تور تایلند زمستان 1403

لیست تورهای تایلند زمستان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور تایلند زمستان 1403 نهال گشت

به طور میانگین و در حالت خوشبینانه انسان در طول عمر خودش ۷۰ زمستان را تجربه می‌کند. در میان این ۷۰ زمستان، شما یک بار تصمیم می‌گیرید که در بهترین آب و هوا به تایلند سفر کنید. حالا فرض کنید در سفر با تور تایلند زمستان 1403، پرواز به مشکل بخورد یا هتل محل اقامت‌تان را دوست نداشته باشید. از کجا معلوم که دوباره فرصت یک سفر زمستانی با کیفیت به تایلند برای شما پیش بیاید؟ به همین علت تمام اطلاعاتی که برای سفر زمستانی به تایلند نیاز دارید را در این مقاله گنجاندیم.

سفر با پرواز امارات یا قطر به قیمتش نمی‌ارزد

می‌توانید تور تایلند زمستان 1403 را با پرواز ایرلاین‌های قطر، امارات، ماهان و سلام ایر رزرو کنید. در این میان، با کیفیت‌ترین پروازها توسط ایرلاین‌های امارات و قطر از شهر‌های تهران، شیراز و مشهد برگزار می‌شود. در سفر با این پروازها باید حداقل ۲ الی ۳ ساعت در شهرهای دبی یا دوحه توقف داشته باشید. اما با پروازهای ماهان به صورت مستقیم در یکی از شهرهای تایلند فرود می‌آیید. همچنین در سفر با پروازهای امارات و قطر ۲ الی ۳ برابر پروازهای ماهان هزینه می‌کنید. در نتیجه پروازهای ماهان گزینه منطقی‌تری برای تور تایلند زمستان است.

برنامه‌ پروازها برای تور تایلند زمستان

ایرلاین روز پرواز رفت روز پرواز بازگشت مبدا مقصد
ماهان دوشنبه سه‌شنبه تهران پوکت
ماهان سه‌شنبه/پنج‌شنبه چهارشنبه/جمعه تهران بانکوک
امارات هر روز هر روز تهران/مشهد/شیراز بانکوک/پوکت/پاتایا
قطر
سلام ایر نامشخص تهران/مشهد/شیراز پوکت

کدام شهر تایلند با روحیه شما سازگار است؟

هر کدام از شهرهای تایلند بر اساس حال و هوای خاص خودش، برای افراد با سبک سفرهای مختلفی جذابیت دارد. اگر برای گردش در شلوغی، خرید کردن و بازدید از فضای شهری مدرن به تایلند می‌روید، بانکوک بهترین مقصد برای شماست. برای عیش و نوش، شرکت در تفریح‌ها و جشن‌های شبانه و چشیدن غذاهای خیابانی می‌توانید به پاتایا بروید. اما برای استراحت در هتل، قدم زدن در ساحل، تفریح‌های آبی، کسب آرامش از جنگل باید به پوکت، سامویی یا فی فی بروید. اگر هم بخواهید می‌توانید با تور تایلند زمستان به صورت ترکیبی به تمام شهرهای گفته شده سفر کنید.

بهترین مناطق برای رزرو هتل در شهرهای تایلند

تصور کنید بخواهید در یکی از مناطق شهر تهران اقامت داشته باشید. هر کدام از محله‌ها حال و هوای خودشان را دارند. در غرب تهران مناطق آرام و لوکس، در شرق مناطق شلوغ، در شمال نزدیک به طبیعت و در مرکز نزدیک به موزه‌ها و مراکز مهم خواهید بود. همین موضوع در شهرهای تایلند نیز صدق می‌کند که در ادامه مناطق مناسب برای اقامت در شهرهای مختلف تایلند را معرفی می‌کنیم.

رزرو هتل با دسترسی سریع به بازار‌های بانکوک

اغلب بازارهای بانکوک در مرکز این شهر قرار دارند. با اقامت در مناطق «سوخومویت» یا «سیام»، راحت‌ترین دسترسی را به مراکز خرید اصلی شهر بانکوک خواهید داشت. البته در منطقه سیام به مراکز خرید با برند‌های معروف نزدیک هستید در حالی که در نزدیکی خیابان سوخومویت بازارهای محلی با اجناس ارزان وجود دارد. برای دور بودن از شلوغی‌ها یا نزدیک بودن به بازارهای طلا و جواهرات می‌توانید در منطقه لوکس «سیلوم» اقامت کنید. این منطقه برای شبگردی یا کافه‌نشینی نیز مناسب است.

اقامت در نزدیک‌ترین منطقه پاتایا به تفریحات

اگر تور تایلند زمستان را با هتل‌های نزدیک به «واکینگ استریت» رزرو کنید، راحت‌ترین دسترسی را به تفریح‌ها و غذاهای خیابانی دارید. در این صورت باید وجود سر و صدا، تردد جمعیت و شلوغی خیابان‌ها را هم بپذیرید. اما در صورت نیاز به یک منطقه دنج و آرام در پاتایا که برای اقامت خانوادگی نیز مناسب باشد، ساحل «جامتین» بهترین منطقه برای اقامت شماست.

محل مناسب اقامت در پوکت؛ ساحل یا واکینگ استریت؟

اگر شهر پوکت را برای استراحت در ساحل یا طبیعت گردی انتخاب کردید، بهترین منطقه برای اقامت ساحل «کامالا»، «کارن (کارون)» و «کلیم» است. اما برای نزدیک بودن به شلوغی و واکینگ استریت پوکت می‌توانید در ساحل «پاتونگ» و در خیابان «بنگلا» اقامت داشته باشید.

۲ اخطار مهم درباره هتل‌های تایلند

 • هتل‌های تایلند Unrequest هستند. یعنی احتمال دارد که بعد از پرداخت هزینه، هتلدار، اتاق رزرو شده توسط شما را به مسافر دیگری اجاره دهد و پول شما را بازگرداند. این موضوع به قوانین کشور تایلند ارتباط دارد و تنها کاری که از دست فروشندگان تور تایلند زمستان برمی‌آید، رزرو یک هتل دیگر مشابه همان هتل قبلی برای شماست.
 • به دلیل نبود آشپزهای بین المللی در رستوران هتل‌های تایلند، احتمال سرو غذاهای بین المللی در هتل کم است. به همین دلیل امکان دارد که منوی غذای هتل با ذائقه شما تفاوت داشته باشد. برای حل این مشکل می‌توانید منوی غذای هتل را قبل از رزرو از طریق نرم افزار Google maps یا نرم افزارهای دیگر مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با راهنمایی‌های تور لیدر یا استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف رستوران‌های نزدیک به هتل را بررسی و منوی غذای آن‌ها را ببینید.

از هتل‌های بی کیفیت تایلند در امان باشید

کیفیت هتل‌ها در هر کدام از شهرهای تایلند متفاوت است. به عنوان مثال هتل‌های ۳ ستاره بانکوک کیفیتی در حد هتل‌های ۵ ستاره دارند. در حالی که در شهرهای پوکت و پاتایا اینطور نیست. در عوض در شهرهای پوکت و پاتایا هتل‌های ۴ و ۵ ستاره کیفیت و امکانات مناسبی در اختیار شما قرار می‌دهند.

بررسی قیمت تور تایلند در ماه‌های مختلف زمستان

دی ماه زمان شروع افزایش قیمت تور تایلند زمستان است. در ایام کریسمس قیمت تور تایلند به اوج خود می‌رسد. در بهمن ماه نیز قیمت تور به علت وجود تعطیلات پشت سر هم، افزایش می‌یابد. اما در نیمه اول اسفند، قیمت تور تایلند ارزان‌تر از بقیه ماه‌های زمستان خواهد بود. دوباره در نیمه دوم اسفند ماه به دلیل شروع سفرهای نوروزی، قیمت تور تایلند زیاد می‌شود.

جذاب‌ترین فستیوال‌های تایلند در زمستان

برای داشتن کوله‌باری از خاطرات خنده‌دار، تور تایلند زمستان را در زمان‌های برگزاری فستیوال‌ها رزرو کنید. با این که کریسمس جشن رسمی کشور تایلند نیست، اما مردم این کشور به دلیل حضور گردشگران، ایام کریسمس را جشن می‌گیرند. در شهر بانکوک مراکز خرید و خیابان‌ها با درختان کریسمس تزیین می‌شوند. در شهرهای ساحلی مانند پاتایا و پوکت نیز در ساحل‌ها آتش بازی، موسیقی زنده و جشن‌های خیابانی برگزار می‌شود. همچنین در هر ماه، جشن ماه کامل در سواحل شهرهای پاتایا، پوکت و جزایر فی فی را می‌توانید ببینید. فستیوال گل تایلند نیز یکی دیگر از رویداد‌های گردشگری این کشور در زمستان است که می‌توانید در شهر چیانگ مای به تماشای آن بروید.

خدمات نهال گشت برای تور تایلند زمستان 1403

قبل از رزرو تور تایلند می‌توانید پاسخ تمام سوالات‌تان درباره سفر به این کشور را از کارشناسان ما دریافت کنید. با رزرو تور تایلند زمستان 1403 خدمات زیر را برای سفر شما به شهرهای مختلف تایلند فراهم می‌کنیم:

 • بلیط هواپیما
 • اقامت در هتل با صبحانه
 • ویزای تایلند
 • ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت
 • ترانسفر بین شهری برای تورهای ترکیبی
 • تور لیدر و گشت‌های آپشنال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر
 • بیمه مسافرتی

نحوه رزرو تور تایلند زمستان از نهال گشت

برای رزرو تور تایلند زمستان 1403 می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • 1. تور تایلند زمستان با کدام پروازها انجام می‌شود؟

  پرواز ایرلاین‌های قطر، امارات، ماهان و سلام ایر در این مسیر در دسترس هستند.

 • 2. ویژگی هر کدام از شهرهای تایلند چیست؟

 • 3. آب و هوای تایلند در زمستان چگونه است؟

 • 4. شرایط دریافت ویزا تایلند چیست؟

 • 5. آیا قیمت تور تایلند در زمستان نسبت به فصل‌های دیگر گران است؟