تور اندونزی نوروز

تور اندونزی نوروز 1404

لیست تورهای اندونزی نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور اندونزی نوروز 1404 نهال گشت

تعلل در رزرو تور اندونزی نوروز 1404، قیمت آن را تا حد چشمگیری افزایش می‌دهد. پس باید برای رزرو تور کمی عجله کنید. در غیر این صورت باید برای افزایش هزینه‌ها آماده باشید. اما راه‌های دیگری هم برای کاهش هزینه‌ی سفر نوروزی به اندونزی وجود دارد. برای این کار اول باید به سراغ رزرو پروازهای ارزان‌تر تهران اندونزی بروید.

فقط امارات ایرویز پروازهای اندونزی را برگزار نمی‌کند

پروازهای اندونزی از تهران به مقصد بالی انجام می‌شود. دو ایرلاین امارات ایرویز و قطر ایرویز بین این دو شهر مسافران را جابه‌جا می‌کنند. هزینه پروازهای قطر ایرویز نسبت به امارات ایرویز پایین‌تر است. با این وجود اختلاف قیمت و تفاوت امکانات بین این دو ایرلاین بسیار کم می‌باشد. در نظر داشته باشید که زمان بازگشت پروازهای این مقصد مشخص است. به همین دلیل هم مدت زمان اقامت مسافران تور اندونزی نوروز 1404، هشت روز است. البته با رزرو تورهای ترکیبی مدت اقامتتان می‌تواند به 11 یا 15 روز افزایش یابد. در صورتی که اطلاعات کامل‌تری در مورد نحوه‌ی پروازها می‌خواهید، بهتر به صفحه تور بالی نوروز 1404 مراجعه کنید.

دنبال تور لحظه آخری اندونزی در نوروز نگردید

هر چقدر به ایام عید نزدیک شویم، قیمت تور اندونزی نوروز 1404 افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه نمی‌توان چیزی به عنوان تور لحظه آخری اندونزی را با قیمت ارزان برای ایام عید پیدا کرد. پس ریسک نکنید و به دنبال رزرو تور لحظه آخری اندونزی نباشید. شما باید به جای انتخاب تور لحظه آخری، به دنبال پیدا کردن بهترین زمان برای رزرو تور اندونزی نوروز 1404 باشید. از یک ماه قبل از تاریخ سفرتان، بهترین زمان برای رزرو پکیج‌های مناسبتی شما محسوب می‌شود.

نحوه برگزاری تورهای ترکیبی اندونزی در نوروز 1404

پکیج‌های تور ترکیبی اندونزی به همراه کوالالامپور یا کوالالامپور و سنگاپور بسته می‌شود. هرچند که با رزرو چنین تورهایی امکان بازدید از جاذبه‌های بیشتری برایتان فراهم است و علاوه‌بر آن اقامت کوتاه مدت‌تر صرفندگی بیشتری برای مسافران دارد. اما هزینه‌های سفرتان با رزرو تور ترکیبی اندونزی افزایش می‌یابد؛ زیرا برای سفر از اندونزی به کوالالامپور، یک پرواز دیگر نیز وجود دارد. البته قیمت پروازها، بین این کشورها در عید گران‌تر نمی‌شوند و مانند همیشه هستند.

در بالی فقط یک منطقه برای اقامت مناسب نیست

با توجه به قیمت بالای تور اندونزی و میزان هزینه‌ی شما، ممکن است اقامت در هتل‌های ارزان‌تر این کشور شما را راضی نکند. در نتیجه انتخاب بهترین هتل های اندونزی، آن هم در منطقه‌ی ساحلی بالی یعنی کوتا را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا هزینه‌ی اقامت در هتل‌های این منطقه کم‌تر از اوبود است و علاوه‌بر آن خدمات و امکانات این نوع اقامتگاه‌ها شما را راضی می‌کند. البته اگر به انجام یوگا و اقامت در مناطق جنگلی علاقه دارید، اقامت در «اوبود» را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

این مدارک را برای رزرو تور اندونزی نوروز نیاز دارید

شما باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای توریستی در حین رزرو تور اندونزی نوروز به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید:

 • فایل عکس 3 در 4 (اسکن عکس)
 • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • فایل فرم سفارت (فایلی که نهال گشت به مسافران ارائه می‌دهد و توسط مسافران باید پر شود)

تایید یا عدم تایید ویزای اندونزی شاید تا 20 روز کاری زمان‌بر باشد.

خدمات تور اندونزی نوروز 1404 شامل چه مواردیست؟

نهال گشت خدمات زیر را به مسافران تور بالی نوروز 1404 ارائه می‌دهد:

 • رزرو هتل (در مناطق مختلف بالی)
 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • گشت شهری
 • بیمه مسافرتی
 • اخذ ویزا
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

کارشناسان تور نهال گشت پاسخگوی سایر سوالات شما

در صورتی که سوالی در مورد نحوه‌ی برگزاری تور اندونزی نوروز 1404، انجام پروازها و ارائه‌ی خدمات برایتان پیش آمده، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره‌ی 1830-026 به پاسخ سوال‌هایتان برسید. همچنین می‌توانید پس از دریافت مشاوره از کارشناسان تور نهال گشت، پکیج مدنظرتان را رزرو کنید. پس از رزرو تور نیز پشتیبانی 24 ساعته به صورت آنلاین از شما انجام می‌شود.

سوالات متداول

 • پروازهای تور اندونزی نوروز از کدام شهر و با کدام ایرلاین‌ها برگزار می‌شود؟

  پروازهای تور اندونزی نوروز از تهران و به مقصد فرودگاه بالی انجام می‌شود. قطر ایرویز و امارات ایرویزبا قیمت نسبتا به صرفه مسافران را بین این دو شهر جابه‌جا می‌کنند.

 • تور ترکیبی اندونزی با کدام کشورها بسته می‌شود؟