تور هند از مشهد

تور هند از مشهد

لیست تورهای هند از مشهد خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور هند از مشهد نهال گشت

دردسرهای مسافران تور هند از مشهد برای پروازها

پرواز مشهد به دهلی یا مشهد به بمبئی به صورت مستقیم انجام نمی‌شود و در طول مسیر یک توقف حداقل 5 ساعته در مقصدهای شارجه، دوحه و دبی دارد. این پروازها با ایرلاین‌های سلام ایر، قطر ایرویز و امارات ایرویز انجام می‌شود. در بین تمامی ایرلاین‌های مذکور، بلیط پروازهای ایر عربیا حدودا 5 درصد ارزان‌تر از سایرین است. با این وجود باز هم در صورت انتخاب پروازهای مشهد به هند، هزینه‌‌ی تور شما حدودا ده درصد بیشتر از پروازهای تهران به هند می‌شود.  به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای سفر به هند از مشهد، ابتدا عازم تهران شوید و سپس از تهران به سمت دهلی یا بمبئی حرکت کنید.

دستتان برای انتخاب پرواز از تهران باز است!

ایران‌ایرتور و ماهان، دو ایرلاین ایرانی هستند که از تهران به هند به صورت مستقیم و با قیمتی کمتر از نرخ بلیت پرواز ایرلاین‌های خارجی مانند ایرعربیا پرواز دارند. پروازهای ایران‌ایرجمعه‌ها به سمت بمبئی و پروازهای ماهان سه‌شنبه و جمعه‌ی هر هفته به مقصد دهلی انجام می‌شود. به غیر از پروازهای ایرانی، قیمت بلیط ایرعربیا نیز در برخی از روزهای سال ارزان‌تر از ایران‌ایر و ماهان است. اما برای سفر با پروازهای مستقیم، فقط باید یکی از ایرلاین‌های ایرانی را انتخاب کنید.

تفاوت پکیج‌های انفرادی و گروهی تور هند از مشهد

شما می‌توانید تور هند از مشهد را به صورت گروهی و به مدت 7 یا 11 شب رزرو کنید. علاوه‌بر پکیج‌های مسافرتی گروهی که تور ارزان هند محسوب می‌شوند، امکان رزرو تور بمبئی و تور گوا نیز به صورت انفرادی وجود دارد. در صورت رزرو تور گوا یا تور بمبئی گوا، پروازهای شما با ایرلاین ایران‌ایرتور و در صورت رزرو تورهای گروهی نظیر مثلث طلایی پرواز شما با ایرلاین ماهان انجام می‌شود. البته تنها تفاوت تورهای انفرادی و گروهی هند، در نوع پروازها نیست بلکه با رزرو تور هند از مشهد به صورت انفرادی تفاوت‌هایی در اخذ ویزا وجود دارد.

مدارک ویزا هند و شرایط انگشت‌نگاری مسافران مشهدی

در صورت رزرو تور هند باید فرآیند اخذ ویزای این کشور را انجام دهید. در طی این فرآیند مراحل انگشت نگاری وجود دارد. خوشبختانه در شهر مشهد کارگزاری انگشت‌نگاری سفارت هند قرار گرفته است. در نتیجه اگر تور هند از مشهد را به صورت گروهی رزرو کرده‌اید، می‌توانید بدون سفر به تهران مراحل اخذ ویزای هند را انجام دهید. اما در صورت رزرو تورهای انفرادی مانند گوا و بمبئی باید در موعد مقرر سفارت، خودتان را به همراه اصل مدارک زیر، برای انگشت نگاری به کارگزاری مربوطه در تهران برسانید:

 • اسکن پشت و روی کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه
 • اسکن صفحه اول پاسپورت
 • اسکن عکس 5 در 5
 • اسکن فرم تکمیل شده

پس از ارائه مدارک فوق و انجام انگشت نگاری، پاسخ ویزا در حدود 7 الی 10 روز کاری به شما اعلام می‌شود. به همین دلیل هم بهتر است تور هند از مشهد را حداقل از دو تا 3 هفته قبل از سفرتان رزرو کرده باشید. البته جوابدهی به ویزای شما در ایام پیک سال بیشتر طول می‌کشد.

نیمه دوم سال، زمان مناسب برای سفر به هند!

پاییز و زمستان، با توجه به بارندگی‌های کم‌تر و آب‌وهوای خنک‌تر زمان مناسبی برای سفر به هند محسوب می‌شود. به همین دلیل هم تقاضای سفر در نیمه‌ی دوم سال بیشتر بوده و این دو فصل ایام پیک سفر به هند هستند. در نتیجه قیمت تور هند از مشهد نیز در 6 ماهه‌ی دوم سال افزایش می‌یابد. همچنین دلیل افزایش تقاضای رزرو تور هند از مشهد، در پاییز و زمستان امکان طولانی‌تر شدن صدور ویزای شما وجود دارد.

پیدا کردن هتل مناسب برای اقامت در هند آسان نیست!

در بین شهرهای هند، هتل های گوا کیفیت بهتری دارند. به همین دلیل هم با خیال راحت‌تری می‌توانید در این شهر هتل رزرو کنید. در سایر شهرهای این کشور یعنی دهلی، جیپور و آگرا، هتل‌ها نسبت به شهر گوا کیفیت خدمات‌دهی پایین‌تری دارند. اما این موضوع به معنای آن نیست که نمی‌توان یک هتل با کیفیت مناسب را در سایر شهرهای هند رزرو کرد. بلکه شما می‌توانید به کمک مشاوره‌ی کارشناسان تور نهال گشت، یک محل اقامت مناسب برای خودتان پیدا کنید.

خدمات نهال گشت برای مسافران تور هند از مشهد

نهال گشت به مسافران تور هند از مشهد خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو بلیط قطار، اتوبوس یا پرواز برای سفر از مشهد به تهران (در صورت رزرو بلیط پرواز هند از تهران و اعلام تقاضای مسافران)
 • رزرو هتل با صبحانه
 • گشت شهر با ناهار و لیدر فارسی زبان
 • اخذ ویزای هند
 • بیمه نامه مسافرتی

قبل و بعد از رزرو تور هند از مشهد مشاوره بگیرید

شما می‌توانید قبل از رزرو تور هند از مشهد درباره‌ی موارد مختلف نظیر هتل، ویزا و پروازهایتان از کارشناسان تور نهال گشت مشاوره بگیرید. همچنین پس از انجام مشاوره نیز امکان رزرو تور هند از مشهد بدون مراجعه حضوری وجود دارد. برای این کار فقط کافیست با شماره‌ی 0261830 تماس گرفته تا مراحل رزرو تور هند انجام شود. پس از رزرو تور نیز، کارشناسان نهال گشت به صورت 24 ساعته پشتیبان سفر شما خواهند بود.

1

سوالات متداول

 • پروازهای مشهد به هند با کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

  پروازهای مشهد به هند با ایرلاین‌های ایر عربیا، قطر ایرویز و امارات ایرویز انجام می‌شود. البته هزینه‌ی بلیط پروازهای ایرعربیا و مدت توقف پروازهای این ایرلاین نسبت به پروازهای سایر شرکت‌های هواپیمایی کم‌تر است.

 • برای سفر به هند قیمت بلیط پروازها از کدام شهر ارزان‌تر است؟