تور تایلند بهار 1403

لیست تورهای بهاری تایلند

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 10 روزه پاتایا ویژه نوروز

10 روز 25 و 27 اسفند – 8 فروردین فلای‌دبی 65,000,000

تکمیل ظرفیت

تور 9 روزه پوکت ویژه نوروز

9 روز 28 اسفند – 1 و 6 و 8 فروردین سلام ایر 74,100,000

تور پاتایا ویژه نوروز

8 روز 24 و 29 اسفند – 2 و 7 و 9 فروردین ماهان 82,600,000

تور پاتایا بانکوک ویژه نوروز

8 روز 24 و 29 اسفند – 2 و 7 و 9 فروردین ماهان 84,130,000

تور 11 روزه پوکت – پاتایا ویژه نوروز

11 روز 6 فروردین سلام ایر 89,000,000

تور کرابی فی فی پوکت بانکوک ویژه نوروز

14 روز 5 فروردین فلای‌دبی 89,700,000

تکمیل ظرفیت

تور سامویی پوکت ویژه نوروز

9 روز 28 اسفند – 1 و 6 و 8 فروردین سلام ایر 93,500,000

تور پاتایا – بانکوک – پوکت – مسقط ویژه نوروز

15 روز 5 فروردین سلام ایر 93,800,000

تور پوکت ویژه نوروز

8 روز 28 اسفند – 6 فروردین ماهان 98,970,000

تور پوکت سنگاپور کوالالامپور ویژه نوروز

11 روز 3 فروردین سلام ایر 109,500,000

هزینه‌ی رزرو تور تایلند بهار 1403 به ماه مدنظرتان بستگی دارد. پس کمی تعلل یا اقدام به موقع شما برای رزرو پکیج‌های مسافرتی، بر روی قیمت تور تایلند تاثیر دارد. برای خرید تور با قیمت مناسب یا در بهترین زمان ممکن، باید قبل از هر چیز در مورد هزینه‌ها و آب و هوای تایلند در هر ماه بهار اطلاعات داشته باشید.

در کدام ماه، باید تور تایلند بهار 1403 را رزرو کرد؟

انتخاب زمان مناسب برای سفر به تایلند به خودتان بستگی دارد؛ زیرا برخی از ایام بهار به علت برخورداری از تعطیلات برای کارمندان مناسب است. اما برخی دیگر از روزهای بهار با توجه به بارندگی‌های شدید برای سفر مسافران هزینه‌های کم‌تری دارند. در مسافران می‌توانند تور تایلند را در ماهی از بهار با هزینه‌ی کم‌تر نسبت سایر ماه‌ها رزرو کنند.

با رزرو تور تایلند نوروز از تعطیلاتتان استفاده کنید

با فرا رسیدن تعطیلات عید و با شرایط مساعد آب و هوایی، اکثر گردشگران خصوصا کارمندان، تور مالزی بهار را رزرو می‌کنند. به همین دلیل هم قیمت تور تایلند فروردین نسبت به اردیبهشت و خرداد بیشتر است. البته با اتمام هفته دوم فروردین، هزینه‌های رزرو تور نیز کاهش می‌یابد. در صورتی که بودجه‌ی شما با هزینه‌های رزرو تور نوروزی تایلند هم‌خوانی دارد، رزرو این تور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در غیر این صورت با توجه به هزینه‌ها این پکیج مسافرتی خرید آن برایتان مقرون‌به‌صرفه نیست.

اردیبهشت؛ بهترین ماه برای رزرو تور تایلند در بهار

با اتمام فروردین، رزرو تور تایلند بهار 1403 در اردیبهشت ماه هزینه‌ی کم‌تری برایتان خواهد داشت. علاوه‌بر این موضوع، آب و هوای تایلند برای اقامت و گشت و گذار در این کشور تا نیمه‌ی اردیبهشت برای مسافران نسبتا پایدار است. اما از نیمه‌ی دوم اردیبشهت با آغاز فصل باران‌های موسمی گردش داخل این کشور دشوار می‌شود.

آب و هوا؛ دلیلی برای رزرو نکردن تور تایلند خرداد

به دلیل آغاز باد و باران موسمی از نیمه‌ی دوم اردیبهشت که تا آبان ماه طول می‌کشد، آب و هوای تایلند در خرداد ماه برای سفر چندان مناسب نیست. خصوصا اگر قصد رزرو تور پوکت را داشته باشید. البته برای رزرو تور تایلند ارزان در فصل بهار می‌توانید این ماه را در نظر داشته باشید.

پروازهای ماهان و سلام ایر سفرتان را آسان‌تر می‌کنند

تور تایلند بهار 1403 با پرواز هواپیماهایی از ایرلاین‌های ماهان، قطر ایرویز، امارات ایرویز، سلام ایر و ترکیش ایرویز انجام می‌شود. با این وجود ما به شما سفر با ایرلاین‌های ترکیش ایرویز را به علت مدت طولانی توقف در استانبول و پروازهای امارات ایرویز را به علت زینه‌های بالای آن به شما پیشنهاد نمی‌دهیم. در عوض می‌توانید سفر خود را با ایرلاین‌های سلام‌ایر و ماهان انجام دهید. در صورت پرواز با هواپیماهای این دو ایرلاین، هزینه و مدت زمان مسیر سفر شما کاهش می‌یابد؛ زیرا ارزان‌ترین بلیط برای مسیر تهران بانکوک در اغلب روزهای بهار به سلام ایر اختصاص دارد. همچنین پروازهای ماهان نیز بدون توقف از تهران به بانکوک می‌روند.

جلوگیری از هزینه‌های بیشتر؛ با رزرو به موقع تور

در صورت رزرو تور تایلند لحظه آخری، ممکن است هزینه‌هایتان افزایش پیدا کند. به همین دلیل هم نباید رزرو تور خود را به تعویق بیاندازید. در عوض برای سفر به تایلند باید بهترین زمان رزرو تور را انتخاب کنید. در نتیجه دو هفته قبل از سفرتان به این کشور، بهترین زمان خرید تور تایلند بهار 1403 محسوب می‌شود.

پرواز تهران بانکوک مقرون‌به‌صرفه‌تر است

از فرودگاه شهرهای شیراز و مشهد نیز می‌توان به بانکوک رفت. اما فقط ایرلاین‌های اماراتی، قطر و ترکی پروازهای این مسیر را انجام می‌دهند. پروازهای ترکی توقف‌های طولانی‌ای در استانبول دارند. هزینه بلیط پرواز ایرلاین‌های عربی نیز از شیراز و مشهد بسیار زیاد است. در نتیجه با رزرو تور تایلند بهار از این دو شهر هزینه‌های سفرتان می‌شود پس باید برای کنترل هزینه‌هایتان، خود را به تهران برسانید و از این شهر به تایلند بروید.

چه نوع هتلی را در تایلند رزرو کنیم؟

با توجه به کیفیت مطلوب هتل‌های تایلند امکان اقامت در اقامتگاه‌های ارزان‌تر این کشور نیز وجود دارد. اما به تبع، با اقامت در هتل‌های لوکس تایلند می‌توانید از امکانات بیشتری استفاده کنید. سونا، جکوزی، استخر، سالن‌های ماساژ تایلندی و سایر امکانات لوکس فقط در تعدادی از هتل‌های 4 و 5 ستاره تایلند دیده می‌شود. در نتیجه برای بهره‌مندی از بهترین امکانات می‌توانید در اقامتگاه‌های لوکس این کشور اقامت داشته باشید. البته باید میزان بودجه‌ی خود را نیز در نظر داشته باشید.

از رژه‌ی آواز تا سونگکران؛ جشن‌های بهاری تایلند

در فصل بهار بهترین جشنواره‌های تایلند برگزار می‌شوند. شهرت برخی از این فستیوال‌ها به حدی زیادی است که گردشگران زیادی از سراسر دنیا تور تایلند بهار را برای شرکت در یک فستیوال رزرو می‌کنند. در جدول زیر در مورد جشنواره‌های بهاری تایلند، توضیحاتی را به شما ارائه می‌دهیم.

نام رویداد تاریخ برگزاری توضیحی درباره فستیوال‌ها
پوی سانگ لانگ (رژه آواز) ماه آوریل در طی این جشنواره مردم در سراسر تایلند رژه‌هایی را درست می‌کنند و در طول رژه همه‌ی افراد حاضر در مسیر آواز می‌خوانند.
سونگکران 13 تا 15 آوریل در این فستیوال مردم در سه روز نخست سال نوی تایلندی به یکدیگر آب می‌پاشند. این جشنواره مشهورترین فستیوال تایلند محسوب می‌شود.
جشنواره موشک اواخر ماه می در طول این جشنواره مردم برای درخواست باران از ابرها موشک‌های دست‌سازی را از سراسر تایلند به آسمان می‌فرستند.

مدارکی که برای رزرو تور تایلند بهار 1403 باید ارائه دهید

در صورت رزرو تور تایلند بهار 1403، باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای این کشور به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید:

  • پاسپورت با حداقل 7 ماه
  • فرم سفارت (این فرم را نهال گشت به شما ارائه می‌دهد)
  • تمکن مالی (50 میلیون تومان)
  • دو قطعه عکس 4 در 6

خدمات تور تایلند بهار 1403 شامل چه مواردی می‌شود؟

نهال گشت، خدمات زیر را به مسافران تور تایلند بهار 1403 ارائه می‌دهد:

  • رزرو بلبط رفت و برگشت
  • اخذ ویزا
  • بیمه نامه مسافرتی
  • رزرو هتل
  • ترانسفر فرودگاهی

رزرو تور تایلند بهار 1403 به کمک کارشناسان تور نهال گشت

برای رزرو تور تایلند بهار 1403 می‌توانید با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. به کمک تماس تلفنی امکان دریافت مشاوره‌ی رزرو تور نیز برایتان فراهم می‌شود. همچنین کارشناسان تور نهال گشت در طول تماس شما را از آفرهای ویژه بهار آگاه می‌سازند تا در صورت نیازتان این نوع پکیج‌های مسافرتی را با قیمتی ارزان‌تر رزرو کنید.

سوالات متداول

در کدام ماه بهار رزرو تور تایلند هزینه‌ی کم‌تری برای مسافران دارد؟

با رزرو تور تایلند خرداد 1403 می‌توانید هزینه‌ی کم‌تری نسبت به فروردین و اردیبهشت بپردازید.

کدام ایرلاین‌ها در بهار به تایلند پرواز دارند؟

ایرلاین‌های ماهان، قطر ایرویز، امارات ایرویز، ترکیش ایرلاینز و سلام ایر پروازها تا تایلند را انجام می‌دهند.

کدام جشنواره‌های تایلند در بهار برگزار می‌شوند؟

رژه‌ی آواز، سونگکران (آب‌بازی تایلندی) و فستیوال موشک، سه جشنواره‌ی مهم بهاری تایلند هستند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)