تور قشم از اصفهان

لیست تورهای قشم از اصفهان

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور هوایی قشم از اصفهان

4 روز خرداد ماه قشم ایر 3,650,000

شغل او رزرو تور قشم برای مسافران بود. به علت آن که خیلی صادقانه همه‌ی جزئیات سفر به قشم و رزرو تور را توضیح می‌داد سرش خیلی شلوغ بود و هم زمان با ۴ نفر صحبت می‌کرد. ۲ مسافر تلفنی، من و یک مسافر حضوری که همه به جز من قصد سفر به قشم را داشتند. من می‌خواستم مقاله‌ای درباره تور قشم از اصفهان بنویسم. بالاخره پس از چند ساعت انتظار، توانستم با او صحبت کنم و مقاله زیر را بنویسم.

راهی برای کم کردن قیمت تور قشم از اصفهان

رزرو تور قشم از اصفهان با قطار به صرفه‌تر از هواپیما است. در حالت عادی، بلیط هواپیما ۴ برابر بلیط قطار قیمت دارد. البته در مواقع خاص، قیمت بلیط قطار حدودا ۲ برابر افزایش می‌یابد و نزدیک به قیمت بلیط هواپیما می‌شود. در این حالت نیز قیمت تور زمینی نصف قیمت تور هوایی خواهد بود ولی بعضی از مسافران در این زمان تصمیم می‌گیرند با هواپیما سفر کنند.

ظرفیتِ محدود هواپیما‌ها در مسیر اصفهان به قشم

پرواز‌های قشم از اصفهان با هواپیما‌های فوکو ۱۰۰ برگزار می‌شود. این هواپیما‌ها اندازه کوچک و ظرفیت کمی برای جا به جایی مسافران دارند. به عنوان مثال در حال حاضر (۱۶ آبان ۱۴۰۲) پرواز‌های این مسیر تکمیل ظرفیت شده و فقط پرواز‌های آذر ماه برای رزرو در دسترس هستند. به همین دلیل بهتر است ۲ الی ۴ هفته قبل از سفرتان، به دنبال رزرو تور قشم از اصفهان با هواپیما باشید. البته در صورت در دسترس نبودن پرواز، می‌توانید با تور اصفهان به قشم با قطار سفر کنید.

برنامه حرکت پرواز‌های اصفهان به قشم

روزهای برگزاری پرواز ساعت پرواز رفت ساعت پرواز برگشت ایرلاین
یک‌شنبه چهارشنبه ۱۷:۴۰ ۱۴:۴۵ قشم ایر

نحوه برگزاری تور زمینی قشم از اصفهان

تور زمینی قشم از اصفهان فقط با قطار برگزار می‌شود. قطار‌های قشم شما را طی ۱۴ ساعت به بندر عباس می‌رسانند. پس از رسیدن به بندر عباس، ترانسفر شما را از راه آهن به اسکله می‌رساند تا با اتوبوس‌های دریایی به جزیره قشم بروید. حدودا ۴۵ دقیقه با اتوبوس‌های دریایی تا قشم مسیر دارید. پس از رسیدن به قشم، ترانسفر شما را تا هتل همراهی می‌کند.

برنامه‌ حرکت قطار‌های اصفهان به قشم

روزهای حرکت قطار از اصفهان ساعت حرکت از اصفهان تعداد تخت نوع قطار
یک روز در میان – متغیر 15 4 تخته و 6 تخته البرز – غزال – کویر

در قشم اقامتگاه بوم گردی رزرو کنیم یا هتل؟

اغلب اقامتگاه‌های بوم گردی قشم دستشویی و آشپزخانه مشترک دارند که باعث نارضایتی مسافران است. اما بعضی از بوم گردی‌ها مانند نخل ناخدا دارای اتاق‌های تمیز، دستشویی و آشپزخانه جداگانه برای هر اتاق و گشت‌های جذاب جزیره هستند. اقامت در بوم گردی شما را با زندگی افراد محلی در قشم آشنا می‌کند. شب‌ها در محوطه اقامتگاه دور آتش با مسافران دیگر جمع می‌شوید و از موسیقی سنتی جنوبی لذت می‌برید. اما در هتل، حریم خصوصی و امکانات بیشتری (مانند خدمات روزانه اتاق) در اختیارتان خواهد بود. همچنین هتل‌ها موقعیت بهتری دارند و نزدیک به مراکز خرید و رستوران‌ها ساخته شده‌اند. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مکان‌های دیدنی که در گشت جزیره قشم خواهید دید

گشت جزیره قشم چاهکوه – دره ستارگان – غار نمکدان – جنگل‌های حرا – غار خربس – جزایر ناز
گشت جزیره هرمز الهه نمک – کوه‌های برفی – دره لاکپشت‌ها – قلعه پرتقالی‌ها – ساحل سرخ
گشت هنگام دلفین‌ها (در مسیر رسیدن به هنگام) – بازارهای محلی

خدمات نهال گشت برای تور قشم از اصفهان

نهال گشت برای تور قشم از اصفهان هوایی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت، هتل با صبحانه (یا در صورت درخواست مسافر هتل آپارتمان و اقامتگاه بوم گردی)، انواع گشت‌های جزیره به همراه تور لیدر و پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر را فراهم می‌کند. برای تور زمینی اصفهان به قشم نیز بلیط رفت و برگشت قطار، ترانسفر زمینی از راه آهن تا اسکله، ترانسفر دریایی از اسکله تا جزیره و برعکس و خدماتی که در بالا عنوان شد را به شما ارائه می‌دهد.

نحوه رزرو تور اصفهان به قشم از نهال گشت

برای رزرو تور قشم از اصفهان می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین از طریق همین شماره می‌توانید قبل از سفرتان مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات متداول

1. آیا تور قشم از اصفهان لحظه آخری برگزار می‌شود؟

به علت تعداد کم پرواز‌ها و تکمیل ظرفیت شدن هواپیما‌ها، امکان رزرو تور لحظه آخری قشم از اصفهان وجود ندارد.

2. چگونه می‌توان تور قشم از اصفهان ارزان رزرو کرد؟

برای کاهش قیمت تور قشم از اصفهان می‌توانید با قطار سفر کنید. همچنین می‌توانید درباره هتل‌های با کیفیت و ارزان قشم از کارشناسان ما اطلاعات دریافت کنید.

3. تور زمینی قشم از اصفهان چگونه برگزار می‌شود؟

به علت مسافت زیاد، تور قشم با اتوبوس از اصفهان نداریم و فقط با قطار برگزار می‌شود به همراه ترانسفر کامل زمینی و دریایی.

4. مدت زمان سفر با قطار از اصفهان تا قشم چقدر است؟

سفر با تور ریلی قشم از اصفهان حدود ۱۴ ساعت طول می‌کشد.

5. چه زمانی می‌توان تور آف خورده قشم از اصفهان برگزار کرد؟

به علت تعداد کم پرواز‌های اصفهان به قشم، قیمت تورها تقریبا ثابت است و معمولا تخفیف خاصی برای تور قشم در نظر گرفته نمی‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)