تور لحظه آخری دبی

تور لحظه آخری دبی

لیست تورهای لحظه آخری دبی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور دبی 4 روزه – ماهان

4 روز هر روز 8,080,000

تور دبی 5 روزه – قشم ایر

5 روز هر روز 8,540,000

تور دبی از شیراز – ایران ایر

4 روز هر روز 10,080,000

تور دبی 8 روزه – ایران ایرتور

8 روز هر روز 10,100,000

تور دبی از مشهد – ایران ایرتور

4 روز هر روز 12,080,000

همانطور که می‌دانید، تور لحظه آخری به توری گفته می‌شود که تا یکی دو روز مانده به شروع تور، ظرفیت آن همچنان پر نشده و برگزار کننده تور به ناچار و برای فرار از خسارت ناشی از خالی ماندن ظرفیت تور، صندلی‌ها و اتاق‌های خالی را در روز آخر با تخفیف ویژه‌ای به فروش می‌رساند. در نتیجه تور دبی لحظه آخری، به آن معنای تور لحظه آخری وجود ندارد، زیرا برای خرید تور دبی شما باید اولین شرط خرید این تور که مجوز ورود به دبی یا همان ویزای دبی یا ویزای امارات است را داشته باشید. اخذ ویزای دبی هم حداقل بین 3 تا 7 روز کاری زمان می‌برد. پس چگونه می‌توان یک تور لحظه آخری دبی را تهیه کرد.

اگر ویزای دبی دارید، به دنبال تور دبی لحظه آخری باشید

اینکه شرایط سفر به دبی به گونه‌ایست که امکان تهیه تور دبی به صورت یکهویی و سفر بی‌برنامه و از قبل تعیین شده به دبی وجود ندارد دلیل بر این نیست که نتوان تور لحظه آخری دبی را تهیه کرد. ممکن است بعد از اخذ ویزای دبی، خوش شانس بوده و یک تور لحظه آخری دبی به پست شما بخورد. در این صورت، می‌توانید یک تور دبی لحظه آخری را با قیمتی بسیار مناسب و بسیار ارزان‌تر از استاندارد همان تور تهیه نمایید.

تور لحظه آخری دبی اغلب فقط شامل پرواز است

اکثر برگزار کنندگان تور دبی، تنها قادر به چارتر کردن پروازهای ایرانی به مقصد دبی هستند و توانایی چارتر کردن هتل‌های دبی را ندارند. در نتیجه منظور از تور دبی لحظه آخری، در بیشتر موارد خرید بلیط پرواز دبی با قیمت ارزان‌تر است و در اجاره اتاق هتل‌های دبی، تخفیفی شامل حال شما نخواهد شد. البته ممکن است در برخی موارد خود هتل به دلیل کاهش حجم مسافرین و خالی ماندن اتاق‌ها، تخفیف ویژه‌ای به برگزار کنندگان تور دبی بدهد و این موضوع باعث لحظه آخری شدن تور دبی خواهد شد.

تور دبی لحظه آخری، یا تور هفته آخری دبی

برگزار کننده تور دبی یا تورهای مسافرتی سایر کشورهایی که سفر به آن‌ها به ویزا دارد، می‌دانند که در صورتی که ظرفیت تور آن‌ها خالی بمانند دیگر به سختی می‌توانند آن را تکمیل نمایند. از این رو سعی می‌کنند تا ظرفیت تور را به گونه مشخص نمایند ظرفیت آن تکمیل شود. اما پر نشدن ظرفیت تورها امری اجتناب ناپذیر است و گاهی پیش می‌آید که یک هفته مانده به برگزاری تور همچنان بسیاری از صندلی‌ها خالی هستند. در این حالت برگزار کننده، تور را به صورت تور لحظه آخری دبی ارائه می‌دهد. پس اگر عجله کنید می‌توانید با درخواست ویزای فوری دبی، در کمتر از یک هفته ویزا دبی را اخذ و تور دبی را تهیه کنید.

مزایای تور لحظه آخری دبی

شاید مهم‌ترین مزیت تور دبی لحظه آخری، قیمت پایین تور دبی نسبت به کیفیت خدمات و امکانات این تور است. زیرا شما با پرداخت هزینه‌ای کمتر، یک تور با کیفیت و خوب را تجربه خواهید کرد. حتی اگر این تور با یک هتل سه ستاره خوب بسته شود. زیرا در شهر لوکس دبی، حتی هتل‌های 3 ستاره نیز مجلل و بسیار با کیفیت هستند. از این بابت نگران نباشید.

معایب تور دبی لحظه آخری

شاید تنها عیب تورهای لحظه آخری دبی، نیاز داشتن به ویزای امارات جهت خرید تور دبی است. شما در صورتی می‌توانید به یک تور لحظه آخری دبی فکر کنید، که قبلا ویزای دبی را تهیه کرده باشید.

قیمت تور لحظه آخری دبی به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

قیمت تور لحظه آخری دبی به فاکتورهایی چون ساعت پرواز، ایرلاین، هتل محل اقامت و مدت زمان اقامت در دبی بستگی دارد. ایرلاین‌های ایرانی قیمت مناسب‌تری دارند، هتل‌های کم‌تر شناخته شده، تخفیفات بیشتری را ارائه می‌دهند. همچنین هرچه مدت اقامت شما در دبی بیشتر باشد، هزینه تور بیشتر اما مقرون به صرفه‌تر خواهد شد.

چگونه می‌توان تور دبی لحظه آخری خرید؟

اگرچه مدت اعتبار اقامت در دبی با ویزای توریستی این کشور 14 روز است، اما با اخذ ویزای دبی، شما 1 ماه زمان دارید تا به از این ویزا استفاده کنید. پس شما می‌توانید از 1 ماه قبل از تاریخ مورد نظرتان، اقدام به اخذ ویزای دبی نموده و تا چند روز مانده به اتمام تاریخ اعتبار ویزا، برای یافتن یک تور لحظه آخری دبی تلاش کنید. البته باید مراقب سررسید این مهلت یک ماهه استفاده از ویزای خود باشید.

تور لحظه آخری دبی در چه ایامی از سال وجود دارد؟

تور دبی در فصل تابستان هم برگزار می‌شود، اما به دلیل ذهنیتی که در مورد گرمای شدید این شهر در فصل تابستان وجود دارد، تور تابستانی دبی مورد توجه هموطنان ما واقع نمی‌شود و این موضوع سبب ارائه تور دبی لحظه آخری و تور دبی ارزان خواهد شد.

امکان کنسل کردن تور لحظه آخری دبی وجود دارد؟

عیب بزرگ تورهای لحظه آخری این است که این تورها چارتری بوده و در صورت خرید آن‌ها، امکان کنسل کردن و یا تغییر تاریخ سفر وجود نداشته و در صورت کنسل کردن تور، هیچ هزینه‌ای به مسافر باز پس داده نخواهد شد. پس بهتر است در انتخاب و خرید تور لحظه آخری دبی دقت کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)