تور دبی نوروز 1402

لیست تورهای نوروزی دبی

سوالات متداول تور دبی نوروز 1402

1. اختلاف قیمت تور دبی نوروز 1402 به تور دبی در دیگر ایام‌ها چقدر است؟

با توجه به افزایش قیمت بلیط پروازهای رفت و برگشت دبی، هزینه‌های تورهای دبی نوروزی معمولا 2 برابر و یا بیشتر از تور دبی در دیگر ایام‌ها می‌باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در نوروز اکثر فروشگاه‌های برندهای معتبر دنیا تخفیفات ویژه‌ای بر روی اجناس خود می‌گذارند.

2. بهترین زمان خرید تور دبی نوروز 1402 چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید تور دبی نوروزی، 1 تا 1.5 قبل از تاریخ سفر به دبی می‌باشد. در این زمان بلیط رفت و برگشت هواپیما را می‌توانید به صورت سیستمی بخرید و هزینه کمتری برای بلیط رفت و برگشت خود بپردازید. برای رزرو هتل محل اقامت نیز بهتر است یک ماه قبل از تاریخ سفر اقدام کنید. در مورد هتل محل اقامت این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه اقامت شما بیشتر خواهد بود و هرچه هتل محل اقامت از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

3. نحوه تعیین قیمت تورهای نوروزی دبی به چه شکل است؟

هزینه تور دبی نوروز 1402 به 3 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل محل اقامت و ویزا بستگی دارد. از ایران 4 پرواز مستقیم ماهان، ایران ایر، ایر عربیا و امارات و 1 پرواز غیر مستقیم قطر به سمت دبی پرواز می‌کنند. توجه داشته باشید که پرواز ایرعربیا در فرودگاه شارجه به زمین می‌نشیند و تا دبی (بدون ترانسفر) 1 ساعت فاصله دارد. کمترین قیمت هتل در دبی شبی 80 درهم می‌باشد. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن دقت کنید، موقعیت مکانی آن می‌باشد. هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و اگر هتل شما در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای دبی نوروزی و مشابه در چیست؟

مهم‌ترین دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه دبی در نوروز، سود آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران تور دبی می‌باشد. دلیل دیگر این اختلاف قیمت‌ها، خدماتی است که در تور به شما ارائه می‌شود. به طور مثال در یک تور نوروزی دبی خدمات بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در پکیج دیگر خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر شهری و رفت و برگشت فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و گشت‌های شهری به شما ارائه می‌شود که به تبع هزینه تور دوم از هزینه تور اول بیشتر می‌باشد!

5. بهترین مدت زمان اقامت در تورهای نوروزی دبی چند شب است؟

بهترین مدت زمان اقامت در تورهای نوروزی دبی، 3 شب می‌باشد. چرا که با توجه به افزایش قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت بیشتر از این مدت زمان به صرفه نخواهد بود.

6. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای نوروزی دبی چیست؟

به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای نوروزی دبی، هتل‌های منطقه دیره می‌باشد. چرا که این منطقه دارای به‌صرفه‌ترین هتل‌ها از نظر هزینه‌ می‌باشد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)