تور آذربایجان زمینی

لیست تورهای آذربایجان زمینی خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آذربایجان زمینی نهال گشت

مقاصد اصلی تور زمینی آذربایجان شهرهای باکو، شیروان و نخجوان هستند. این سه شهر به دلیل جاذبه‌های گردشگری متنوع و فاصله نسبتا نزدیکی که با ایران دارند، مقاصد پرطرفداری به شمار می‌آیند. مسافران می‌توانند نسبت به بودجه، زمان و علاقه خود به تور باکو، تور نخجوان یا تور شیروان آذربایجان بروند.

به کدام شهرهای آذربایجان سفر کنیم؟

برای کسانی به دنبال تور ارزان آذربایجان هستند، پیشنهاد می‌کنیم که به نخجوان سفر کنند. سفر به این شهر علاوه بر ارزان‌تر بودن، زمان کمتری نیز می‌برد. باکو و شیروان در کنار یکدیگر هستند و در مرکز کشور آذربایجان قرار دارند. اگر به دنبال خوش‌گذرانی و گشت‌وگذار بدون توجه به قیمت تور هستید، این دو شهر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین زمان سفر به آذربایجان

از ماه اردیبهشت تا آبان آب‌وهوای مناسبی در آذربایجان حاکم است؛ اما به دلیل اینکه اکثر مسافران در این ایام به کشور آذربایجان سفر می‌کنند، ازدحام جمعیت در شهرهای باکو، شیروان و نخجوان زیاد می‌شود. همین موضوع باعث افزایش قیمت تور آذربایجان، هتل‌ها و هواپیماها خواهد شد. اما کسانی که به دنبال تور زمینی آذربایجان ارزان هستند می‌توانند در زمستان به سفر بروند. در فصول سرد، جمعیت مسافران کمتر شده و در نتیجه قیمت هتل‌ها و هواپیماها نیز کاهش پیدا می‌کند.

مدارک و شرایط تور آذربایجان زمینی 1403

ویزا آذربایجان و اسکن پاسپورت دو مورد از مدارک اصلی است که بایستی برای سفر به این کشور ارائه دهید. شما می‌توانید اخذ ویزا اذربایجان را برعهده نهال گشت بگذارید یا خودتان آن را دریافت کنید. هزینه اخذ ویزای آذربایجان برای تور زمینی 28 دلار است و صدور آن بین 3 الی 7 روز کار طول می‌کشد.

نحوه سفر با تور آذربایجان زمینی

مبدأ تور آذربایجان زمینی شهر تهران است. مسافران کرجی نیز می‌توانند با اتوبوس‌‌های VIP تهران از ترمینال شهید کلانتری به این سفر بروند. اتوبوس‌ها تا مرز جلفا می‌روند و می‌توان از مناظر و طبیعت شهرهای بین راهی لذت برد.

اگر در شهرهایی به جز تهران و کرج زندگی می‌کنید بایستی خودتان را با هر وسیله حمل‌ونقلی که مدنظرتان است به مرز جلفا برسانید؛ البته نهال گشت می‌تواند وسیله حمل‌ونقل (اتوبوس، قطار یا هواپیما) شما را تا جلفا رزرو کند.

پس از رسیدن به مرز جلفا، به نخجوان خواهید رفت. اگر تور باکو زمینی یا تور شیروان آذربایجان را انتخاب کرده باشید، از نخجوان با هواپیما به سمت این شهرها می‌روید. اگر مسافر تور نخجوان هستید نیز می‌توانید ادامه سفرتان را در همان نخجوان بگذرانید. برای برگشت نیز کسانی که به باکو و شیروان رفتند، ابتدا بایستی به مرز بیله سوار رفته و سپس از آنجا به شهر خود برگردند.

خدمات تور آذربایجان نهال گشت چیست؟

شما می‌توانید در تور آذربایجان نهال گشت از خدماتی مانند بیمه‌نامه مسافرتی، اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر استقبال و راهنمای فارسی زبان بهره‌مند شوید.

نحوه رزرو تور آذربایجان زمینی چگونه است؟

برای رزرو تور آذربایجان زمینی از نهال گشت، کافیست تا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با مشاوران سفر نهال گشت تماس برقرار کنید. کارشناسان ما بلیت اتوبوس و هتل را برای شما رزرو کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.