تور بالی زمستان 1403

لیست تورهای بالی زمستان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور بالی زمستان 1403 نهال گشت

تور بالی زمستان 1403 خیلی سریع تکمیل ظرفیت می‌شود. برای رزرو آن باید عجله کنید. با توجه به تعداد سفرهای زیادی که در زمستان به بالی انجام می‌شود پروازها خیلی سریع پر شده و بایستی حداقل یک یا دو هفته قبل از تاریخ سفرتان تور بالی را رزرو کنید. اما دلیل این شلوغی چیست؟ آیا با وجود تعداد سفر زیاد به بالی در زمستان باز هم این تور ارزش رزرو دارد؟

آیا رزرو تور بالی زمستان 1403 ارزش دارد؟

دمای هوا بالی در زمستان مناسب است و گرمای سطح شهر آزاردهنده نیست. زیرا در اوج گرما، دما به 32 درجه سانتیگراد می‌رسد. در پایین‌ترین حالت دمای بالی حدود 23 درجه است. در اغلب روزهای این فصل خبری از بارندگی نیز نیست. به همین دلیل می‌توانید در صورت رزرو تور بالی اسفند یا حتی بهمن، فقط لباس‌های نخی و خنک همراهتان داشته باشید. با وجود شرایط آب و هوایی مناسب قیمت تور بالی زمستان 1403در بهمن و اسفند مناسب است. در نتیجه می‌توانید سفری ارزان نیز تجربه کنید. فقط در صورتی که تور مالزی دی را رزرو نمایید، هزینه پکیج مسافرتی مدنظرتان افزایش می‌یابد.

بهترین ماه برای رزرو تور بالی زمستان 1403

در صورت رزرو تور بالی بهمن هزینه‌ی کم‌تری نسبت به دی ماه پرداخت می‌کنید. گذشته از آن آب و هوای مناسب بالی در این زمان به شما اجازه‌ی انجام هر نوع فعالیت و تفریحی را می‌دهد. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم پکیج مسافرتی بالی را در این ماه رزرو کنید.

کدام یک از تورهای بالی مناسب شما است؟

شما می‌توانید تور بالی زمستان 1403 را به صورت ترکیبی نیز رزرو نمایید. تور بالی مالزی یکی از پکیج‌های ترکیبی است که با رزرو آن می‌توانید به جای یک مقصد به دو کشور سفر کنید. البته اگر هم قصد شما فقط اقامت در بالی باشد، رزرو تورهای ساحلی جنگلی بالی را پیشنهاد می‌دهیم. با رزرو چنین پکیجی سه روز از اقامت شما در منطقه جنگلی بالی مانند «اوبود» و سه روز دیگر را در یک هتل ساحلی بالی مانند «کوتا» اقامت می‌کنید.

پروازهای تور بالی زمستان 1403 با ایرلاین‌های خارجی

پروازهای تور بالی زمستان 1403 در حال حاضر با ایرلاین‌های قطری و اماراتی فقط از تهران برگزار می‌شود. این پروازها به ترتیب در دوحه و دبی توقف دارند. البته در برخی مواقع، محل توقف این پروازها جاکارتا است. قیمت بلیط پرواز تهران بالی به دلیل برگزاری با این ایرلاین‌ها زیاد است. در نظر داشته باشید که در صورت رزرو تور مالزی بالی، پروازهای شما اول به مقصد مالزی انجام می‌شود. پس از اقامت در این کشور هم با یک پرواز مستقیما به بالی می‌روید.

آیا رزرو تور لحظه آخری بالی زمستان ممکن است؟

در صورت برخورداری از ویزای اندونزی نیز شانس کمی برای رزرو تور بالی زمستان 1403 به صورت لحظه آخری دارید؛ زیرا تقاضا برای رزرو این تور در زمستان بسیار زیاد است. در نتیجه بهتر است رزرو تور جزیره بالی را به تاخیر نیندازید.

مدت اقامت پیشنهادی نهال گشت برای تور بالی زمستان

تورهای بالی بیش از 4 شب بسته می‌شوند. پیشنهاد نهال گشت به شما اقامت 8 روزه در بالی است ال از مدت اقامتتان بهره کافی را ببرید. همچنین امکان رزرو تورهای ترکیبی به مدت 11 یا 15 روز نیز وجود دارد.

در کدام منطقه از بالی، هتل رزرو کنیم؟

در صورتی که قصد اقامت در مناطق جنگلی بالی را داشته باشید، رزرو هتل‌های منطقه اوبود پیشنهاد ما به شما است. بهترین هتل های بالی در این قسمت از شهر قرار گرفته‌اند. در نتیجه باید برای مدت اقامتتان هزینه‌ی بیشتری بپردازید. برای اقامت در یک منطقه ساحلی نیز هتل‌های کوتا برای شما مناسب هستند. با وجود هزینه‌ی پایین‌تر، کیفیت هتل های بالی در این منطقه دست کمی از اقامتگاه‌های اوبود ندارد. تنها راه برای کاهش هزینه‌ی تور از طریق محل اقامت، انتخاب هتل‌های «نوسا دوا» است.. شما می‌توانید از کارشناسان تور نهال گشت اطلاعات بیشتر را دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور بالی زمستان 1403

برای رزرو تور بالی زمستان لازم است مدارک زیر را برای اخذ ویزای اندونزی به کارشناسان اندونزی ارائه دهید.

 • پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • عکس 3 در 4 جدید (متفاوت با عکس پاسپورت)
 • تکمیل فایل فرم سفارت

در نظر داشته باشید که اخذ این ویزا حدود 20 روز کاری زمان می‌برد.

خدمات تور بالی زمستان 1403 با رزرو از نهال گشت

در صورتی که تور بالی زمستان 1403 را از نهال گشت رزرو کرده باشید، خدمات زیر به شما ارائه می‌شود.

 • رزرو هتل در منطقه دلخواهتان با صبحانه (اوبود، کوتا و نوسا اودا)
 • رزرو پرواز رفت و برگشت
 • اخذ ویزای اندونزی
 • بیمه نامه مسافرتی

نحوه رزرو تور بالی زمستان 1403 از نهال گشت

برای رزرو تور بالی زمستان 1403 فقط کافیست تلفن خود را برداشته و با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. از این طریق می‌توانید به راحتی پکیج‌های مدنظرتان را رزرو کنید. همچنین امکان گرفتن مشاوره به وسیله تماس تلفنی از کارشناسان نهال گشت وجود دارد.

سوالات متداول

 • قیمت تور بالی زمستان چقدر است؟

  با توجه به کاهش باران‌ها و بهبود شرایط آب و هوایی قیمت تور بالی زمستان نسبت به پاییز افزایش می‌یابد. شما می‌توانید قیمت‌ها را در لیست قیمت مشاهده کنید.

 • بهترین ماه برای رزرو تور بالی در زمستان چه زمانی است؟

 • پروازهای تور بالی زمستان باچه ایرلاین‌هایی انجام می‌شود؟