تور دبی 7 شب و 8 روز

لیست تورهای هفت شب دبی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور دبی از مشهد با ایران ایرتور

8 روز اردیبهشت ماه ایران ایرتور 23,190,000

تور دبی 7 شب و 8 روز

8 روز اردیبهشت ماه ایران ایرتور 23,440,000

انتخاب هتل نامناسب برای یک هفته اقامت در دبی، باعث تجربه سفری تلخ خواهد شد. همچنین در دبی پس از رزرو هتل نمی‌توانید آن را عوض کنید. در نتیجه باید متناسب‌ترین هتل با سلیقه و نیازتان را پیدا کنید. جهت انتخاب متناسب‌ترین هتل با سلیقه‌تان در تور 7 شب و 8 روز دبی، همه اطلاعات مورد نیازتان را در ادامه مقاله می‌گوییم.

دِیره منطقه‌ای برای رزرو هتل‌های اقتصادی دبی

برای کاهش قیمت تور دبی 7 شب و 8 روز می‌توانید در منطقه دیره دبی اقامت کنید. اکثر هتل‌های این منطقه ۳ و ۴ ستاره هستند. با رزرو هتل در این منطقه به مرکز شهر و بازار‌های اصلی دسترسی راحتی خواهید داشت. همچنین در هتل‌های منطقه دیره از دبی مال حدود 20 الی 30 دقیقه و از محل برگزاری نمایشگاه‌ها در مرکز تجارت جهانی دبی حدود 15 دقیقه با ماشین فاصله خواهید داشت. 

اگر بخواهید هتل‌تان نزدیک به نمایشگاه‌های دبی باشد…

هتل‌هایی که در ابتدای اتوبان شیخ زائد واقع شده‌اند، حدود 10 دقیقه تا دبی مال و 20 دقیقه تا امارات مال فاصله دارند. اکثر هتل‌های این منطقه 4 و 5 ستاره هستند. همچنین هتل‌های 3 ستاره ایبیس در این مناطق، به علت قیمت مناسب، کیفیت خوب خدمات هتل و فاصله پنج دقیقه‌ای تا مرکز تجارت جهانی دبی، گزینه مناسبی برای اقامت اقتصادی در منطقه‌ای مدرن از دبی هستند. به همین دلیل هتل‌های ایبیس در ابتدای اتوبان شیخ زائد در زمان‌ برگزاری نمایشگاه‌های دبی سریع‌تر از سایر‌ هتل‌های این منطقه تکمیل ظرفیت می‌شوند و باید حداقل یکماه زودتر برای رزرو هتل ای بیس در پیک سفر اقدام کنید.

بهترین منطقه برای رزرو هتل‌های ساحلی دبی

مناطق جمیرا و مارینا دارای هتل‌هایی با تفریحات آبی و دسترسی اختصاصی به ساحل هستند. با اقامت در منطقه مارینا از امارات مال 15 دقیقه، از دبی مال 20 دقیقه و از مرکز تجارت جهانی حدودا 20 الی 30 دقیقه فاصله خواهید داشت. از طرفی هتل‌های ساحلی دبی در منطقه جمیرا از مرکز تجارت جهانی و دبی مال 10 دقیقه و از امارات مال 15 دقیقه فاصله دارند.

محاسبه هزینه‌ مالیات اقامت در دبی برای یک هفته

از تاثیر هزینه مالیات اقامت در قیمت تور دبی 7 شب و 8 روز غافل نشوید. هتل‌ها مالیات اقامت در دبی را بصورت نقدی از شما در زمان تحویل اتاق دریافت می‌کنند. مالیات اقامت شما در هتل‌های سه ستاره به ازای هر شب و هر اتاق معادل 10 درهم، در هتل‌های 4 ستاره 15 درهم و در هتل‌های 5 ستاره 20 درهم است. بعضی از هتل‌های خاص دبی نیز به ازای هر شب اقامت شما 25 درهم مالیات می‌گیرند. برای اطلاع از میزان مالیات هتل مورد نظرتان در دبی میتوانید از کارشناسان تور دبی نهال گشت مشاوره بگیرید.

کیفیت هتل‌ را با رزرو بلیط ارزان هواپیما ارتقا دهید

با اقامت یک هفته‌ای در دبی زمان کافی برای گشت و گذار را خواهید داشت. به همین علت نگرانی در مورد ساعت پروازتان و زود رسیدن به دبی را ندارید و می‌توانید بلیط‌های ارزان هواپیما در ساعات کم تردد را رزرو کنید. پولی که از این ترفند ذخیره می‌شود را می‌توانید برای ارتقای کیفیت محل اقامت‌تان در دبی هزینه کنید. پرواز‌های اول هفته که صبح به دبی رفته و ظهر باز‌می‌گردند ارزان‌تر از سایر پروز‌ها هستند.

برخی از هتل‌های دبی ترانسفر ندارند

برای رزرو هتل هر چقدر از مناطق دیره، ابتدای اتوبان شیخ زائد، مرکز تجارت جهانی دبی، دبی مال و امارت مال،‌ دورتر بروید،‌ احتمال اینکه هتل خدمات ترانسفر فرودگاهی ارائه دهد کمتر می‌شود. در نتیجه حتما زمان رزرو هتل در خارج از مناطق گفته شده، در مورد ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی توسط هتل از کارشناسان تور دبی نهال گشت مشاوره رایگان بگیرید.

برای اقامت راحت‌تر هتل‌های فولبرد و هافبرد دبی را پیدا کنید

اگر در طول اقامت یک هفته‌ای در دبی دغدغه پیدا کردن رستوران و تهیه غذای خوشمزه را نداشته باشید، سفر راحت‌تری تجربه می‌کنید. اکثر هتل‌های دبی صبحانه رایگان دارند اما نمی‌توان گفت همه هتل‌های دبی اقامتشان همراه با وعده‌های غذایی با ناهار و شام بصورت فولبورد یا هافبورد است. در این مورد می‌توانید از کارشناسان آژانس گردشگری نهال گشت در مورد هتل‌هایی که خدمات ناهار و شام ارائه می‌دهند اطلاعات کسب کنید.  

اخذ ویزای توریستی دبی از نهال گشت

اخذ ویزای توریستی دبی یکی از خدمات نهال گشت است. می‌توانید برای اطلاع از نکات اصلی اخذ ویزای توریستی دبی و مزیت‌های اخذ ویزای توریستی دبی از نهال گشت، به صفحه تور دبی مراجعه نمایید.

تور دبی از کدام شهر‌ها برگزار می‌شود؟

تور دبی از تهران، شیراز، اصفهان و مشهد برگزار می‌شود. می‌توانید برنامه‌های پرواز دبی از شهر‌های مختلف ایران را در صفحه تور دبی مشاهده نمایید. همچنین برای اطلاع از برنامه تور دبی 7 شب از اصفهان و قیمت تور دبی 7 شب و 8 روز از شیراز با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید.

خدمات تور دبی نهال گشت

با رزرو تور دبی از نهال گشت علاوه بر مشاوره رایگان سفر و پشتیبانی 24 ساعته از بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل با صبحانه (در بعضی‌ هتل‌ها امکان رزرو ناهار و شام نیز هست)، ویزای توریستی، بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی بهره‌مند می‌شوید.

نحوه رزرو تور دبی 7 شب از نهال گشت

از طریق راه‌های ارتباطی درون سایت با کارشناسان نهال گشت برای رزرو تور دبی 7 شب تماس بگیرید و یا در شهر‌های کرج و تهران تور دبی را بصورت حضوری از شعب آژانس گردشگری نهال گشت رزرو کنید.  

سوالات متداول

تور دبی 7 شب و 8 روز با کدام هتل‌ها ارزان است؟

هتل‌های منطقه دیره مناسب اقامت اقتصادی هستند.

برای دسترسی به برج خلیفه و دبی مال در کجا اقامت کنیم؟

ابتدای اتوبان شیخ زائد دسترسی خوبی به دبی مال و برج خلیفه دارد.

آیا نهال گشت خدمات ویزای توریستی دبی دارد؟

بله می‌توانید با کارشناسان نهال گشت برای درخواست ویزای دبی تماس بگیرید.

تور دبی نهال گشت خدمات گشت شهری دارد؟

خیر تور دبی نهال گشت هیچ گونه گشت شهری ندارد.

ترانسفر جزو خدمات تور دبی نهال گشت هست؟

بله خدمات ترانسفر رفت و برگشت هم داریم.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)