تور قشم خرداد 1404

تور قشم خرداد 1404

لیست تورهای قشم خرداد 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور قشم خرداد 1404 نهال گشت

قیمت تور خرداد 1404 نسبت به دیگر ایام سال مناسب‌تر است؛ به‌قدری که حتی قید گرمای هوا و رطوبت قشم را خواهید زد و به آن سفر می‌کنید. در این ماه به دلیل شرجی بودن هوای قشم، حجم سفر به این جزیره کم شده و این موضوع به صورت مستقیم بر روی قیمت بلیط‌ها و هتل‌ها تاثیر می‌گذارد. در خرداد ماه می‌توانید تور قشم را با ارزان‌ترین قیمت نسبت به های سیزن رزرو کنید.

آب و هوای قشم در خرداد ماه

میانگین دمای قشم در خرداد ماه حدود 30 الی 35 درجه سانتی گراد است. پس بهتر است حتما چند تی‌شرت نخی و رنگی در چمدانتان جا دهید. همچنین به دلیل گرم بودن آب‌های خلیج فارس در خرداد ماه می‌توانید در این سفر همراه خود لباس شنا برده و از تفریحات آبی قشم هم لذت کافی را ببرید.

قیمت تور قشم خرداد 1404؛ ارزان‌ترین قیمت در فصل بهار

شرکت‌های هواپیمایی قیمت پرواز‌های قشم را نسبت به ماه‌های دیگر بهار کاهش می‌دهند. هتل‌ها نیز در خرداد ماه آفر‌های ویژه‌ای برای گردشگران قرار می‌دهند.

روش‌های سفر با تور به قشم در خرداد

تورهای قشم نهال گشت به سه روش هوایی، ترکیبی ( یک سمت هوایی و یک سمت زمینی ) و زمینی برگزار می‌شوند. مقصد قطار و اتوبوس‌های تور زمینی قشم به سمت بندرعباس است. پس از رسیدن به این شهر می‌توانید به بندرهای آفتاب یا چارک رفته و سپس با لنج یا کشتی‌های دریایی به جزیره قشم سفر کنید. تور هوایی قشم نیز از فرودگاه‌های شهر‌های تهران، مشهد، شیراز و اصفهان به سمت فرودگاه قشم برگزار می‌شود.

مناسب‌ترین روش سفر به قشم در خرداد 1404

هر چه بیشتر تابستان نزدیک می‌شویم، رفته رفته قیمت تورهای قشم هم کمتر می‌شود. انتخاب با شماست که باکدام روش به قشم سفر کنید اما خوب است بدانید که ممکن است در روش‌های زمینی گرمای هوا شما را آزار بدهد. از طرفی قیمت پرواز‌های قشم نیز به شدت کاهش یافته و به صرفه می‌شود. از همین می‌توان گفت که بهترین روش سفر به قشم در خرداد، تور هوایی قشم خرداد 1404 است.

پروازهای تور قشم خرداد 1404

نام شهرها شیراز مشهد تهران اصفهان
شرکت‌های هواپیمایی آسمان قشم ایر - سپهران آتا - قشم‎‌ایر - فلای‌پرشیا - ایران‌ایر - زاگرس قشم‌ایر
تعداد پرواز  دو روز در هفته دو روز در هفته هر روز هفته دو روز در هفته

بهترین زمان سفر به قشم در خرداد برای کارمندان

خرداد 1404 دو تعطیلی رسمی دارد که زمان مناسبی برای سفر کارمندان به قشم خواهد بود.  چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه ( رحلت امام خمینی و قیام خونین ) در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل رسمی است. از همین رو بهترین زمان رزرو تور قشم خرداد 1404، برای کارمندان این ایام هست.

تور لحظه آخری قشم خرداد 1404؛ به موقع اقدام کنید!

اگر به موقع برای خرید تور لحظه آخری قشم خرداد 1404 اقدام کنید می‌توانید تجربه‌ی یک سفر ارزان را با امکانات بسیار مناسب به‌دست آورید. تورهای لحظه آخری بهار، بیشتر در خرداد ماه اتفاق می‌افتند و این ماه بهترین فرصت برای کسانی خواهد بود که می‌خواهند با قیمت ارزان‌تری به قشم سفر کنند.

هتل‌های محبوب تور قشم خرداد 1404

از معروف‌ترین هتل‌های جزیره قشم می‌توان به هتل لیپار، مارینا 2، ارم قشم، هتل آوینا و هتل پرشین گلف اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم در تور قشم خرداد 1404، به دلیل آفر‌های احتمالی این هتل‌ها، یکی از آن‌ها را برای تور خود انتخاب کنید.

نحوه رزرو تور قشم خرداد 1404

برای رزرو تور قشم خرداد 1404 می‌توانید با شماره تلفن 1830-026 تماس برقرار کنید. مشاورین سفر نهال گشت، تور مدنظرتان را نسبت به شرایط و بودجه‌تان شخصی‌سازی کرده و هتل و وسیله رفت‌‌وآمدتان را برای شما رزرو می‌کنند.