تور تفلیس باتومی

لیست تورهای تفلیس باتومی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور ترکیبی 6 روز تفلیس باتومی

6 روز خرداد ماه وارش 16,880,000

تور ترکیبی 7 روز تفلیس باتومی

7 روز خرداد ماه وارش 18,020,000

تور ترکیبی 8 روز تفلیس و باتومی

8 روز خرداد ماه وارش 18,340,000

گرجستان زیبایی‌های زیادی دارد که نمی‌توان فقط با سفر به یک شهر، آن هم به مدت چند روز، تمامی آن‌ها را مشاهده و تجربه کرد. به همین دلیل تور تفلیس باتومی را برگزار می‌کنیم. این تور برای افرادی طراحی شده که می‌خواهند با مشاهده دو شهر اصلی این کشور، بیشتر با گرجستان و زیبایی‌هایش آشنا شوند. اما جدیداً سفر به گرجستان برای ایرانی‌ها دچار مشکلات و سخت‌گیری‌هایی شده است. احتمالاً شما نیز درباره آن‌ها چیزهایی را شنیده باشید. اما نیازی به نگرانی نیست. در ادامه شما را در رابطه‌ با سفر با تور تفلیس باتومی 1403 آن هم بدون مشکل راهنمایی می‌کنیم.

وضعیت مرز گرجستان برای ورود مسافران ایرانی

با اینکه رئیس‌جمهور جدید گرجستان (سالومه زورابیشویلی)، سخت‌گیری‌هایی در رابطه‌ با ورود ایرانی‌ها دارد اما مرز هوایی گرجستان بر روی ایرانی‌ها باز است. البته این باز بودن، دلیل بر ورود حتمی شما به گرجستان نیست. سخت‌گیری‌های زیادی برای ورود ایرانی‌ها انجام می‌شود. حتی اگر یکی از جزئی‌ترین مدارکتان برای سفر به گرجستان کم باشد احتمال ریجکت شدن شما نیز زیاد است. برای جلوگیری از این موضوع بایستی برای آماده‌کردن مدارک از کارشناسان معتبر و خبره تور تفلیس باتومی گرجستان مشاوره بگیرید.

تفلیس یا باتومی؟ اول به کدام شهر سفر کنیم؟

پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به باتومی سفر کنید. این شهر تعداد پرواز کمتری برای بازگشت به ایران دارد. به همین دلیل برای انتخاب روز برگشت و ایرلاین محدودیت دارید. اما اگر از تفلیس به ایران بازگردید به دلیل پروازهای زیادی که به سمت ایران دارد، دستتان برای انتخاب روز و ایرلاین پروازی بازتر است.

در حال حاضر 5 الی 6 پرواز در هفته از تفلیس به تهران انجام می‌شود. اما فقط سه روز در هفته (یکشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه) از باتومی به تهران پرواز وجود دارد.

جابه‌جایی بین تفلیس و باتومی چگونه انجام می‌شود؟

ترانسفر بین تفلیس و باتومی یکی از خدمات تور ترکیبی تفلیس باتومی نهال گشت است. سفر بین این دو شهر به‌صورت زمینی انجام می‌شود. به همین دلیل 5 الی 6 ساعت به طول می‌انجامد.

مدت‌زمان اقامت در تفلیس و باتومی؛ چالش مسافران

تور تفلیس باتومی 1403 به‌ صورت 3 شب – 3 شب، 4 شب – 3 شب و 2 شب – 3 شب برگزار می‌شود. شما می‌توانید به انتخاب خودتان در هر شهر طبق تورهای برگزار شده، اقامت کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم در باتومی مدت‌ زمان اقامت بیشتری داشته باشید. دلیل این موضوع نیز وجود ساحل، دریا و بزرگ‌تر بودن این شهر است. البته اگر در باتومی اقامت بیشتری داشته باشید، احتمال افزایش قیمت تور تفلیس باتومی برای شما وجود دارد. دلیل این موضوع نیز گران‌تر بودن اقامت در هتل‌های باتومی نسبت به تفلیس است.

در کدام مناطق از تفلیس و باتومی هتل بگیریم؟

در تفلیس تنها خیابان روستاولی و میدان آزادی را برای اقامت پیشنهاد می‌کنیم. هر دو این مناطق دارای هتل‌های باکیفیت و مراکز خرید متنوعی هستند. البته سفر اولی‌ها بهتر است در هتل‌های نزدیک به میدان آزادی اقامت داشته باشند. این میدان در مرکز شهر قرار گرفته و به همین دلیل وسایل حمل‌ونقل زیادی در این منطقه وجود دارد.

در باتومی نیز بلوار باتومی، میدان اروپا، میدان پیازا باتومی و خیابان کوتایسی برای رزرو هتل پیشنهاد می‌شود.

مدارک و شرایط موردنیاز برای تور تفلیس باتومی

مسافرهای تور ترکیبی تفلیس باتومی نیازی به اخذ ویزا ندارند. فقط ارائه اسکن صفحه اول پاسپورت به آژانس گردشگری کافی است. پاسپورت باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد. پس از ارائه پاسپورت، نهال گشت برای شما نسبت به تهیه بلیت پرواز رفت‌وبرگشت، ووچر هتل و بیمه مسافرتی اقدام می‌کند.

توجه داشته باشید که بدون داشتن مدارک ذکر شده نمی‌توانید وارد کشور گرجستان شوید. با توجه‌ به سخت‌گیری‌های این کشور، پلیس‌های مرزی گرجستان شما را سریعاً ریجکت می‌کنند و تمامی هزینه‌هایتان برای تور باتومی تفلیس از بین می‌رود. در کنار این مدارک نیز باید به‌ ازای هر شب اقامت حداقل 100 دلار به همراه خود داشته باشید. پلیس‌های مرزی باید مطمئن شوند که شما برای اقامتتان در گرجستان، بودجه کافی برای پرداخت هزینه‌های خود را دارید.

آیا تور لحظه آخری تفلیس باتومی برگزار می‌شود؟

تور لحظه اخری گرجستان تفلیس باتومی برگزار نمی‌شود. دلیل این موضوع نیز نبود پرواز روزانه به این شهرها است. البته در پاییز و زمستان یکسری آفرها بر روی این تور قرار می‌گیرد که باعث ارزان‌تر شدن مبلغ بلیت هواپیما گرجستان می‌شود. اما در فصل‌های بهار و تابستان با توجه‌ به تعداد سفرهای زیاد به گرجستان، این آفرها برگزار نخواهد شد.

شرایط کنسل کردن تور گرجستان تفلیس باتومی

تور گرجستان تفلیس باتومی به‌صورت چارتری برگزار می‌شود. تورهای چارتری قابلیت کنسل کردن ندارند و تمامی هزینه‌ها به‌صورت کامل سوخت می‌شود. اما اگر خیلی زود نسبت به کنسل کردن تور تفلیس باتومی اقدام کنید، احتمال استرداد مبلغ توسط شرکت هواپیمایی و هتل مدنظر وجود دارد. البته باز هم این موضوع صددر‌صد قطعی نیست. بهتر است قبل از رزرو تور تفلیس و باتومی تصمیم قطعی خود را برای سفر بگیرید تا دچار این مشکل نشوید.

خدمات تور تفلیس باتومی نهال گشت چیست؟

خدمات تور گرجستان تفلیس باتومی شامل موارد زیر می‌شود:

  • رفت تفلیس برگشت از باتومی برعکس
  • پرواز ایرباس 320
  • ترانسفر فرودگاهی
  • لیدر فارسی‌زبان
  • ترانسفر بین‌شهری
  • بیمه مسافرتی
  • اقامت در هتل با صبحانه

نحوه رزرو تور تفلیس و باتومی چگونه است؟

برای اطلاع از قیمت تور باتومی تفلیس و نحوه رزرو آن کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید. مشاوران سفر نهال گشت شما را از آخرین قیمت و خبرهای این تور آگاه کرده و نسبت به رزرو هتل و بلیت هواپیما برای سفرتان اقدام خواهند کرد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)