تور قشم زمستان 1402

لیست تورهای زمستانی قشم

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 3 روز قشم با قطار 6 تخته از تهران

3 روز اسفند ماه قطار 3,460,000

تور هوایی قشم از شیراز

4 روز اسفند ماه قشم ایر 4,550,000

تور4 روز قشم با قطار 4 تخته از تهران

4 روز اسفند ماه قطار 4,960,000

تورهوایی قشم از تهران

3 روز اسفند ماه سپهران 5,260,000

تور قشم هتل دیانا پلاس از تهران

3 روز اسفند ماه قشم ایر 6,950,000

تور هوایی قشم از اصفهان

4 روز اسفند ماه قشم ایر 7,290,000

تور قشم هتل بوتیک فولتون از تهران

3 روز اسفند ماه قشم ایر 7,300,000

تور قشم هتل ارم از تهران

3 روز اسفند ماه قشم ایر 7,750,000

تور 4 روز قشم درگهان از تهران

4 روز اسفند ماه سپهران 7,820,000

تور هوایی قشم از مشهد

4 روز اسفند ماه سپهران 8,560,000

زمستان بهار زودرس قشم است. به همین خاطر است که تور قشم زمستان 1402، همانند سایر تورهای مناطق گردشگری جنوب کشورمان، تنها مقاصد گردشگری هستند که توسط گردشگران کشورمان انتخاب می‌شوند. پس اگر شما هم به دنبال مقصدی برای سفر زمستانی خود هستید، بد نیست کمی بیشتر در مورد تور زمستانی قشم بدانید.

آب و هوای قشم در زمستان 1402

قشم در گروه سرزمين‌‌هاى گرم و خشک قرار مى‌گيرد و اين در حالى است که رطوبت نسبى هوا در قشم بالاست. بارش‌ها نیز در جزیره قشم تنها به صورت باران و پراکنده و محدود است و اغلب در پاییز و زمستان صورت می‌گیرد. جزیره قشم در فصل زمستان، میزبان بادهای بسیاری است که از شرجی بودن هوا را کمی تلطیف می‌کند.

دمای هوای قشم در زمستان 1402

بهترین وضعیت جوی جزیره قشم در فصل زمستان مربوط به زمستان است و میانگین دما در زمستان قشم حدود 16 درجه سانتیگراد است. اما زمستان قشم از نظر دمایی فصلی پر نوسان است و گاها دمای هوا به صفر هم خواهد رسید.

رطوبت هوای قشم در زمستان 1402

در زمستان هوای قشم متعادل می‌باشد نه به قدری گرم است که اذیت کننده باشد نه آنقدر سرد که آزار دهنده باشد. رطوبت هوا هم کمتر از سایر فصول سال است. اما با این حال باز هم کمی هوا رطوبت داشته و گاه این رطوبت به 50 درصد هم می‌رسد.

میزان بارندگی قشم در زمستان 1402

از اوایل دی تا بهمن احتمال بارش کم باران‌های موسمی و کاهش دما در این جزیره وجود دارد.

لباس مناسب برای سفر به قشم در زمستان 1402

با توجه به معتدل بودن هوا در طول روز و کمی سرد شدن هوا در طول شب بهتر است چند لباس گرم نازک با خود به همراه داشته باشید تا با تغییر دما، لباس خود را کم و زیاد کنید. اگر می‌خواهید شب هنگام کنار ساحل بروید حتما پتو به همراه داشته باشید تا از سردی هوا غافلگیر نشوید.

بهترین زمان سفر به قشم در زمستان 1402

تور قشم یک سفر تفریحی و گردشگری است، و هم برای استراحت فراغت چند روزه از کار مناسب است. اما اگر هدف شما بازدید از جاهای دیدنی قشم است، فصل زمستان و مخصوصا دی ماه و بهمن ماه بهترین زمان برای سفر به جزیره عجایب هفت‌گانه است.

بهترین مدت زمان اقامت در تور قشم زمستان 1402

اگر برای بار اول به جزیره سفر می‌کنید مدت زمان پیشنهادی ما به شما 3 شب و 4 روز می‌باشد. در این صورت شما فرصت دارید تا از اغلب جاذبه‌های گردشگری قشم دیدن نمایید.

بهترین محل اقامت در تور قشم زمستان 1402

در تور قشم زمستان 1402، می‌توانید هتل‌های لوکس، هتل آپارتمان، سوئیت، اقامتگاه‌های بوم‌گردی را برای اقامت انتخاب کنید. اما بهتر است محل اقامت‌تان را با توجه به تعداد نفرات‌تان انتخاب کنید. زیرا هزینه اقامت در تور قشم زمستان 99 کمی بالاتر از تابستان و پاییز است و در نتیجه بهتر است در صورت زیاد بودن تعداد نفرات، از سوییت‌ها و هتل آپارتمان‌ها استفاده کنید.

بهترین زمان خرید تور قشم زمستان 1402

به دلیل حجم بالای مسافرین تور زمستانی قشم و شلوغی این جزیره در فصل زمستان، بهتر است تور خود را 3 یا 4 روز قبل از تاریخی که برای سفر مدنظر دارید رزرو کنید. اگر یکی از روزهای تعطیل را برای تور قشم زمستان 1402 خود در نظر گرفته‌اید هم بهتر است تورتان را از یک هفته قبل تهیه کنید.

هزینه‌های تور قشم زمستان 1402

بخاطر شلوغی جزیره قشم در فصل زمستان، معمولا قیمت‌ها بالاتر از تور تابستانی و پاییزی قشم می‌باشند. در حالیکه در ایام پیک این قیمت قیمت‌ها بیشتر هم خواهند شد. اما هزینه‌های رزرو هتل، سوئیت … به میزان بودجه شما بستگی دارد.

دلیل اختلاف قیمت تورهای قشم زمستان 1402

علاوه بر شرایط اقلیمی قشم در فصل زمستان، پرواز و هتل محل اقامت در قشم، همچنین انتخاب تعطیلات برای سفر به قشم هم تاثیر مستقیمی در قیمت تور قشم دارد؛ بعنوان مثال هزینه‌های تور قشم زمستان 1402 در بهمن ماه کمی بالاتر از تور مشابه، در بازه زمانی دیگری از فصل زمستان است. اما در زمان‌های مشابه، علت تفاوت قیمت تور قشم زمستان 1402 را در نوع، روز، ساعت پرواز و همچنین کیفیت هتل و یا اتاق‌هایش جستجو کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)