تور قشم اسفند 1403

لیست تورهای قشم اسفند 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور قشم اسفند 1403 نهال گشت

اسفند، بهترین فرصت سفر به قشم در زمستان

هزینه تور قشم در بهمن ماه به دلیل داشتن تعطیلات متوالی بالاتر از قیمت تور قشم اسفند است. اما در اسفند به دلیل مشغولیت خانواده‌ها به خانه تکانی و امور آخر سال، قشم خلوت خواهد بود. آب و هوای این جزیره در اسفند در اوج مطلوبیت خود قرار دارد. اما با نزدیک شدن به عید نوروز، قیمت تور قشم افزایش شدیدی می‌یابد و جزیره شلوغ می‌شود.

ماه رمضان قیمت تور قشم اسفند را کاهش می‌دهد؟

۲۲ اسفند، ماه رمضان شروع می‌شود. در این ایام خانواده‌ها خود را برای سفرهای نوروزی آماده می‌کنند. به همین دلیل نمی‌توان انتظار کاهش قیمت تور قشم اسفند ماه را داشت.

رزرو تور قشم ارزان در وسط هفته‌های اسفند

به دلیل آب و هوای خوب قشم در اسفند اغلب مسافران روزهای آخر هفته‌ را برای سفر به قشم انتخاب می‌کنند. چرا که تعطیلات خاصی در این ماه وجود ندارد. به همین دلیل می‌توانید تور قشم ارزان را در روزهای وسط هفته رزرو کنید.

فرصت‌های استثنایی سفر به قشم در اسفند ماه

در آخر اسفند ماه، نزدیک به ایام نوروز، مراسم عید نوروز در ساحل فرش خاکی هرمز برگزار می‌شود. حضور در چنین مراسمی در قشم یکی از فرصت‌های استثنایی سفر با تور قشم برای اسفند است. (اطلاعات کامل درباره سفر به قشم در سال نو ۱۴۰۳ را می‌توانید در صفحه تور قشم نوروز مطالعه کنید) همچنین از تاریخ ۷ تا ۲۳ اسفند، نرخ تور قشم کاهش می‌یابد. اگر نمی‌خواهید سفرتان با ماه رمضان تداخل داشته باشد، می‌توانید این ایام را برای سفر انتخاب کنید. همچنین در تاریخ ۶ اسفند، تور قشم ویژه نیمه شعبان برگزار می‌شود.

لاکپشت پوزه عقابی درحال تخم گذاری

آب و هوای قشم در اسفند متفاوت است

نیمه اول اسفند نسبت به نیمه دوم این ماه، 4 درجه سانتی‌گراد خنک‌تر است. همچنین قشم در نیمه اول اسفند، روزها آب و هوای معتدل‌تری دارد. اما در نیمه دوم، روزها هوای گرم‌تری دارند. همچنین در اسفند ماه، احتمال بارش باران نسبت به دیگر ماه‌های سال بیشتر می‌شود که این موضوع در کنار طوفانی شدن دریا، احتمال دارد سفرهای زمینی با تور قشم اسفند را به خطر بیاندازد.

دریای طوفانی، تهدیدی برای سفرهای زمینی قشم

احتمال طوفانی شدن خلیج فارس در اسفند ماه وجود دارد. با طوفانی شدن دریا، شناورها از حرکت بین بندر عباس تا جزیره قشم خودداری می‌کنند. به همین دلیل مسافران تور قشم اسفند با قطار باید احتمال یک شب اقامت در بندرعباس را بدهند. البته قایق‌های شخصی تندرو مسافران را در دریای طوفانی بین بندرعباس و قشم جابه جا می‌کنند. در حالی که چنین کاری خطرناک است.  برای اطلاعات بیشتر درباره سفر زمینی به قشم می‌توانید به صفحه تور قشم با قطار مراجعه کنید.

برنامه‌ پروازها برای تور قشم اسفند

مبدا تور قشم اسفند هوایی شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و مشهد است. ایرلاین‌های ایران ایر، سپهران، کیش ایر،‌ قشم ایر، وارش و چابهار به جزیره قشم پرواز برگزار می‌کنند. ایرلاین ایران ایر به دلیل کیفیت بالا، زودتر از بقیه ایرلاین‌ها تکمیل ظرفیت می‌شود. در جدول زیر می‌توانید برنامه پرواز شهرهای مختلف به قشم را ببینید.

نام شهر روزهای پرواز / ساعت پرواز
تهران هر روز از ساعت 7 تا 20
مشهد هر روز به غیر از شنبه‌ها و دوشنبه‌ها
شیراز فقط روزهای شنبه و سه‌شنبه
اصفهان یکشنبه و سه‌شنبه (ظرفیت تکمیل)

شهرهای مبدا تور زمینی قشم اسفند

در اسفند ماه، شهرهای تهران، اصفهان و مشهد به بندرعباس قطار دارند. اما قطارهای مشهد به بندرعباس همواره تکمیل ظرفیت هستند. از مبدا اصفهان نیز یک روز در میان به بندرعباس قطار داریم. اما از تهران، قطارها هر روز برای تور قشم اسفند قابل رزرو هستند.

کیفیت قطارها برای تور زمینی قشم

تور قشم اسفند زمینی با قطارهای ۵ و ۴ ستاره برگزار می‌شود. در واگن‌های Vip پک پذیرایی به مسافران داده می‌شود. در همه قطارها امکان سفارش غذا پس از سوار شدن وجود دارد. همچنین در همه قطارها سیستم صوتی و تصویری برای مسافران در دسترس است.

ترانسفر کامل نهال گشت برای تور زمینی قشم

نهال گشت برای تور قشم اسفند به صورت زمینی، ترانسفر کامل ارا‌ئه می‌دهد. به این صورت که شما به محض رسیدن به بندرعباس، ترانسفر شما را از راه آهن به اسکله می‌برد و بلیط شناور را برای شما تهیه می‌کند. به همین دلیل دیگر نیاز به ایستادن در صف طولانی بلیط شناورها را ندارید. سپس با شناور به قشم می‌روید. پس از رسیدن به جزیره نیز، ترانسفر شما را از اسکله به هتل می‌رساند.

مناطق مناسب برای رزرو هتل در قشم

انتخاب منطقه اقامت در قشم، بستگی به هدف شما از سفر به این جزیره دارد. برای خرید و پاساژگردی،  تور قشم اسفند را با هتل‌های مرکز شهر قشم یعنی میدان امام قلی خان و بلوار ولیعصر رزرو کنید. در نزدیکی پارک زیتون نیز می‌توانید دسترسی خوبی به سیتی سنتر‌های قشم داشته باشید. در درگهان نیز یک هتل ۳ ستاره با کیفیت به سینگو، گزینه مناسب برای اقامت میان پاساژ‌ها محسوب می‌شود. اما برای نزدیک بودن به ساحل یا طبیعت قشم می‌توانید از بوم گردی‌ها استفاده کنید.

معرفی بوم گردی‌ها و هتل‌های خاص قشم

انواع اقامتگاه‌ها در قشم شامل هتل‌های ۲، ۳، ۴ و ۵ ستاره، هتل آپارتمان و اقامتگاه بوم گردی است. یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی قشم که مسافران از تمیزی و امکانات آن راضی بودند، نخل ناخداست. علاوه بر آن اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا گشت های خاصی برای بازدید از قشم برگزار می‌کند که فقط با اقامت در این بوم گردی قابل تجربه است. در میان هتل‌ها نیز هتل ۵ ستاره آراکتا به عنوان تنها هتل ۵ ستاره قشم، سریع تکمیل ظرفیت می‌شود. آرتا نیز تنها هتل ۴ ستاره فولبرد قشم است. سایر هتل‌های خوب قشم را می‌توانید در جدول زیر ببینید.

نام هتل تعداد ستاره
آرتیمیس 4
ایرمان 4
فولتون 4
آتامان 4
آوینا 4
ریحان 3
رخسار 3
آسانا 3

گشت های تور قشم اسفند

تور قشم اسفند را می‌توانید با ۳ گشت جزیره قشم، هنگام و هرمز رزرو کنید. در این گشت‌های گروهی حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه برای بازدید از هر کدام از جاذبه‌های طبیعی قشم اختصاص داده شده است. بعضی از گشت‌های دیگر نیز به بازدید از مکان‌های خاص طبیعی به صورت جداگانه برگزار می‌شود. به تازگی گشت Vip جزیره هرمز نیز با لنج‌های خاص برگزار می‌شود. این گشت‌ها با موسیقی و برنامه‌های مفرح در لنج برگزار می‌شوند. بر خلاف سایر گشت‌های هرمز (که از ساعت ۶ تا ۱۵ اجرا می‌شوند) می‌توانید از ساعت ۱۱ الی ۱۷ جزیره هرمز را بگردید.

پرواز لک لکها در جنگل های حرا قشم

دریافت مشاوره قبل از رزرو تور قشم اسفند

مشاوران نهال گشت می‌توانند برای خرید تور قشم اسفند 1403 شما را راهنمایی کنند. حتی می‌توانند مقاصد مشابه داخلی و خارجی را متناسب با بودجه‌تان به شما معرفی کنند. شما هم می‌توانید تمام سوالات‌تان درباره سفر به قشم در اسفند ماه را از کارشناسان ما بپرسید، حتی اگر نخواهید از سایر خدمات ما استفاده کنید.

خدمات نهال گشت برای تور قشم اسفند

 • بلیط هواپیما و قطار
 • ترانسفر فرودگاهی یا ترانسفر زمینی
 • تور لیدر و گشت‌های تفریحی آپشنال
 • هتل، هتل آپارتمان یا اقامتگاه بوم گردی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر

نحوه رزرو تور قشم اسفند از نهال گشت

با شماره گیری 1830-026 می‌توانید مشاوره رایگان قبل از سفر دریافت کنید و تور قشم اسفند 1403 را بخرید.

سوالات متداول

 • آب و هوای قشم در اسفند چگونه است؟

  هوای جزیره در اسفند معتدل است و هنوز گرم نشده.

 • امکان رزرو تور لحظه آخری قشم در اسفند وجود دارد؟

 • آیا ماه رمضان باعث کاهش قیمت تور قشم در آخر اسفند ماه می‌شود؟

 • چه زمانی برای رزرو تور ارزان قشم در اسفند مناسب است؟