تور فرانسه تابستان

تور فرانسه تابستان 1403

لیست تورهای تابستانی فرانسه

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 6 روز فرانسه

6 روز از 29 تیر تا 3 مردادامارات 1,790 یورو + هزینه پرواز

تور 6 روز فرانسه

6 روز از 26 مرداد تا 31 مردادامارات 1,990 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز سوئیس فرانسه

8 روز از 16 شهریور تا 23 شهریورامارات 2,190 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز فرانسه ایتالیا

8 روز از 30 شهریور تا 6 مهرامارات 2,390 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز فرانسه اسپانیا

8 روز تابستان 1403امارات 2,490 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز فرانسه اسپانیا

8 روز از 22 تیر تا 29 تیرامارات 2,490 یورو + هزینه پرواز

تور 10 روز سوئیس فرانسه اسپانیا

10 روز از 16 شهریور تا 25 شهریورامارات 2,590 یورو + هزینه پرواز

تور 11 روز فرانسه آلمان هلند

11 روز از 21 شهریور تا 31 شهریورامارات 2,790 یورو + هزینه پرواز

تکمیل ظرفیت

تور 11 روزه فرانسه + ایتالیا + اسپانیا

11 روز از 9 شهریور تا 19 شهریورامارات 2,890 یورو + هزینه پرواز

تور 12 روز فرانسه چک اتریش مجارستان

12 روز از 26 مرداد تا 6 شهریورامارات 2,890 یورو + هزینه پرواز

قیمت تور فرانسه تابستان 1403 چقدر است؟

سرمای هوا از اواخر پاییز تا اواخر بهار در اروپا مانع از سفر بسیاری از گردشگران به کشورهایی از جمله فرانسه می‌شود. اما با آغاز تابستان و افزایش دما، تقاضا برای سفر فرانسه و سایر کشورهای اروپایی افزایش می‌یابد. به نوعی این ایام بهترین زمان سفر به فرانسه محسوب می‌شود. اما برای رزرو تور فرانسه تابستان 1403 چه ماهی را باید انتخاب کنیم؟

از تیر ماه تا شهریور؛ بهترین ماه سفر را از دست ندهید!

میزان بارندگی‌های فرانسه در تیر کاهش یافته و شرایط برای سفر به پاریس و فرانسه محیا می‌شود. البته در برخی از روزهای این ماه هنوز هم بارندگی‌ها برقرار است. اما با نزدیک شدن به مرداد، بارندگی‌ها پایان یافته و مسافران می‌توانند با خیال راحت‌تری به سفر بروند. با بهبود شرایط آب و هوایی طبعا مسافرین بیشتری در این ماه، تور فرانسه تابستان را رزرو می‌کنند. اما گران‌ترین پکیج‌های مسافرتی تور فرانسه از ایران، در شهریور ماه است؛ زیرا تعداد زیادی از گردشگران ایرانی تا قبل از آغاز پاییز قصد سفر به این کشور را دارند.

تابستان؛ وقت سفر محصلین و خانواده‌ها به فرانسه

با ورود به تابستان، علاوه‌بر بهبود شرایط آب و هوایی و گرم شدن فرانسه و سایر کشورهای اروپایی، فصل فراغت از تحصلی دانش‌آموزان و دانشجویان نیز آغار می‌شود. به همین دلیل هم اکثر خانواده‌ها در تابستان تور فرانسه را رزرو می‌کنند. در نتیجه میزان تقاضای سفر به پاریس و فرانسه در این ماه افزایش می‌یابد. به همین دلیل هم قیمت تور فرانسه تابستان 1403 نسبت به سایر فصول بیشتر است. لازم به ذکر است که برای سفر به فرانسه در تابستان به دلیل افزایش تقاضای سفر باید حداقل از یک ماه قبل مراحل اخذ ویزای خود را انجام دهید.

شرایط و مدارک لازم برای رزرو تور فرانسه تابستان 1403

برای سفر به فرانسه نیاز به ویزای شنگن دارید. در صورتی که تور گروهی را رزرو کرده باشید باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای شنگن به کارشناسان نهال گشت ارائه دهید:

 • ضمانت نامه بازگشت (از 500 میلیون یا 1 میلیارد): ضمانت‌نامه بازگشت می‌تواند به صورت مبلغ ریالی یا سند ملک یا خودرو باشد.
 • پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار
 • گردش سه ماهه حساب و تمکن مالی
 • 2 قطعه عکس سه در چهار
  پس از ارائه مدارک مذکور مراحل به درخواست ویزای شما در طول 21 روز کاری پاسخ داده می‌شود. در نظر داشته باشید که فقط در صورت رزرو تور گروهی فرانسه مراحل اخذ ویزای شنگن به عهده‌ی آژانس گردشگری است. اما در صورت سفر به فرانسه با تورهای انفرادی باید قبل از رزرو تور، تمامی مراحل اخذ ویزای شنگن را پیموده باشید.

پروازهای ارزان قطری و اماراتی برای سفر به فرانسه!

مسیر فرانسه از ایران تنها با ایرلاین‌های قطری و اماراتی قابل پیمایش است. قیمت پروازهای دو ایرلاین قطر ایرویز و امارات ایرلانیز در تابستان حتی نسبت به بلیط برخی از پروازهای خودشان در مسیرهای شرق آسیا هم کم‌تر است. توقف پروازهای قطری در دوحه و توقف پروازهای اماراتی در دبی است. بلیط پرواز این دو ایرلاین را می‌توانید از دو شهر تهران و شیراز با قیمت مناسب و حتی به صورت لحظه آخری خریداری کنید. البته رزرو تور لحظه آخری فرانسه شرایط خاص خودش را دارد.

شرایط رزرو تور لحظه آخری فرانسه در تابستان

فقط در روزهای خلوت‌تر تابستان امکان رزرو تور لحظه آخری فرانسه وجود دارد. البته رزرو تور فرانسه لحظه آخری در صورتی ممکن است ویزای شنگن را از قبل داشته باشید. در غیر این صورت با توجه به پروسه‌ی زمان‌بر اخذ ویزای این کشور نمی‌توانید فقط با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل راهی این کشور بشوید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید از کارشناسان تور نهال گشت مشاوره بگیرید.

رزرو تورهای ترکیبی فرانسه؛ یک تیر و چند نشان

با ویزای شنگن می‌توانید به 26 کشور دیگر اروپایی سفر کنید. به همین دلیل نیز نهال گشت تورهای ترکیبی گروهی را برای مسافران راه‌اندازی کرده است. به این ترتیب می‌توانید تور فرانسه تابستان را به همراه کشورهایی نظیر اسپانیا، بلژیک، آلمان، هلند و ایتالیا رزرو کنید؛ زیرا ورودتان از ایران فقط باید به مقصد پاریس باشد. پس از رسیدن به فرانسه نیز مسیر این مسیرها با پرواز یا قطار پیموده می‌شود. با رزرو تور ترکیبی فرانسه علاوه‌بر دیدن چند کشور در کنار شهر پاریس، برای خود ی سابقه اقامت قوی می‌سازید.

کدام منطقه برای اقامت مسافران مناسب است؟

مقصد سفر مسافران در کشور فرانسه، شهر پاریس است. در این شهر اقامت مسافران تور فرانسه تابستان در هتل‌های 4 ستاره می‌باشد. اغلب هتل‌های پاریس در منطقه‌ی “لا د فانس” قرار دارند. این منطقه در مرکز شهر پاریس قرار گرفته است. در این منطقه بیشترین مراکز خرید ممکن، هتل‌ها و رستوران‌های مجلل قرار دارد. علاوه‌بر این موارد طاق جدید “لا دِ فانس” نیز در طی سالیان اخیر داخل این منطقه ساخته شد. با وجود این موارد، منطقه‌ی “لا د فانس” به پاریس جدید فرانسه معروف شده است.

خدمات نهال گشت در تور فرانسه تابستان

نهال گشت به مسافران تور فرانسه تابستان خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • بلیط رفت و برگشت
 • هتل
 • اخذ ویزای توریستی شنگن
 • ترانسفر شهری و فرودگاهی
 • گشت شهری همراه با لیدر فارسی زبان

رزرو تور فرانسه تابستان از نهال گشت

برای رزرو تور فرانسه تابستان می‌توانید با شماره‌ی تلفن 1830-026 تماس بگیرید. کارشناسان تور نهال گشت در تماس تلفنی شما را درباره رزرو تور فرانسه راهنمایی کرده و به صورت غیر حضوری اغلب مراحل اخذ ویزای شما را هم انجام می‌دهند. پس از رزرو تور نیز، کارشناسان نهال گشت به صورت 24 ساعته پشتیبان سفر شما خواهند بود.

سوالات متداول

قیمت تور فرانسه تابستان چه تفاوتی با پاییز و بهار دارد؟

با توجه به افزایش تقاضای سفر به فرانسه در تابستان قیمت پکیج‌های فرانسه در تابستان نسبت به بهار و پاییز بیشتر است.

آیا تور فرانسه تابستان به صورت گروهی برگزار می‌شود؟

بله در صورتی که سفر اولی باشید باید تور فرانسه را به صورت گروهی رزرو نمایید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)