تور سنگاپور نوروز

تور سنگاپور نوروز 1404

لیست تورهای نوروزی سنگاپور

یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین تورهای شرق آسیا در نوروز، پکیج‌های مسافرتی سنگاپور است؛ چون تور این مقصد در عید نوروز فقط به صورت ترکیبی برگزار می‌شود. با برگزاری تور به صورت ترکیبی پرواز اولیه به جای سنگاپور، شهر کوالالامپور مالزی است. دلیل این نوع برگزاری نیز قیمت بالای پروازهای تهران سنگاپور می‌باشد. در حالی که هزینه‌ی پروازها از تهران به کوالالامپور بسیار پایین‌تر است. همین موضوع باعث برگزاری تورهای سنگاپور به صورت ترکیبی می‌شود تا علاوه‌بر بازدید از دو یا سه مقصد، مسافران هزینه‌ای پایین‌تر را نیز پرداخت می‌کنید. اما تور سنگاپور نوروز 1404 به مقصد کدام شهرها برگزار می‌شود؟

تور ترکیبی سنگاپور نوروز 1404؛ پیشنهاد نهال گشت

شما می‌توانید تور سنگاپور نوروز 1404 را به مقصد چند شهر رزرو کنید؛ زیرا علاوه‌بر هزینه‌های پایین‌تر، به دلایل گفته شده امکان بازدید از چند مقصد برایتان فراهم می‌شود. البته این موضوع در صورتی است که یکی از انتخاب‌هایتان برای تور ترکیبی سنگاپور کشور مالزی باشد. با رزرو تور ترکیبی مالزی سنگاپور در نوروز می‌توان تا حدودی انتظار کاش هزینه‌ها را داشت. همچنین امکان رزرو تور ترکیبی سنگاپور، بالی و کوالالامپور نیز وجود دارد. هرچند که رزرو چنین توری باعث افزایش هزینه‌های شما در سفر می‌شود.

هزینه تور سنگاپور نوروز با سایر ماه‌ها چقدر فرق دارد؟

نیازی نیست در حال حاضر نگرانی خاصی بابت هزینه‌های تور سنگاپور نوروز 1404 داشته باشید؛ زیرا قیمت پکیج‌های مسافرتی این مقصد برای ایام عید هنوز افزایش نیافته است. اما با نزدیک شدن به ایام عید هزینه‌ها ممکن است تا 50 درصد یا حتی بیشتر افزایش یابد. پس به خودی خود برای رزرو این تور باید بودجه‌ای بیشتر از سایر ماه‌های سال کنار بگذارید.

پروازهای تور سنگاپور نوروز 1404؛ از تهران تا کوالالامپور

در صورت رزرو تور سنگاپور نوروز 1404 به صورت ترکیبی همراه با مالزی پروازهای شما به وسیله ایرلاین‌های ایرعربیا و قطر ایرویز از تهران به مقصد کوالالامپور انجام می‌شود. پروازهای ایرعربیا یک توقف را در شهر شارجه دارند. توقف پروازهای این ایرلاین در مسیر کوالالامپور حدود چهل دقیقه است. در نتیجه با رزرو تور سنگاپور به وسیله این ایرلاین‌ها زمان زیادی را منتظر انجام پرواز نمی‌مانید. پروازهای قطری نیز با وجود قیمت حدودا دوبرابری و کیفیت بهتر نسبت به ایرعربیا، توقف‌هایی طولانی‌تر را در شهر دوحه دارند. ممکن است در نظر داشته باشید به دلیل مشخص بودن زمان پرواز برگشت، تمامی تورهای سنگاپور به مدت هفت شب و هشت روز برگزار می‌شوند.

پروازهای تور تکی سنگاپور نوروز چگونه برگزار می‌شود؟

ترکیش ایرلاین ارزان‌ترین پروازها را از تهران به سنگاپور برگزار می‌کند. پروازهای این ایرلاین یک توقف طولانی مدت (حدود 20 ساعت) در استانبول دارند و سپس به مقصد سنگاپور پرواز خود را انجام می‌دهند. به دلیل مدت زمان طولانی توقف در فرودگاه استانبول و از دست رفتن حدود یک روز از زمان سفر،  رزرو تور تکی سنگاپور چندان مقرون‌به‌صرفه نیست.

زمان رزرو تور سنگاپور نوروز را به لحظه آخر نیندازید

با نزدیک شدن به ایام عید، ظرفیت پروازها تکمیل و به تبع آن قیمت تورها افزایش می‌یابد. پس نمی‌توان تور لحظه آخری سنگاپور را به قصد کاهش هزینه‌ها رزرو کرد. در نتیجه باید به فکر رزرو تور سنگاپور نوروز 1404 در بهترین زمان ممکن باشید. برای این کار باید جهت کاهش هزینه‌های خود این پکیج مسافرتی را از یک ماه قبل از سفرتان رزرو کنید.

خدمات هتل‌های سنگاپور شامل کدام موارد است؟

هتل‌های 4 ستاره به پایین سنگاپور قیمت و کیفیت پایینی دارند. با توجه به هزینه‌ی بالای پروازها و قیمت بالای پکیج‌های مسافرتی این مقصد رزرو آن‌ها به شما پیشنهاد نمی‌شود. در نتیجه بهتر است تا جای ممکن لوکس‌ترین اقامتگاه‌های این کشور را برای اقامت انتخاب کنید. حتی می‌توانید تور سنگاپور هتل مارینا بی سندرز را رزرو نمایید. اما باید در نظر داشته باشید که در صورت رزرو هر یک از هتل‌های سنگاپور فقط صبحانه در بین وعده‌های غذایی به شما ارائه می‌شود.

مدارک لازم برای رزرو تور سنگاپور نوروز 1404

در صورت رزرو تور سنگاپور نوروز 1404 باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای این کشور به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید:

  • اسکن پاسپورت با 7 ماه اعتبار
  • فایل عکس 3 در 4 (متفاوت با عکس پاسپورت)
  • اسکن فایل فرم سفارت (در زمان رزرو تور، نهال گشت این فرم را به شما ارائه می‌دهد)

در نظر داشته باشید که اخذ ویزای سنگاپور حدود 10 روز طول می‌کشد.

مهم‌ترین خدمات نهال گشت برای تور نوروزی سنگاپور

نهال گشت به مسافرین تور سنگاپور نوروز 1404 خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • اخذ ویزا
  • گشت شهری (نیم روزه یا یک روزه)
  • رزرو هتل
  • بیمه نامه مسافرتی

نحوه رزرو تور سنگاپور نوروز 1404 از نهال گشت

شما می‌توانید به وسیله‌ی تماس تلفنی با شماره‌ی 1830-026 تور مدنظرتان را رزرو نمایید. همچنین از این طریق می‌توانید اطلاعات مورد نیازتان را در مورد جزئیات تور مانند نحوه انجام پروازها به دست آورید.

سوالات متداول

کدام یک پکیج‌های سنگاپور در نوروز به صرفه‌تر است؟

به دلیل اینکه قیمت بالای پروازهای مستقیم سنگاپور و هزینه‌ی اقامت در این کشور، رزرو تور مالزی سنگاپور ترکیبی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

پروازهای تور سنگاپور نوروز چگونه انجام می‌شود؟

مقصد پروازهای تور سنگاپور بسته به نوع پکیج شما کوالالامپور یا سنگاپور است. تمام پروازها به این دو مقصد با ایرلاین‌های عربی نظیر قطر ایرویز، امارات ایرویز و ایرعربیا انجام می‌شود. اما هزینه‌ی سفر از طریق رزرو بلیط‌های مسیر تهران کوالالامپور ارزان‌تر است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)