تور سریلانکا نوروز

تور سریلانکا نوروز 1404

لیست تورهای سریلانکا نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور سریلانکا نوروز 1404 نهال گشت

در حال حاضر تور سریلانکا نوروز 1404 برخلاف طول سال، ارزان‌ترین پکیج مسافرتی شرق آسیا است. پس برای خرید این تور نباید تعلل کنید. هرچه قدر زودتر اقدام به رزرو تور سریلانکا نوروز 1404 نمایید، هزینه‌هایتان کاهش می‌یابد. البته عوامل دیگری مانند نوع ایرلاین نیز در قیمت تور تاثیر گذار است که باید در مورد آن به صورت کامل اطلاع داشته باشید.

آیا در نوروز فقط ایرعربیا به سریلانکا پرواز دارد؟

پروازهای تور سریلانکا نوروز 1404 با ایرلاین ایرعربیا، فلای دبی، سلام ایر و قطر ایرویز انجام می‌شود. برای رسیدن به سریلانکا، پروازهای هر یک از ایرلاین‌های ذکر شده، یک توقف در کشور خودشان دارند. در بین تمامی این ایرلاین‌ها قیمت بلیط پرواز ایرعربیا نسبت به سایرین کم‌تر می‌باشد. اما مدت توقف پروازهای ایرعربیا در شارجه از سایر ایرلاین‌ها بیشتر است. برای اینکه در طول مسیر کم‌ترین توقف را داشته باشید، باید هواپیماهای قطر ایرویز را برای سفرتان انتخاب کنید. البته در نظر داشته باشید که هزینه‌ی پرواز با این ایرلاین از همه‌ی پروازها بیشتر خواهد بود. اما در تعداد پروازها، این ایرلاین مانند ایرعربیا یا سلام ایر محدودیتی ندارد.

تورهای لحظه آخری به کاهش هزینه‌ها کمک نمی‌کند!

با نزدیک شدن به عید ظرفیت پروازهای مسیر تهران سریلانکا رفته رفته تکمیل شده و هزینه‌ی رزرو بلیط‌ها افزایش می‌یابد. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری سریلانکا برای کاهش هزینه‌ها وجود ندارد. در عوض می‌توانید ارزان‌ترین زمان برای رزرو تور سریلانکا نوروز را به کمک نهال گشت انتخاب کنید. برای رزرو تور سریلانکا ارزان بهتر است از سه هفته قبل اقدامات لازم را انجام دهید.

تور سریلانکا نوروز مدت زمان مشخصی دارد؟

پروازهای مسیر تهران سریلانکا زمان مشخصی دارند. در زمان رزرو تور معمولا بلیط برگشت همان ایرلاین نیز برایتان اخذ می‌شود. به همین دلیل هم مدت زمان اقامت در این کشور از قبل برای مسافران مشخص است. شما بایستی تور سریلانکا نوروز 1404 را به مدت 8 تا 10 روز رزرو کنید. البته امکان تغییر مدت اقامت نیز وجود دارد. اما در این صورت هزینه‌های اقامت به صورت چشمگیری افزایش می‌یابد.

کدام هتل‌های سریلانکا برای اقامت مناسب هستند؟

به دلیل اینکه اکثر هتل های سریلانکا کیفیت خوبی دارند، شما می‌توانید برای اقامت نوروزی در این کشور هتل‌های ارزان‌تر را هم انتخاب کنید. هتلهای سریلانکا در کلمبو و کندی در بین وعده‌های غذایی، فقط صبحانه را به مسافران ارائه می‌دهند. اما در بنتوتا می‌توانید هتلی را با خدمات H.B (صبحانه و ناهار)، ALL (هر سه وعده همراه عصرانه و نوشیدنی) و UALL (ارائه هر سه وعده غذایی، عصرانه و نوشیدنی به صورت 24 ساعته) رزرو کنید.

تور ترکیبی سریلانکا مالدیو؛ تلفیقی از سرگرمی و آرامش

اگر بخواهید تور سریلانکا نوروز 1404 را به همراه کشوری دیگر رزرو کنید، تنها گزینه‌ی پیش روی شما مالدیو است. هرچند که با رزرو این تور دیگر خبری از هزینه‌های کم برای پکیج‌های مسافرتی مقصد سریلانکا نیست. اما با رزرو این تور می‌توانید علاوه‌بر شکرت در جشن‌های مختلف سریلانکا، از آرامش و ریلکس کردن در مالدیو نیز استفاده کنید. این تور به مدت 10 روز ( 4 روز مالدیو و 6 روز سریلانکا) برگزار می‌شود. در نظر داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر و تغییر مدت اقامت می‌توانید با کارشناسان تور نهال گشت مشورت کنید. همچنین با مراجعه به صفحه‌ی تور مالدیو نوروز 1402 می‌توانید اطلاعتتان در مورد این مقصد را افزایش دهید.

تور سریلانکا نوروز به یک شهر خلاصه نمی‌شود!

شما می‌توانید به جای یک شهر در سریلانکا از هر سه مقصد مهم این کشور دیدن کنید. برای این کار می‌توانید تور سریلانکا نوروز 1404 را به صورت ترکیبی و به مقصد کلمبو، کندی و بنتوتا رزرو کنید. باید در نظر داشته باشید که هزینه‌ها با رزرو چنین پکیج‌های مسافرتی‌ای کمی افزایش می‌یابد.

نوروز، زمان مناسب گشت و گذار مسافران از نظر دما

آب و هوای سریلانکا در اوایل روزهای اول بهار، گرم (دمای 24 تا 34) و بدون رطوبت است. البته این به شرطی است که تور سریلانکا نوروز 1404 را در برای روزهای نخست عید رزرو کرده باشید. در غیر این صورت با ورود به هفته‌ی دوم فروردین بارندگی‌های این کشور آغاز می‌شود.

مدارک لازم برای رزرو تور سریلانکا نوروز 1404

برای رزرو تور سریلانکا نوروز 1404 شما باید ویزای این کشور را اخذ نمایید. این ویزا به صورت فرودگاهی صادر شده و برای اخذ آن نیز فقط باید پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار را ارائه دهید. هزینه‌ی این ویزا 40 دلار است و با صدور آن اجازه‌ی 30 روز اقامت در این کشور را پیدا می‌کنید.

تور سریلانکا نوروز 1404 با خدمات نهال گشت

نهال گشت به مسافران خود در تور سریلانکا نوروز 1404 خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • رزرو هتل
  • بیمه نامه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت شهری آپشنال

رزرو تور سریلانکا نوروز 1404 با پشتیبانی 24 ساعته

شما می‌توانید با شماره 1830-026 تماس گرفته و اطلاعات مورد نظرتان را در مورد تورهای سریلانکا در نوروز تکمیل نمایید. همچنین امکان رزرو انواع پکیج‌های مسافرتی از این طریق و بدون مراجعه حضوری نیز وجود دارد. پس از رزرو نیز کارشناسان تور نهال گشت به صورت آنلاین پشتیبانی 24 ساعته را در طول سفر از شما انجام می‌دهند.

سوالات متداول

  • پروازهای مسیر تهران سریلانکا با کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

    تور سریلانکا با ایرلاین‌های ایرعربیا، قطر ایرویز، فلای دبی و سلام ایر انجام می‌شود. در بین ایرلاین‌های مذکور ارزان‌ترین بلیط را هواپیماهای ایرلاین ایرعربیا دارد. کم‌ترین توقف در مسیر نیز مختص قطر ایرویز است.

  • تورهای ترکیبی سریلانکا در نوروز چگونه برگزار می‌شود؟