تور چین نوروز 1404

تور چین نوروز 1404

لیست تورهای چین نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور چین نوروز 1404 نهال گشت

سفر ارزان با گشت‌های گروهی در شانگهای

تصور کنید که با تور چین نوروز سفر کرده‌اید. در شانگهای از ارتفاع ۶۳۰ متری برج مخابراتی (دومین ساختمان بلند جهان) به ششمین کلانشهر جهان نگاه می‌کنید. در حالی که با هزینه‌ای کمتر از بقیه گردشگران به بالای برج رسیده‌اید. تازه قبل از بازدید از برج مخابراتی به کارخانه ابریشم رفته‌اید و طرز ساخت پارچه ابریشمی از صفر تا صد را دیده‌اید. جالب‌تر این که پارچه‌های ابریشمی مرغوب چینی را به عنوان سوغاتی با قیمت ارزان در کیسه همراه خود دارید. در ادامه نیز قرار است یک موزه و باغ «یو» را ببینید. هیجان دیدن معماری چینی در کنار فضای سبز این باغ شما را از برج به پایین می‌کشد.

بازدید از فرهنگ، تاریخ و هنر غنی چین در پکن

جاذبه‌های شانگهای فقط شروع قصه سفر شما با تور چین نوروز بود. در پکن یک راهنما، نحوه صید صدف و استخراج مروارید از دل آن را به شما توضیح می‌دهد. همچنین با دیگر همسفران‌تان باید تعداد مروارید‌های داخل یک صدف را حدس بزنید تا به شما جایزه بدهند. حتی می‌توانید یک گردنبند با مروارید‌های مورد علاقه‌تان را به فروشگاه کارخانه مروارید سازی بدهید. حالا صحنه عوض می‌شود و بزرگ‌ترین میدان جهان به نام «تییان آن من»، با ظرفیت یک میلیون نفر شما در خود گرفته. این‌ها فقط چند چشمه‌ای از جاذبه‌های این سفر گروهی و به یاد ماندنی هستند. در این سفر شما از شهر ممنوعه، مراسم چای چینی و دیوار چین نیز بازدید خواهید کرد.

سالن نمایشگاه سبک زندگی شانگهای و ازدحام جمعیت

مزیت‌‌های بازدید گروهی از جاذبه‌های چین

اصلی‌ترین مزیت گشت‌های گروهی، کاهش هزینه‌های حمل و نقل و ورودی مکان‌های دیدنی است. به عنوان مثال در هانگژو برای بازدید از دریاچه باید فاصله زیادی را طی کنید. اما در سفر گروهی، متوجه گذر زمان نمی‌شوید چرا که تور لیدر تمام مسیر شما را با عجایب فرهنگ چین آشنا می‌کند. در عین حال با هزینه کمتری از جاذبه‌ها بازدید می‌کنید. همچنین گشت‌های تور چین نوروز با ناهار برگزار می‌شوند. در این صورت بخشی از هزینه‌های غذا از سفرتان حذف می‌شود. حالا که با خوبی‌های تور چین نوروز آشنا شدید، بد نیست از معایب آن بدانید.

منحصر بودن تور گروهی چین به ایام خاص

به غیر از نوروز، در روزهای عادی نمی‌توانید تور چین را به صورت گروهی رزرو کنید. چرا که تورهای گروهی چین فقط در ایام خاص مانند عید نوروز یا زمان‌های برگزاری نمایشگاه‌ها و رویداد‌های گردشگری این کشور برگزار می‌شوند. از طرف دیگر، رزرو تور چین به صورت انفرادی، سخت‌تر از سفر گروهی است. چرا که دریافت ویزای تجاری چین نسبت به ویزا توریستی گروهی، شرایط سخت‌تری دارد. در ادامه شرایط لازم برای دریافت ویزا تور چین نوروز را می‌گوییم.

۲۵۰ میلیون تمکن مالی؛ شرط دریافت ویزا چین

ویزا برای تور چین نوروز به صورت گروهی و تحت عنوان توریستی صادر می‌شود. برای دریافت ویزا، علاوه بر پاسپورت باید یک قطعه عکس ۶ در چهار ارائه دهید. همچنین باید تا زمان صدور ویزا، ۲۵۰ میلیون تمکن مالی داشته باشید. پس از دریافت ویزا می‌توانید موجودی حساب‌تان را کاهش دهید. ویزای توریستی چین به صورت یک برگه صادر می‌شود و در پاسپورت ثبت نمی‌شود. با ویزای توریستی چین امکان اقامت در این کشور به مدت زمان اجرای تور گروهی را خواهید داشت. البته تور چین نوروز از نظر مدت اقامت، با تنوع بالایی برگزار می‌شود.

کدام تور چین نوروز 1404 برای سفر مناسب است؟

مدت اقامت بیشتر در چین به معنای افزایش قیمت تور چین نوروز است. برای نوروز پکیج‌هایی با مدت اقامت متفاوت داریم که در ادامه می‌بینید. البته خدمات هیچ کدام از تورها از نظر گشت‌ها، پرداخت ورودی‌ها، هتل و پرواز تفاوتی ندارد. تنها تفاوت مدت اقامت و قیمت آن‌هاست. در آینده احتمال تغییر مدت اقامت و یا اضافه شدن پکیج‌های جدید وجود دارد.

مدت اقامت شهرها
6 شب پکن ۳ شب شانگهای ۳ شب
8 شب پکن ۴ شب شانگهای ۴ شب
9 شب پکن ۴ شب هانگژو ۲ شب شانگهای ۳ شب
8 شب پکن 3 شب شانگهای ۳ شب هانگژو ۲ شب

محاسبه هزینه‌های سفر نوروزی به چین

برای محاسبه هزینه‌های سفرتان می‌توانید از سایت budgetyourtrip.com استفاده کنید. تمام هزینه‌های سفر مانند حمل و نقل، خورد و خوراک و اقامت در این سایت محاسبه شده‌اند.

نظر مسافران قبلی تورهای نوروز چین

موقعیت خوب هتل‌ها در مرکز شهر، ۵ ستاره بودن هتل‌ها و کیفیت بالای خدمات هتل، حضور لیدر در تمام لحظات سفر، کیفیت بالای پروازهای ایرلاین ماهان و داشتن همراهان ایرانی در سفر به چین از عوامل رضایت مسافران چین در سال‌های قبل هستند. اغلب مسافران بعد از سفر با تور چین نوروز اعلام رضایت کرده‌اند و تا به حال چالشی با مسافران وجود نداشته.

تور چین نوروز نهال گشت چه مزیتی دارد؟

احتمال ارائه آفر‌های چند میلیونی برای تور چین وجود دارد در حالی که از کیفیت و خدمات تور کم نخواهد شد. برای اطلاع از آفرها می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. علاوه بر آن، تور چین نوروز با پرواز‌ ماهان برگزار می‌شود که مسافران از کیفیت آن راضی هستند. پیش تر هم گفتیم که هتل‌ها ۵ ستاره و در مرکز شهر هستند و این نیز از مزیت‌های تور چین نهال گشت برای نوروز محسوب می‌شود.

خدمات نهال گشت برای سفر نوروزی شما به چین

در ادامه می‌توانید مرحله به مرحله، خدماتی که نهال گشت برای رزرو تور چین نوروز به شما ارائه می‌دهد را مطالعه کنید.

ارائه مشاوره رایگان قبل از سفر

در حین مکالمه تلفنی با کارشناسان فروش نهال گشت، شما انتظارات‌تان از تور چین نوروز را به آن‌ها اعلام می‌کنید. کارشناسان نیز تور متناسب با سلیقه و بودجه سفرتان را به شما پیشنهاد می‌دهند. پس از آن در صورت انتخاب تور توسط شما، نوبت به بررسی شرایط ویزا شدن شما می‌رسد.

صدور ویزا توریستی چین

کارشناسان ما مدارک لازم برای اخذ ویزا توریستی چین را از شما دریافت و به سفارت تحویل می‌دهند.

ارائه خدمات کامل ترانسفر برای سفر به چین

شما با پروازهای ماهان به چین می‌روید. پروازهای ماهان شب به چین می‌روند پس از حدود ۹ ساعت به مقصد می‌رسند. پس از رسیدن با ترانسفر فرودگاهی به هتل می‌روید. تمام گشت‌ها نیز با ترانسفر کامل برگزار می‌شود. سفرهای بین شهری‌تان نیز با هواپیما و قطار یا اتوبوس انجام می‌شود. در هنگام بازگشت نیز باید صبح با پروازهای ماهان به ایران برگردید.

رزرو هتل‌های ۵ ستاره و لوکس چین

نهال گشت تور چین نوروز 1404 را با هتل‌های لوکس رزرو می‌کند. در این صورت هیچ کمبودی از نظر امکانات تفریحی و رفاهی مانند رستوران، باشگاه، استخر و ترانسفر حس نمی‌کند. اما بعضی از آژانس‌های گردشگری تور نوروزی چین را با هتل‌های درجه پایین‌تر رزرو می‌کنند و همین می‌تواند یکی از علت‌های اختلاف قیمت تورهای نهال گشت با سایر خدمات دهندگان باشد.

گشت گروهی شهر‌ها همراه با تور لیدر

ورودی و هزینه تمام جاذبه‌هایی که در گشت‌ها ارائه می‌شوند از قبل پرداخت شده‌اند. طی گشت راهنمای تور همراه شما خواهد بود و راهنمایی‌های لازم را به شما می‌دهد. همچنین گشت‌ها با ترانسفر برگزار می‌شود. علاوه بر آن گشت‌ها به صرف ناهار برگزار می‌شوند.

پوشش خدمات درمانی با بیمه مسافرتی

اگر خدای نکرده در حین سفر مشکلی از نظر درمانی برای شما پیش آمد و مجبور به پرداخت هزینه آن شدید، می‌توانید پس از بازگشت از سفر، رسید خدمات را به بیمه تحویل دهید. پس از آن بیمه، هزینه‌های شما را باز می‌گرداند. البته برای اطلاع از مواردی که بیمه پوشش می‌دهد باید با کانتر تور چین صحبت کنید. در صورتی که به خدمات خاصی نیاز داشته باشید می‌توانید دامنه خدمات بیمه را افزایش دهید. بهتر است در تمام این موارد، قبل از سفر از کارشناس فروش مشورت بگیرید.

همراهی ۲۴ ساعته کارشناس فروش با شما

ارتباط شما با فروشنده پس از خرید تور قطع نمی‌شود. در هر ساعتی از شبانه روز اگر در رابطه با خدمات تور برای شما مشکلی پیش بیاید، می‌توانید با کارشناس ما تماس بگیرید. کارشناسان ما بر حسب وظیفه‌شان عمل نمی‌کنند. بلکه تلاش دارند بیش از وظیفه، سفر شما را پشتیبانی کنند.

نحوه رزرو تور چین نوروز از نهال گشت

برای رزرو تورهای نوروزی چین می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • 1. تور چین نوروز 1404 به چه صورتی برگزار می‌شود؟

    تورهای نوروزی چین به صورت گروهی برگزار می‌شوند.

  • 2. مدارک لازم برای اخذ ویزا توریستی چین چیست؟

  • 3. کیفیت هتل‌ها در تور چین نوروز چگونه است؟

  • 4. آیا تور چین در ایام دیگر سال نیز برگزار می‌شود؟

  • 5. تور چین نوروز نهال گشت چه مزیتی دارد؟