهید ذاکری قشم: (۰۷۶۳۵۲۲۵۵۳۶)

نکات ضروری تور قشم با قطار

  • تورها چارتر و غیر قابل استرداد می‌باشد.
  • برای اطلاع از هزینه بلیط بچه 2 سال و زیر 2 سال تماس حاصل فرمایید.
  • ترانسفر استقبال شامل همه هتل‌ها نمی‌باشد.
  • هزینه تور برای کودک بالای 6 سال کامل محاسبه می‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)