تور گرجستان زمستان 1403

تور گرجستان زمستان 1403

لیست تورهای گرجستان زمستان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور گرجستان زمستان 1403 نهال گشت

قیمت تور گرجستان زمستان 1403 نسبت به دیگر فصل‌ها به قدری پایین است که فقط کمی با مجانی سفر کردن تفاوت دارد. حدودا 30 الی 40 درصد از قیمت تور گرجستان در زمستان کم می‌شود. اما فکر نکنید این سفر می‌تواند برای همه مناسب باشد! تور گرجستان در زمستان مخاطب خاص خودش را دارد. کسانی که قصد رزرو این تور را دارند بایستی در رابطه با زمان مناسب سفر، مبدأ پروازها، مدارک موردنیاز و مقدار پولی که حتما باید همراهشان باشد اطلاعات کسب کنند. عدم کسب این اطلاعات باعث ایجاد چالش‌هایی مانند برگرداندن شما از گرجستان به ایران توسط پلیس می‌شود. در ادامه این اطلاعات را به شما ارائه می‌دهیم.

چرا تور گرجستان زمستان برای همه مناسب نیست؟

اگر به تبریز یا شمال غربی ایران در زمستان سفر کرده باشید با سوز و سرمای شدید این مناطق آشنا هستید. کشور گرجستان از این مناطق سرمای بیشتری دارد. به شکلی که در زمستان 1403 دمای هوا در روز به 1 درجه سانتی‌گراد و شب‌ به 6- درجه سانتی‌گراد می‌رسد. با سرد شدن هوا استفاده از تفریحات ساحلی شهر باتومی و شنا در دریای سیاه غیر ممکن می‌شود. در نتیجه تور گرجستان زمستان 1403 برای مسافرانی که از سرمای هوا و خشک شدن پوست صورت و دستشان متنفر هستند مناسب نیست. اما اگر با سرما مشکلی نداشته باشید می‌توانید گرجستان را با قیمتی بسیار ارزان‌تر نسبت به دیگر فصل‌ها از نزدیک مشاهده کنید.

دی، بهمن یا اسفند؟ بهترین زمان رزرو تور گرجستان 1403

انتخاب ماه سفر در زمستان برای رزرو تور گرجستان بستگی به بودجه و تمایل شما جهت شرکت در جشن‌ها دارد. در ادامه توضیحاتی را در رابطه با هر ماه ارائه می‌دهیم.

دی ماه، فرصت شرکت در جشن کریسمس گرجستان

در اوایل دی ماه یعنی حدودا از 4 تا 15 دی شاهد جشن کریسمس و سال نوی میلادی در گرجستان هستیم. با توجه به عدم برگزاری جشن کریسمس به دلیل شرایط کرونایی در سال‌های پیش، قطعا امسال جشن زیباتری برگزار می‌شود. شرکت در این جشن لذت سفر با تور گرجستان زمستان 1403 را برای شما بیشتر می‌کند. اما با توجه به تعداد مسافر زیاد در مدت زمان برگزاری جشن‌های سال نو میلادی و کریسمس، قیمت پروازها و هتل‌های گرجستان بیشتر می‌شود. به همین دلیل نمی‌توانید تور گرجستان در زمستان را با قیمت ارزان‌تری رزرو کنید. در نتیجه اگر به دنبال تور ارزان گرجستان هستید نباید در اوایل دی ماه سفرتان را انجام دهید.

کاهش قیمت تور گرجستان زمستان 1403 در بهمن ماه

از 15 دی تا اواخر بهمن ماه، جشن خاصی در گرجستان برگزار نمی‌شود. در این ایام فقط با روند سرد شدن هوا و کاهش تعداد مسافران مواجه هستیم. همین عوامل باعث ارزان‌تر شدن قیمت تور گرجستان زمستان 1403 می‌شود. همچنین کارمندان می‌توانند از سه تعطیلی رسمی که در روزهای 15، 22 و 26 بهمن ماه وجود دارد نیز استفاده کنند. هر سه این تعطیلات در روز شنبه است و می‌توانید با دریافت مرخصی سفری 3 یا 4 روزه به گرجستان داشته باشید.

در اسفند ماه باید زودتر تور گرجستان را رزرو کنید

تعداد مسافران در اواخر اسفند ماه به دلیل شروع ایام عید نوروز و استفاده از تعطیلات آن برای سفر به گرجستان افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل از روزهای 15 اسفند به بعد با افزایش قیمت شدیدی بر روی تور گرجستان زمستان مواجه می‌شویم. پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن یک سفر ارزان به گرجستان ، اوایل ماه را برای رزرو تور انتخاب کنید.

مبدأ و برنامه پروازی تور گرجستان در زمستان

پروازهای مستقیم و ایرانی تور گرجستان زمستان 1403 فقط از شهر تهران و توسط ایرلاین‌های آتا، زاگرس، وارش و قشم ایر برگزار می‌شود. برنامه پروازی نیز به این صورت است که در روزهای دوشنبه و پنجشنبه ایرلاین‌های زاگرس، آتا و وارش و در روزهای سه‌شنبه و جمعه ایرلاین قشم‌ایر به سمت تفلیس پرواز را انجام می‌دهند.

مسافران شیرازی و مشهدی نیز می‌توانند با پروازهای غیرمستقیم خارجی تور گرجستان زمستان 1403 را رزرو کنند. اما این پروازها چندان مقرون به صرفه در نمی‌آیندد.

با تور گرجستان زمستان به تفلیس برویم یا باتومی؟

دو شهر تفلیس و باتومی مقاصد تور گرجستان به حساب می‌آیند. تفلیس به دلیل موزه‌ها و جاذبه‌های طبیعی مناسب و باتومی نیز به دلیل وجود ساحل و تفریحات دریایی پرطرفدار شدند. مسافران نیز برای بازدید از این جاذبه‌های طبیعی، فصل تابستان را برای رزرو تور گرجستان انتخاب می‌کنند. حتی ترجیح اغلب مسافران نیز رزرو تور ترکیبی گرجستان است. با این روش می‌توانند هر دو شهر را با یک تور مشاهده کنند. اما در زمستان کل این قائله بهم می‌ریزد.

عدم وجود پرواز به باتومی در تور گرجستان زمستان

زمستان‌های سرد گرجستان باعث می‌شود تا تفریحات ساحلی و دریایی باتومی مورد استفاده قرار نگیرد. به همین دلیل نیز هیچ توری به این شهر برگزار نمی‌شود. به جای آن می‌توانید از تور تفلیس زمستان 1403 استفاده کنید. البته در صورت نیاز امکان سفر به باتومی نیز وجود دارد. فقط بایستی پس از رسیدن به تفلیس، خودتان با اتوبوس‌های گرجستانی به باتومی سفر کنید. سپس در زمان مقرر به تفلیس برای بازگشت به ایران برگردید.

مدارک مهمی که برای رزرو تور گرجستان 1403 نیاز دارید

خوشبتانه گرجستان نیازی به اخذ ویزا ندارد. در این سفر فقط نیاز به پرواز رفت‌وبرگشت، ووچر هتل و پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار نیاز دارید.

مقدار پولی که در سفر به گرجستان به آن نیاز دارید

قوانین گرجستان برای مسافران کمی سخت‌گیرانه است. به غیر از مدارک موردنیازی که ذکر شد بایستی به ازای هر نفر و هر روز از تورتان 100 دلار به همراه خود داشته باشید. یعنی اگر یک نفره و به مدت 7 روز به گرجستان سفر ‌کنید باید حداقل 700 دلار به همراه خود ببرید. پلیس‌ گرجستان، مسافران را به صورت رندوم چک می‌کنند. اگر کسی حتی یک دلار کمتر از مبلغ گفته شده داشته باشد به ایران بازگردانده می‌شود. توجه داشته باشید که این مقدار پول بایستی به دلار یا یورو همراه شما باشد. هیچ ارز دیگری مورد قبول نیست. حتی اگر ارز ملی گرجستان را نیز به همراه خود ببرید بایستی 100 دلار یا یورو نیز در کنار آن همراه خود داشته باشید.

خدمات ویژه تور گرجستان زمستان نهال گشت

درصورت رزرو تور گرجستان زمستان نهال گشت می‌توانید از خدمات رزرو پرواز رفت‌وبرگشت، هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، لیدر فارسی زبانی و بیمه مسافرتی استفاده کنید.

چگونه تور گرجستان زمستان 1403 را رزرو کنیم؟

برای رزرو تور گرجستان زمستان 1403 کافیست با شماره 02633143 تماس بگیرید. مشاور سفر گرجستان نهال گشت پاسخگوی شما است و تمامی هماهنگی‌های لازم را در رابطه با سفرتان مانند رزرو هتل و هواپیما انجام می‌دهد. در حین سفر نیز به صورت 24 ساعته پشتیبان شما است و درصورت بروز مشکل می‌توانید با مشاور سفرتان تماس بگیرید.

1