تور استانبول از اصفهان

تور استانبول از اصفهان

اقامت

7 شب

تاریخ رفت

هتل

3 و 4 و 5 ستاره

این تور در حال حاضر برگزار نمی‌شود، لطفا از بین تورهای پیشنهادی تور دیگری را انتخاب کنید.

1. تورهای استانبول از اصفهان با تورهای اصفهان از دیگر شهرها چقدر اختلاف قیمت دارند؟

با توجه به اینکه از اصفهان به سمت استانبول پرواز ایرانی نداریم، اختلاف قیمت تورهای استانبول از اصفهان با تورهای استانبول از دیگر شهرها بسیار بالاست. این اختلاف قیمت در حدی است که اگر مسافران به تهران بروند و از آنجا به استانبول سفر کنند، برای آن‌ها به صرفه‌تر خواهد بود.

2. کدام ایرلاین‌ها از اصفهان به سمت استانبول پرواز دارند؟

فقط ایرلاین ترکیش از اصفهان به سمت استانبول پرواز مستقیم دارد. ایرلاین‌های قطر ایرویز، فلای‌دبی و امارات نیز از اصفهان به سمت استانبول پرواز دارند اما پرواز این ایرلاین‌ها حداقل یک توقف دارد. در حالت عادی و با پرواز مستقیم، از اصفهان تا استانبول حدود 4 ساعت در مسیر هستید.

3. بهترین زمان خرید تور استانبول از اصفهان چه زمانی است؟

برای کنترل هزینه‌های تور استانبول از اصفهان، بهتر است بلیط رفت و برگشت خود را 3 الی 4 ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید. چرا که هرچقدر به زمان سفر نزدیک‌تر می‌شویم، قیمت بلیط رفت و برگشت افزایش پیدا می‌کند. برای رزرو هتل محل اقامت نیز بهتر از 1 ماه قبل از تاریخ سفر اقدام کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که باز با این شرایط بهتر است از تهران به سمت استانبول سفر کنید.

4. نحوه تعیین قیمت تور استانبول از اصفهان به چه شکل است؟

هزینه تور استانبول از اصفهان به 2 عامل بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. از اصفهان به استانبول پرواز ایرانی وجود ندارد و فقط ایرلاین ترکیش پرواز مستقیم دارد. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل شما هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

5. آیا مفهوم تور لحظه آخری استانبول از اصفهان واقعیت دارد؟

تور لحظه آخری به این معناست که تا ساعاتی قبل از سفر ظرفیت هتل و یا هواپیما تکمیل نشده باشد. در این حالت تورها با قیمت کمتری به فروش می‌رسد تا اینکه سوخت کامل شود. معمولا تورهای لحظه آخری استانبول از اصفهان بیشتر در اوایل مهر ماه و به دلیل شروع فصل مدارس، خرداد و دی ماه به دلیل شروع فصل امتحانات، اواخر فروردین ماه و بعد از تعطیلات نوروز و بهمن و اسفند ماه به دلیل شلوغی آخر سال شمسی در دسترس می‌باشد. توجه داشته باشید که حتما در زمان خرید تورهای لحظه آخری، خدمات تور را با آژانس و یا کارگزار خود چک کنید.

6. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول از اصفهان چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه استانبول از اصفهان، به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور استانبول و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور استانبول شما بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور شامل بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

مشاوره و رزرو این تور

021 9100811

هم‌اکنون پاسخگوی شما هستیم

تور استانبول از اصفهان

تور قونیه و کاپادوکیا از شیراز

شروع قیمت از 19,900,000تومان

تور قونیه و کاپادوکیا از اصفهان

شروع قیمت از 19,900,000تومان

تور قونیه و کاپادوکیا از تبریز

شروع قیمت از 18,900,000تومان

سایر تورهای پیشنهادی