تور از شیراز

لیست تورهای مبدا شیراز

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی کربلا از شیراز

8 روز از 27 خرداد تا 31 خرداداتوبوس 9,000,000

تور 4 روزه مسقط از شیراز

4 روز خرداد ماه قشم ایر 16,460,000

تور 5 روزه عمان از شیراز

5 روز خرداد ماه قشم ایر 17,000,000

تور هوایی کربلا از شیراز

8 روز تیر ماه آسمان 18,200,000

تور دبی از شیراز با پرواز ایران ایر

5 روز خرداد ماه – تیر ماه ایران ایر 19,270,000

تور دبی از شیراز – فلای دبی

6 روز خرداد ماه – تیر ماه فلای‌دبی 20,240,000

تور 8 روزه مسقط از شیراز

8 روز خرداد ماه قشم ایر 21,030,000

تور 9 روز پوکت از شیراز

9 روز دوشنبه ، چهارشنبه ، جمعهسلام ایر 46,000,000

کم‌تر فرودگاهی در ایران، مانند دستغیب شیراز به شهرها و کشورهای مختلف پرواز دارد. پروازها از این فرودگاه حتی به کشورهای مختلف آسیای شرقی و اروپا برقرار است. همین موضوع نیز امکان برگزاری تور از شیراز را به چندین مقصد متفاوت داخلی و خارجی فراهم می‌کند. البته رزرو تور از شیراز به همین راحتی‌ها هم نیست؛ زیرا باید قبل از هر چیز یک مقایسه‌ی قیمت بین تور از تهران و شیراز داشته باشید. با انجام تحلیل هزینه‌های سفر، رزرو تور از شیراز همیشه هم به‌صرفه نیست. اما رزرو برخی تورها از شیراز برای مسافران راحت‌تر است. به عنوان مثال می‌توان به تور مشهد از شیراز اشاره کرد که مهم‌ترین پرتقاضاترین تور از شیراز به حساب می‌آید.

تور مشهد از شیراز؛ پرطرفدار و به‌صرفه

مبدا شیراز پس از تهران، سالانه بیشترین مسافر را به مشهد دارد. به همین دلیل امکان رزرو تور از شیراز به مقصد مشهد، با هواپیما و قطار وجود دارد. پروازها از این شهر به صورت روزانه و با ایرلاین‌های مختلفی نظیر آسمان و تابان در ساعات مختلف شبانه روز انجام می‌شود. اما برای کاهش هزینه‌ها هم می‌توانید با قطار به مشهد سفر کنید. مسیر ریلی از شیراز به مشهد نیز در روزهای فرد با قطار 4 تخته سریر شرکت رجا انجام می‌شود. قیمت تور زمینی مشهد از شیراز، نصف قیمت تورهای هوایی این مسیر در می‌آید. البته به شرطی که تور مدنظرتان را از دو یا سه هفته قبل از زمان سفرتان رزرو کرده باشید.

تور تبریز از شیراز را فقط هوایی می‌توانید رزرو کنید

تقریبا هر هفته دو پرواز از شیراز به تبریز وجود دارد. مسیر هوایی تنها راه برای رزرو این تور از شیراز است؛ زیرا برای سفر زمینی به تبریز از شهر شیراز باید با قطار، خود را به تهران رسانده و سپس به تبریز سفر کنید.

ظرفیت تورهای کیش از شیراز محدود است

روزانه حداقل یک پرواز از شیراز به کیش انجام می‌شود و به تبع آن امکان رزرو تور کیش از شیراز به صورت روزانه و با قیمت بالاتر نسب به تهران وجود دارد. البته برای رزرو تور کیش از شیراز دردسرهایی را نیز خواهید داشت. مهم‌ترین چالش برای رزرو تور کیش از شیراز رزرو به موقع این تور است؛ زیرا ظرفیت تور کیش از شیراز محدود می‌باشد و در صورت تعلل برای رزرو تور خصوصا در ایام پیک سال، امکان رزرو تور کیش از شیراز وجود نخواهد داشت. پس برای اینکه در تاریخ مدنظرتان سفر کنید، باید تور کیش از شیراز را دو یا سه هفته قبل از تاریخ سفرتان رزرو کنید.

شیرازی‌ها برای سفر به استانبول راهی تهران نشوند

شیراز یکی از چند شهر مبدا پرواز مستقیم به استانبول در ایران است. معمولا هواپیمایی‌های ترکیش ایرلاینز و ایران ایر تور از شیراز به استانبول پرواز دارند. هرچند که در ظاهر قیمت تور استانبول از شیراز گران‌تر از پکیج‌های مسافرتی این مقصد از تهران است. اما با احتساب هزینه‌ی پروازهای شیراز به تهران و زمان از دست رفته برای جا به‌جایی‌ها بین دو فرودگاه تهران، رزرو تور استانبول از شیراز برای ساکنین این شهر به‌صرفه است. البته استانبول تنها شهر خارجی نیست که از شیراز به آن پروازهایی با قیمت مناسبی انجام می‌شود.

افزایش هزینه‌ی بلیط با رزرو تور دبی از شیراز

در صورت رزرو تور دبی از شیراز باید هزینه‌ی بیشتری بابت بلیط پرواز پرداخت کنید. قیمت این تور از شیراز نسبت به تور از تهران حدود 20 درصد است که البته بخشی از این اختلاف قیمت با پرواز بین شیراز تا تهران برای انجام سفر کم‌‌تر می‌شود. در صورتی که اختلاف هزینه‌ی جزئی بین رزرو تور از تهران و شیراز برایتان اهمیتی ندارد، رزرو تور دبی از شیراز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در غیر این صورت برای کاهش هزینه‌هایتان باید مشکلات جا به جایی بین شهرها را به جان بخرید و از تهران به دبی بروید.

برای سفر به عمان تور خود را از شیراز رزرو کنید

در اکثر روزهای سال قیمت تور عمان از شیراز ارزان‌تر از مبدا تهران در می‌آید. هزینه‌های بلیط‌های شیراز مسقط 30 درصد قیمت بلیط مسقط از تهران است. پروازهای این تور از شیراز با ایرلاین‌های قشم ایر، سلام ایر و عمان ایر به صورت روزانه و اغلب مستقیم انجام می‌شود. در نتیجه اگر به شیراز نزدیک‌تر هستید، تور عمان را از این شهر رزرو کنید

سفر به عتبات و عالیات از شیراز هم ممکن است

برای سفر به کربلا و نجف فقط امکان رزرو تور زمینی (زیر نظر عتبات و عالیات) وجود دارد. زیرا قیمت تور هوایی کربلا از شیراز بسیار زیاد است و از نظر اقتصادی به‌صرفه نیست. تورهای زمینی کربلا از شیراز نیز تقریبا در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت تورها از این شهر 20 الی 30 درصد نسبت به پکیج‌های مسافرتی زیر نظر عتبات و عالیات از تهران گران‌تر است. اگر قصد صرفه جویی زمانتان را دارید تور کربلا را از شیراز رزرو کنید.

سفر به دور اروپا با رزرو تور از شیراز

ویژگی متمایز شیراز برگزاری پرواز به کشورهای مختلف است. شما می‌توانید با رزرو تور از شیراز به کشورهای اسپانیا و سوئیس هم سفر کنید. ایرلاین‌های ترکیش ایرلاینز و قطر ایرویز معمولا به صورت روزانه پروازهایی را به سمت مادرید و زوریخ دارند. هزینه‌ی بلیط پروازهای این دو مسیر با قیمت بلیط‌ها از تهران تفاوت چندانی ندارد. در نتیجه اگر ساکن شیراز و اطراف آن هستید می‌توانید با خیال راحت برخی از تورهای اروپایی را از شیراز را رزرو کنید. حتی به غیر از کشورهای اروپایی، برخی تورهای شرق آسیا نیز از شیراز قیمت مناسب‌‌تری دارند.

تور هند از شیراز؛ پکیج‌هایی که صرفه اقتصادی ندارند

تور هند معمولا از تهران و با ایرلاین‌های ایرانی ماهان و ایران ایرتور انجام می‌شود. هزینه‌های سفر نیز با این دو ایرلاین به مراتب پایین‌تر از پروازها با ایرلاین‌های خارجی است. اما برای سفر از شیراز باید بلیط پروازهای ایرلاین‌های خارجی را برای خود خریداری کنید. هزینه‌های رزرو تور هند از شیراز در اغلب ایام سال بالاتر از خرج و مخارج سفرتان از تهران است. اما در صورت رزرو تور از شیراز با پروازهای فلای دبی و ایر عربیا از قیمت تور شما کاسته می‌شود.

فقط با سلام ایر تور تایلند از شیراز را رزرو کنید

مانند هند پروازهای ارزان ایرانی بانکوک و پوکت فقط از شهر تهران انجام می‌شود. پس در صورت رزرو تور تایلند از شیراز باید پروازهای قطر ایرویز و امارات ایرویز را انتخاب کنید که خرج زیادی را روی دستتان می‌گذارند. فقط در حالتی امکان انجام سفر ارزان از شیراز به تایلند وجود دارد که با ایرلاین سلام ایر به بانکوک پرواز کنید. پروازهای این ایرلاین نیز در فقط در برخی از روزها از شیراز به بانکوک برقرار می‌باشد.

رزرو تور ارزان مالدیو از شیراز

قیمت بلیط پرواز تهران ماله دو برابر قیمت بلیط‌های شیراز ماله است. پروازها از هر دو شهر به ماله با ایرلاین فلای دبی انجام می‌شود. تفاوت اصلی بین این دو مبدا به غیر از هزینه‌ی بلیط پروازها به ماله، مدت زمان توقف در دبی است. زمان توقف پروازهای تهران ماله در دبی حدود دو ساعت و مدت توقف پروازهای شیراز ماله حدود 14 ساعت است. پس برای رزرو تور مالدیو ارزان می‌توانید از شهر شیراز سفرتان را آغاز کنید. اما برای کاهش مدت توقفتان باید با پروازهای تهران ماله به مالدیو بروید. می‌توانید برای مشورت در این باره با کارشناسان تور نهال گشت تماس بگیرید.

تور از شیراز را بدون مراجعه حضور رزرو کنید

آژانس گردشگری نهال گشت از شیراز به تمامی شهرها و کشورهای ذکر شده تور برگزار می‌کند. برای رزرو تور از شیراز به هر یک از مقاصد ذکر شده نیازی به مراجعه‌ی حضوری شما نیست. بلکه می‌توانید تنها با برقراری تماس تلفنی با شماره 1830-026 تور مدنظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول

امکان برگزاری کدام تورها از شیراز وجود دارد؟

از شیراز به کشورهایی نظیر ترکیه(استانبول) امارات، عمان، اسپانیا، سوئیس، هند، تایلند و مالدیو تور برگزار می‌شود. همچنین از این شهر به مقاصد داخلی از جمله کیش، مشهد و تبریز نیز تور برگزار می‌گردد.

چه نکاتی باید در مورد رزرو تور از شیراز در نظر بگیریم؟

برای رزرو تور از شیراز باید به قیمت تور، زمان و مدت توقف پروازها نیز دقت داشته باشید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)