تور عمان از مشهد

لیست تورهای عمان از مشهد خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور عمان از مشهد نهال گشت

پرواز‌های محدود؛ مشکل سفر با تور عمان از مشهد

در سفر با تور عمان از مشهد، با محدودیت پرواز‌ها مواجه خواهید شد. هر هفته پرواز از مشهد به عمان در روز دوشنبه و جمعه توسط ایرلاین سلام ایر برگزار می‌شود. اکثر مسافران از ساعت‌های پرواز مشهد به مسقط ناراضی هستند. از طرف دیگر به علت محدودیت تعداد پرواز‌‌های مشهد به مسقط فقط تور عمان 4 و 7 شب از مشهد قابل رزرو است. به همین دلیل بسیاری از مسافران مشهدی، از تهران به عمان سفر می‌کنند. در این صورت کارشناسان ما می‌توانند وسیله نقلیه مورد نظرتان برای سفر به تهران و سپس سفر به عمان را فراهم کنند.

ایرانیان در کدام مناطق مسقط می‌توانند هتل بگیرند؟

لیست مناطقی از مسقط که ایرانیان می‌توانند در آن هتل رزرو کنند:

 • خیابان الخویر (مرکز شهر)
 • منطقه الموج
 • منطقه القرم
 • منطقه الغبره

سایر مناطق مسقط نیز دارای هتل هستند اما به این دلیل که تعداد کمی از این هتل‌ها با بازار ایران کار می‌کنند، هتل‌های سایر مناطق مسقط در دسترس مسافران ایرانی قرار ندارند.

رزرو هتل در مرکز شهر مسقط

خیابان الخویر به عنوان مرکز شهر مسقط شناخته می‌شود و اکثر مسافران در این منطقه به دنبال رزرو هتل هستند. با اقامت در این منطقه به علت واقع شدن در مرکز شهر، دسترسی شما به سایر مناطق راحت خواهد بود.

کدام منطقه به بازار‌های مسقط نزدیک است؟

 مسافرانی که می‌خواهند به بازار‌های منطقه سلطان قابوس دسترسی داشته باشند، به علت نبود هتل در منطقه سلطان قابوس، در خیابان الخویر هتل رزرو می‌کنند.

رزرو هتل‌های ساحلی لوکس در الموج و القروم

مسافران برای استراحت در هتل‌های ساحلی در مناطق القروم و الموج هتل رزرو می‌کنند. لوکس بودن این دو منطقه باعث شده هتل‌های ساحلی و پنج ستاره در مناطق القروم و الموج قرار بگیرد.

هتل‌های نزدیک به سفارتخانه‌ها

مسافران برای نزدیک بودن به سفارت کانادا و آمریکا می‌توانند علاوه بر منطقه الموج در منطقه السیب نیز هتل رزرو کنند. با این حال به دلیل کوچک بودن شهر مسقط و دسترسی راحت به تمام مناطق از مرکز شهر، منطقه الخویر برای رزرو هتل پیشنهاد می‌شود که به سایر مناطق نیز دسترسی داشته باشید.

معرفی هتل‌های فولبرد در مسقط

اغلب هتل‌های ۵ ستاره ساحلی مسقط فولبرد هستند. اما سایر هتل‌های مسقط فقط بعضی مواقع امکان رزرو غذا را به مسافران می‌دهند. در نتیجه باید قبل از رزرو تور، هتل‌هایی که می‌توان در آن ناهار و شام رزرو کرد را شناسایی کنید. برای این کار می‌توانید از کارشناسان تور مسقط مشورت بگیرید.

عدم نیاز به ویزا در سفر به عمان

مسافران شهر مسقط می‌توانند تا 14 روز بدون ویزا در این شهر اقامت داشته باشند. اما برای اقامت بیشتر از 14 روز در عمان باید ویزا تهیه کنید.

برگزاری تور مسقط از مشهد بدون گشت شهری

به علت تقاضای پایین مسافران برای گشت‌‌های شهری، هیچ‌کدام از تور‌های مسقط با گشت شهری برگزار نمی‌شود. اما مسافران می‌توانند انواع گشت‌های شهری را از تور لیدر فارسی زبان خریداری کنند.

رزرو ترانسفر فرودگاهی برای تور عمان

تور عمان اغلب بدون ترانسفر فرودگاهی برگزار می‌شود. اما می‌توانید ترانسفر فرودگاهی را در زمان رزرو تور به خدمات سفرتان اضافه کنید. در این صورت قیمت تور عمان از مشهد برای شما افزایش خواهد یافت. برای اطلاع از هزینه‌های ترانسفر در تور مسقط می‌توانید با کارشناسان تور عمان تماس بگیرید.

راه‌هایی برای سفر ارزان به مسقط

برای سفر ارزان به مسقط می‌توانید در هوای گرم اردیبهشت تا مهر ماه که مسافران مسقط کاهش می‌یابند، تور عمان را حدود 40 درصد ارزان‌تر از زمستان رزرو کنید. اما برای سفر ارزان به عمان در فصل زمستان، باید از ترفند‌های دیگری بهره‌مند شوید. یکی از ترفند‌های کاهش قیمت تور، رزرو اتاق هتل‌های 3 ستاره آیبیس است. هتل‌های آیبیس خدمات خوبی به مسافران ارائه می‌دهند و به همین دلیل رضایت مسافران را جلب کرده‌اند. از طرف دیگر می‌توانید به جای استفاده از ترانسفر فرودگاهی، از تاکسی‌های فرودگاه با قیمتی ارزان‌تر از ترانسفر استفاده کنید.

خدمات ارائه شده در تور مسقط از مشهد

با رزرو تور عمان از مشهد می‌توانید از بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و پشتیبانی 24 ساعته سفر بهره‌مند شوید. همچنین قبل از رزرو تور می‌توانید مشاوره کامل و رایگان دریافت کنید.

نحوه رزرو تور عمان از مشهد نهال گشت

برای رزرو تور عمان از مشهد یا دریافت مشاوره رایگان قبل از سفر می‌توانید با شماره 1830-026 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید قیمت تور مسقط از مشهد و سایر پکیج‌ها را در صفحات مخصوص خودشان مشاهده کنید.

سوالات متداول

 • آیا می‌توان پرواز لحظه آخری مشهد به مسقط را رزرو کرد؟

  خیر پرواز‌های لحظه آخری در این مسیر در دسترس نیستند.

 • چه زمانی قیمت بلیط هواپیما مشهد به مسقط ارزان می‌شود؟

 • آیا سفر به عمان نیاز به ویزا دارد؟

 • برای نزدیک بودن به سفارت‌خانه آمریکا و کانادا در کدام منطقه مسقط هتل رزرو کنیم؟

 • مرکز شهر مسقط کدام منطقه محسوب می‌شود؟