تور قشم اردیبهشت 1403

لیست تورهای اردیبهشت ماه قشم

از هزینه‌های بالای سفر به قشم با رزرو تور قشم اردیبهشت ماه 1402 جلوگیری کنید. به دلیل حجم کم سفر گردشگران، قیمت تور قشم اردیبهشت 1403 نسبت به تورهای نوروز کم‌تر بوده و می‌تواند زمان مناسبی برای سفر به قشم باشد.

آب‌وهوای شرجی قشم در اردیبهشت ماه 1402

دمای هوا در اردیبهشت ماه کمی معتدل‌تر از خرداد بوده اما از فروردین شرجی‌تر و گرم‌تر است. به‌تدریج هر چه به آخر اردیبهشت نزدیک می‌شویم، با افزایش دما و رطوبت هوا روبه‌رو خواهیم شد.

لباس نخی و رنگی نبردید تا بپزید!

اگر در اردیبهشت ماه به قشم سفر کرده و از لباس‌های تیره و مشکی استفاده کنید، به‌احتمال خیلی زیاد گرمای هوا برای شما آزار دهنده خواهد بود و حتی ممکن است عرق‌سوز هم بشوید. پس بهتر است چند دست تیشرت نخی و لباس‌های رنگ روشن در چمدانتان داشته باشید.

روش‌های سفر به قشم با تور

تورهای قشم به‌صورت هوایی، هوایی و زمینی (ترکیبی) و زمینی برگزار می‌شود. تورهای هوایی قشم به‌صورت مستقیم به سمت این جزیره بوده اما در تورهای زمینی ابتدا با قطار یا اتوبوس به سمت بندرعباس رفته و سپس با لنج به سمت قشم سفر خواهید کرد. در تور ترکیبی نیز می‌توانید ابتدا توسط قطار یا اتوبوس به سمت بندرعباس حرکت کرده و سپس از آنجا با هواپیما به قشم بروید.

کارمندان برای تور قشم اردیبهشت 1403 تقویم را نگاه نکنید!

در تقویم اردیبهشت ماه به دلیل عید سعید فطر، روزهای دوازدهم و سیزدهم تعطیل رسمی است. کارمندان می‌توانند از دو هفته قبل با گرفتن یک یا دو روز مرخصی اقدام به رزرو تور قشم اردیبهشت 1403 کنند. این بازه، بهترین زمان سفر در اردیبهشت ماه برای کارمندان به جزیره قشم است.

قیمت تور قشم اردیبهشت 1403

از عوامل مؤثری که باعث گران‌تر یا ارزان‌تر شدن تور قشم اردیبهشت ماه می‌‌شود، می‌توان به روش سفر، قیمت بلیت (هواپیما، اتوبوس یا قطار)، هتلی که در آن اقامت دارید و زمان سفر اشاره کرد. به‌عنوان‌مثال با رزرو تور قشم زمینی می‌توانید پول کمتری بابت تور بدهید و بیشتر پول خود را بابت تفریحات آبی یا خرید در بازار درگهان خرج کنید.

تور لحظه آخری قشم اردیبهشت 1403

به‌غیراز بازه‌های زمانی شلوغ مانند تعطیلات عید قطر، می‌توانید تورهای قشم را به‌صورت لحظه آخری رزرو کنید. این تورها قیمت کمتری نسبت به پکیج‌های سفر عادی دارند؛ اما رزرو آن‌ها ملزم به این است که در طی یک یا دو روز بعد از رزرو آماده سفر باشید.

لیست بهترین هتل‌های قشم برای اقامتی راحت

هتل‌های لوکس قشم

  • هتل ارم قشم (4 ستاره)
  • هتل آوینا قشم (4 ستاره)
  • هتل آرتا قشم (4 ستاره)

هتل‌های اقتصادی قشم

  • هتل بهشت قشم (3 ستاره)
  • هتل آتامان قشم (4 ستاره)
  • بوتیک هتل ایرمان قشم

هتل‌های ارزان قشم

  • هتل آلاله مرکزی قشم (3 ستاره)
  • هتل مارینا 2 قشم (3 ستاره)
  • هتل پرشین گلف قشم (3 ستاره)

نحوه رزرو تور قشم اردیبهشت 1403

برای رزرو تور قشم اردیبهشت 1403 و اطلاع از قیمت آن می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان نهال‌گشت تماس بگیرید. مشاورین سفر ما، شما را از جزئیات این تور آگاه می‌کنند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)