تور زمینی وان با اتوبوس Vip

لیست تورهای با اتوبوس وان

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور وان از خوی

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,180,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور آفر وان از تهران

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,320,000

تور زمینی وان از کرج

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,270,000

تور وان از ارومیه

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,320,000

تور زمینی وان از قزوین

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,370,000

تور زمینی وان از زنجان

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,370,000

تور وان هتل تبریز

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,470,000

تور وان از تبریز

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,720,000

تور زمینی وان از اردبیل

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 3,820,000

تور وان هتل توپراک

4 روز اردیبهشت ماه اتوبوس 4,130,000

معرفی ارزان‌ترین راه برای سفر به وان

تور زمینی وان با اتوبوس vip به صورت انفرادی حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد ارزان‌تر از تورهای گروهی برای شما تمام می‌شود. همچنین قیمت تور وان با اتوبوس حدود ۵۰٪ ارزان‌تر از تور وان با قطار و حدود ۱۰۰٪ ارزان‌تر از تور هوایی وان است.

بررسی راحتی و امکانات اتوبوس‌های تور وان

اتوبوس‌های تور زمینی وان صندلی‌های تخت‌شو دارد. البته به طور کامل نمی‌توان روی صندلی آن دراز کشید ولی صندلی‌ها راحت‌تر از اتوبوس‌های معمولی است. (البته افراد سالمند و کودکان به علت طولانی بودن سفر زمینی به وان با اتوبوس اذیت می‌شوند.) هر صندلی یک مانیتور، سیستم تهویه هوا، چراغ مطالعه و سیم شارژ تلفن همراه دارد.

تور وان با اتوبوس از کدام شهر‌ برگزار می‌شود؟

تور وان با اتوبوس از شهر‌های موجود در جدول زیر برگزار می‌شود. تورهای وان از شهرستان‌ها به مقصد یکی از شهر‌های اردبیل، خوی و تبریز برگزار می‌شوند. پس از رسیدن به یکی از این شهر‌ها، با ون‌های ترک از مرز رازی عبور خواهید کرد. اگر شهر مبدا شما در جدول زیر وجود ندارد می‌توانید برای اطلاع از برگزاری تور زمینی وان از شهرتان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نام شهر مقصد اول
تهران – کرج – قزوین – زنجان خوی
کرمانشاه – سنندج – اراک – اصفهان – ساری – بابل – رشت تبریز
ارومیه تبریز – اردبیل

نحوه سفر زمینی با اتوبوس؛ از تهران تا وان

بعد از ساعت ۱۹ اتوبوس‌ها از ترمینال غرب تهران به سمت شهر مرزی خوی حرکت می‌کنند. اتوبوس‌های وان بعد از ۱۱ ساعت به شهر خوی می‌رسند. ون‌های ترک شما را از شهر خوی در مدت ۱/۵ ساعت به مرز رازی می‌برند. پس از عبور از مرز نیز با همان ون‌های ترک پس از ۱/۵ ساعت به وان می‌رسید و جلوی هتل پیاده می‌شوید.

نحوه بازگشت از سفر به وان با اتوبوس

آخرین روز اقامت‌تان، در زمان تحویل اتاق (یعنی حدود ساعت ۱۲/۵ ظهر) تور لیدر با شما هماهنگ می‌شود تا در لابی هتل، منتظر ترانسفر برای بازگشت به مرز باشید. سپس با ون از مرز به ایران و به خوی می‌روید. از خوی نیز با اتوبوس به شهر مبدا باز‌میگردید.

عبور از مرز رازی؛ نزدیک‌ترین مرز به شهر وان

از مرز رازی تا شهر وان حدود ۱/۵ ساعت مسافت وجود دارد. اما از مرز بازرگان و سرو حدود ۳ الی ۳/۵  ساعت مسیر وجود دارد. به همین دلیل ما در تور زمینی وان با اتوبوس vip شما را از مرز رازی عبور می‌دهیم. برای عبور از مرز ترکیه نیاز به ویزا ندارید. همچنین مدارک تست یا واکسن کرونا برای عبور از مرز نیاز نیست. فقط باید یک پاسپورت معتبر با 6 ماه اعتبار به همراه‌تان داشته باشید.

خلوت‌ترین زمان برای عبور از مرز ترکیه

در زمان پیک سفر، در صورت شلوغ بودن مرز شاید تا ۵ ساعت در صف عبور از گیت منتظر بمانید. اما در زمان‌های خلوتی مانند روز‌های شنبه و یک شنبه حدود نیم ساعت الی یک ساعت برای عبور از مرز زمان نیاز دارید. همچنین می‌توانید از کارشناسان ما درباره خلوت یا شلوغ بودن مرز در زمان رزرو تور وان با اتوبوس اطلاعات دریافت کنید.

هتل‌هایی با موقعیت خوب نسبت به مراکز خرید وان

برای نزدیک بودن محل اقامت‌تان به مراکز خرید معروف وان می‌توانید در خیابان‌های جمهوریت و کاظم هتل رزرو کنید. در این صورت هزینه‌های تاکسی برای رفت و آمد به هتل و مراکز خرید از سفرتان حذف می‌شود. در ادامه جدولی برای معرفی هتل‌های نزدیک به مراکز خرید را برای شما آورده‌ایم:

نام هتل تعداد ستاره فاصله تا پاساژ AVM و آیدین پریهان مناسب برای سفرهای
وان سوئیت 3 ۳ الی ۵ دقیقه پیاده اقتصادی
پرا وایت 3 10 دقیقه پیاده اقتصادی
رویال برک 3 ۱۰ دقیقه پیاده اقتصادی
نیلز 3 ۲ دقیقه پیاده اقتصادی
رویال پالاس 4 ۸ الی ۱۰ دقیقه پیاده معمولی
گراند 4 ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پیاده معمولی
الیت ورد 5 ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پیاده لوکس

بازدید از شهر وان با هزینه کم به همراه راهنما

بلیط گشت‌های آپشنال شهری برای تور وان که تور لیدر به شما معرفی می‌کند دارای پشتیبانی است. در حالی که احتمال دارد افراد محلی، بلیط گشت‌های تفریحی تقلبی را به شما بفروشند و در نتیجه پول‌تان هدر برود.

جاذبه‌های گردشگری وان در گشت‌های آپشنال

گشت یک روزه وان از 10 صبح تا 18 طول می‌کشد. در ابتدا از خانه وارونه‌های وان بازدید خواهید کرد و سپس به دریاچه وان می‌روید. در این دریاچه می‌توانید عکس بگیرید یا سوار قایق شوید. پس از آن با کشتی به جزیره آکدامار می‌روید و درون جزیره از یک کلیسا و چند بنای تاریخی بازدید می‌کنید. در آخر هم از گربه‌های معروف وان در خانه گربه‌ها بازدید کرده و گشت شما به پایان می‌رسد.

خدمات نهال گشت در تور زمینی وان با اتوبوس vip

قبل از رزرو تور وان ترکیه با اتوبوس می‌توانید از طریق خدمات مشاوره رایگان، پاسخ سوالات‌تان را در رابطه با سفر بدست بیاورید. با رزرو تور وان با اتوبوس از خدمات زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • بلیط اتوبوس vip رفت و برگشت
  • بلیط رفت و برگشت ون ترک برای عبور از مرز تا هتل
  • اقامت در هتل با صبحانه
  • تور لیدر فارسی زبان
  • گشت‌های تفریحی آپشنال
  • پشتیبانی 24 ساعته

نحوه رزرو تور زمینی وان با اتوبوس از نهال گشت

برای رزرو تور زمینی وان با اتوبوس vip می‌توانید از تمام شهر‌های ایران با شماره تلفن 1830-026 با کارشناسان ما در کرج تماس بگیرید تا تور مورد نیازتان را رزرو کنیم. همچنین در شهر‌های کرج و تهران می‌توانید از شعب آژانس گردشگری نهال گشت به صورت حضوری تور وان با اتوبوس را رزرو نمایید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)