تور عمان از شیراز

لیست تورهای شیراز به عمان

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 4 روزه مسقط از شیراز

4 روز خرداد ماه قشم ایر 16,430,000

تور 5 روزه عمان از شیراز

5 روز خرداد ماه قشم ایر 18,270,000

تور 8 روزه مسقط از شیراز

8 روز خرداد ماه قشم ایر 21,770,000

مزیت شیرازی‌ها برای سفر به عمان

مزیت‌های سفر به عمان از شیراز به قدریست که بعضی مسافران از شهر‌های دیگر مانند مشهد و تهران، سفرشان به عمان را از شیراز آغاز می‌کنند. چرا که سفر به عمان از شیراز، از نظر زمانی، کوتاه‌ و از نظر هزینه به صرفه‌تر است.

سفر با پرواز‌های متنوع با تور عمان از شیراز

پرواز‌های متنوع و زیاد شیراز به مسقط، سفر به عمان از شیراز را تبدیل به یک سفر دم دستی کرده‌اند. در 7 روز هفته و ساعت‌های مختلف می‌توانید با پرواز‌های شیراز به مسقط سفرتان را انجام دهید. تور عمان از شیراز با پرواز‌ ایرلاین‌های هواپیمایی سلام‌ ایر، قشم ایر، تابان، پارس، عمان ایر و ایر عربیا برگزار می‌شود. پرواز‌های ارزان این مسیر توسط سلام ایر و پرواز‌های لوکس و گران توسط عمان ایر برگزار می‌شود. قیمت پرواز‌های عمان ایر حداقل 2 برابر قیمت بلیط پرواز سلام ایر و حداکثر 5 برابر آن است.

مناطق مناسب برای رزرو هتل در مسقط

اصلی‌ترین منطقه برای رزرو هتل در مسقط، خیابان الخویر است. این خیابان مرکز شهر مسقط محسوب می‌شود. با اقامت در خیابان الخویر به بازار‌های منطقه سلطان قابوس و مناطق دیگر شهر نزدیک خواهید بود. برای نزدیک بودن به سفارت‌خانه‌های کانادا و آمریکا می‌توانید در منطقه السیب هتل رزرو کنید. خیلی از مسافران به دنبال اقامت در هتل‌های ساحلی مسقط هستند. برای اقامت در هتل‌های ساحلی می‌توانید به منطقه الموج یا القروم بروید. این ۲ منطقه به دلیل لوکس بودن، هتل‌های 5 ستاره دارند.

محدودیت هتل‌های مسقط برای مسافران ایران

همه هتل‌های شهر مسقط در دسترس مسافران ایرانی قرار ندارند. به همین دلیل برای رزرو هتل مورد نظرتان در مسقط باید از خدمات رسانی آن هتل به مسافران ایرانی مطلع شوید. برای این کار می‌توانید اطلاعات هتل‌های مسقط را از کارشناسان تور عمان دریافت نمایید.

عدم برگزاری گشت شهری برای تورهای عمان

اغلب فروشندگان تورهای عمان بخاطر تقاضای کم مسافران، گشت‌ شهری مسقط را برگزار نمی‌کنند. به همین دلیل برای بازدید از جاذبه‌های شهر عمان می‌توانید از تور لیدر فارسی زبان گشت‌های آپشنال رزرو کنید. هنگام رزرو تور عمان از شیراز اطلاعات برای تماس با تور لیدر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برگزاری تور عمان بدون ترانسفر فرودگاهی

قیمت تور عمان از شیراز بدون محاسبه هزینه‌های ترانسفر فرودگاهی به مسافران اعلام می‌شود. در صورت نیاز به ترانسفر رفت و برگشت می‌توانید از فروشنده تور بخواهید که خدمات ترانسفر را برای شما فراهم کند. در این حالت قیمت تور برای شما افزایش می‌یابد.

برای سفر به عمان نیاز به ویزا نیست

مسافران می‌توانند تا 14 روز بدون ویزا در مسقط اقامت داشته باشند. اما برای اقامت به مدت بیشتر باید ویزا عمان را تهیه کنید. برای تهیه ویزا عمان می‌توانید از کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را بگیرید.

انتخاب بهترین زمان برای سفر به عمان

از دو جهت می‌توان بهترین زمان را برای سفر به عمان انتخاب کرد: ۱- هزینه‌های تور-۲- آب و هوای عمان. برای تجربه سفر به عمان در بهترین آب و هوا، فصل بهار و پاییز، بهترین زمان برای سفر به عمان هستند. احتمال دارد که در فصل بهار به علت سفر‌های نوروزی و افزایش تعداد مسافران، قیمت تور عمان نسبت به فصل پاییز، بیشتر باشد. اما به طور معمول این اختلاف قیمت محسوس نیست.

انتخاب زمان مناسب برای سفر ارزان به عمان

در فصل تابستان تعداد مسافران کشور عمان به علت گرم شدن هوا، کاهش می‌یابد. در صورتی که ارزان بودن قیمت تور عمان از شیراز،‌ برای شما نسبت به آب و هوای گرم این کشور اهمیت بیشتری دارد، می‌توانید در فصل تابستان به عمان بروید. در فصل تابستان قیمت تور عمان نسبت به پاییز و بهار تا 50٪ کاهش می‌یابد.

سایر ترفند‌ها برای سفر ارزان به عمان

اغلب برای تور عمان آفر و تخفیف ارائه نمی‌شود. برای سفر ارزان، پرواز‌های چارتر ایرانی قیمت ارزان‌تری نسبت به پرواز‌ ایرلاین‌های خارجی دارند. در نتیجه سفر با آن‌ها هزینه‌های تور عمان را کاهش می‌دهد. عامل تاثیر گذار دیگر بر قیمت تور عمان، تعداد روز‌های اقامت است. برای سفری ارزان می‌توانید 3 یا 4 شب در مسقط اقامت داشته باشید.

مزیت‌ها و خدمات سفر برای تور عمان

قبل از رزرو تور می‌توانید از کارشناسان تور عمان مشاوره رایگان برای سفر دریافت کنید. با رزرو تور عمان از شیراز از خدمات زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز مسقط
  • اقامت در هتل با صبحانه
  • ویزا فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • پشتیبانی 24 ساعته سفر
  • ترانسفر فرودگاهی در صورت درخواست از طرف مسافر

نحوه رزرو تور عمان از شیراز

برای رزرو تور عمان از شیراز از طریق شماره تلفن 1830-026 با کارشناسان تور عمان تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا می‌توان پرواز لحظه آخری برای تور عمان از شیراز رزرو کرد؟

پرواز‌های لحظه آخری شیراز به عمان بخاطر تعداد زیاد مسافران در این مسیر در دسترس نیستند.

آیا برای سفر به عمان ویزا لازم است؟

برای اقامت در مسقط تا حداکثر 14 روز می‌توان بدون ویزا به عمان سفر کرد. اما برای اقامت بیشتر از 14 روز باید ویزا تهیه نمایید.

آیا گشت شهری برای تور عمان شیراز برگزار می‌شود؟

خیر برای تهیه گشت شهری بعد از رزرو تور باید گشت‌های آپشنال را از تور لیدر خریداری نمایید.

آیا می‌توان قیمت تور عمان از شیراز را کاهش داد؟

بله با رزرو پرواز‌های ارزان سلام ایر و هتل‌های ارزان در مسقط می‌توانید قیمت تور مسقط از شیراز را کاهش دهید.

تور عمان از شیراز ترانسفر فرودگاهی دارد؟

خیر. اما در صورت نیاز به ترانسفر فرودگاهی می‌توانید از کارشناسان تور عمان بخواهید که خدمات ترانسفر را برای شما فراهم کنند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)