تور مالزی نوروز 1404

تور مالزی نوروز 1404

لیست تورهای مالزی نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مالزی نوروز 1404 نهال گشت

قبل از سفر، فرم پیش ورود مالزی را پر کنید

بسیاری از مسافران تور مالزی نوروز 1404، پر کردن فرم پیش ورود و دریافت QR کد مربوط به آن‌ را به زمان سفر موکول می‌کنند. در حالی که بدون پر کردن این فرم در حین پرواز یا زمان ورود به مقصد به مشکل می‌خورید. حتی ممکن است در حین سفر به یکسری از اطلاعات لازم برای پر کردن فرم دسترسی نداشته باشید. به همین دلیل باید قبل از سفر فرم پیش ورود را پر کنید.

احتمال تغییر خدمات، پس از رزرو تور مالزی نوروز

احتمال خیلی کمی وجود دارد که پس از رزرو تور مالزی نوروز 1404، ساعت پرواز یا مدت اقامت‌تان تغییر کند. اما با این حال یک یا دو مورد تغییرات در پکیج‌های نوروزی داشته‌ایم. در صورت وجود چنین تغییراتی، کارشناسان به شما اطلاع رسانی می‌کنند.

کمبود پرواز مستقیم از تهران به مالزی در نوروز

تنها ایرلاین برگزار کننده پرواز بدون توقف از تهران تا کوالالامپور، ماهان است. پروازهای این ایرلاین در ایام نوروز فقط در تاریخ ۲ و ۹ فروردین برگزار می‌شود. در نتیجه در صورت رزرو تور مالزی با پرواز ماهان، با محدودیت مدت اقامت به مدت ۷ روز مواجه خواهید بود. اما ایرلاین‌های قطر، امارات، سلام ایر و ترکیش هر روز از تهران، شیراز و مشهد به کوالالامپور پرواز دارند. در نتیجه با پروازهای خارجی می‌توانید به مدت دلخواه‌تان در مالزی اقامت کنید. همچنین قیمت تور مالزی نوروز 1404 با پرواز خارجی ارزان‌تر از پرواز داخلی تمام می‌شود. البته این پروازها با ۲ الی ۴ ساعت توقف در فرودگاه شهر مادر (یعنی یکی از شهر‌های دبی، دوحه، مسقط یا استانبول) همراه خواهند بود.

تغییرات تور ترکیبی مالزی نوروز با ایرلاین سلام ایر

در صورت رزرو تور مالزی نوروز 1404 به مقصد شهرهای کوالالامپور و لنکاوی به صورت ترکیبی با پرواز سلام ایر، احتمال تغییر در برنامه سفرتان وجود دارد. بدین صورت که اگر ساعت پرواز توسط ایرلاین تغییر کند، به احتمال زیاد شهر ورود شما نیز تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال اگر قرار باشد ابتدا به لنکاوی و سپس به کوالالامپور بروید، با تغییر ساعت پرواز، ابتدا به کوالالامپور خواهید رفت و سپس به لنکاوی می‌روید.

کدام تور ترکیبی مالزی نوروز راحت‌تر است؟

در میان تورهای ترکیبی کوالالامپور - لنکاوی یا کوالالامپور پنانگ، نوع اول راحت‌تر است. چرا که از کوالالامپور به لنکاوی با هواپیما می‌روید و سفرتان یک ساعت طول می‌کشد. اما در سفر به پنانگ از کوالالامپور، شما باید یک مسیر ۳ ساعته را با اتوبوس طی کنید. در حالی که قیمت این تور نسبت به تور کوالالامپور - لنکاوی، به صرفه‌تر خواهد بود.

بهترین منطقه برای رزرو هتل در شهرهای مالزی

در شهر کوالالامپور، خیابان بوکیت بهترین منطقه برای اقامت است. چرا که دسترسی عالی به برج‌های دوقلو، مراکز خرید و مرکز شهر دارد. همچنین وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی در این منطقه در دسترس هستند. در پنانگ و لنکاوی نیز هتل ساحلی بهترین گزینه برای استفاده از تفریح‌های شبانه، تفریح‌های آبی و امکانات ساحلی است.

اقامت کمتر از ۱۴ روز در مالزی، ویزا نمی‌خواهد

در صورت رزرو تور مالزی نوروز 1404 برای اقامت کمتر از ۱۴ روز می‌توانید بدون ویزا سفر کنید. اما برای اقامت بیشتر از دو هفته نیاز به ویزا توریستی مالزی دارید. آژانس‌ها نمی‌توانند ویزا مالزی برای شما تهیه کنند. در نتیجه برای دریافت ویزا باید به سفارت مالزی در تهران بروید. البته هزینه ویزا مالزی خیلی پایین است. همچنین در صورت نبود اشکال در مدارک‌تان، طی یک روز ویزا شما صادر می‌شود.

خدمات نهال گشت برای تور مالزی نوروز 1404

قبل از رزرو تور می‌توانید تمام سوالات‌تان درباره سفر را از کارشناسان ما بپرسید. با رزرو تور مالزی نوروز 1404 خدمات زیر را برای سفرتان فراهم می‌کنیم:

 • بلیط هواپیما رفت و برگشت
 • هتل با صبحانه
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ترانسفر بین شهری برای تورهای گروهی
 • گشت آپشنال در صورت درخواست مسافر
 • بیمه مسافرتی (با حداقل پوشش خدمات درمانی)
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

نحوه رزرو تور مالزی نوروز 1404 از نهال گشت

برای رزرو تور مالزی نوروز 1404 می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با ما تماس بگیرید.

1

سوالات متداول

 • 1. آیا می‌توان تور لحظه آخری مالزی نوروز رزرو کرد؟

  خیر، به علت تکمیل ظرفیت پروازهای ماهان نمی‌توان تور لحظه آخری رزرو کرد. همچنین پرواز ایرلاین‌های خارجی لحظه آخری نمی‌شوند.

 • 2. آیا می‌توان تور مالزی را به صورت ترکیبی با سایر شهرها رزرو کرد؟

 • 3. آیا می‌توان تور مالزی را به صورت تک مقصد برای یکی از شهرهای لنکاوی یا پنانگ رزرو کرد؟

 • 4. برای سفر با تور مالزی [vv slug="nowruz"] به ویزا نیاز داریم؟