تور مالزی بهار 1404

تور مالزی بهار 1404

لیست تورهای مالزی بهار 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مالزی بهار 1404 نهال گشت

فقط نیمی از فصل بهار برای سفر به مالزی زمان مناسبی است. در نیمه‌ی دیگر این فصل با توجه به افزایش میزان بارندگی، گشت و گذار در این کشور کمی دشوار می‌شود. پس باید قبل از هرچیز در مورد شرایط آب و هوایی هر ماه بهار در مالزی اطلاعاتی را کسب کنید. در این صورت می‌توانید در بهترین زمان ممکن تور مالزی بهار 1404 را رزرو کنید. در غیر این صورت، سفر شما با گذراندن بیشتر وقتتان در هتل به علت بارندگی ‌بی‌نتیجه خواهد ماند.

ماه مناسب برای رزرو تور مالزی بهار 1404 را انتخاب کنید

برای رزرو تور مالزی بهار 1404 باید طبق سلیقه‌ی خود عمل کنید. در صورتی که در بهترین شرایط آب و هوایی یا ایام تعطیلات راهی مالزی شوید، هزینه‌های رزرو تور شما افزایش می‌یابد. اما برای رزرو تور مالزی ارزان می‌توانید ماه‌هایی با بارندگی بیشتر را برای خود انتخاب کنید.

فروردین؛ بهترین زمان برای بازدید مالزی در بهار

در واقع با رزرو تور مالزی نوروز بیشترین هزینه‌ی ممکن را در بین تمامی ماه‌های سال باید بپردازید؛ زیرا با وجود تعطیلات عید تعداد بیشتری متقاضی برای سفر به این کشور وجود دارد. همچنین شرایط آب و هوایی کوالالامپور و سایر شهرهای مالزی در این ماه نیز پایدار و با کم‌ترین بارندگی است. البته می‌توانید برای کاهش هزینه‌های خود تور مالزی فروردین را به جای تعطیلات نوروز برای هفته‌های دوم و سوم این ماه رزرو کنید. در این صورت هزینه‌هایتان کمی کاهش می‌یابد.

تور مالزی اردیبشهت را از دست ندهید

از آغاز اردیبهشت تا پایان هفته‌ی دوم این ماه، آب و هوای مالزی برای گشت و گذار ایده‌آل است. اما پس از آغاز هفته‌ی سوم، باد و باران‌های موسمی شروع می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت که نیمه‌ی اول اردیبشهت آخرین مهلت زمانی مناسب برای رزرو تور مالزی بهار 1404 است. پس از پایان هفته‌ی دوم باد و باران‌های موسمی این کشور تا اواسط آبان ادامه دارد.

کاهش قیمت تور مالزی بهار با آغاز خرداد

به دلیل شرایط آب و هوایی، قیمت تور مالزی در این ماه کمی کاهش می‌یابد. در این ماه میزان بارندگی‌ها در سه شهر توریستی این کشور افزایش می‌یابد. به همین دلیل هم تعداد متقاضیان تور مالزی خرداد در بین سایر ماه‌ها بهار کم‌تر است.

نکاتی در مورد نحوه انجام پروازهای مالزی

پروازهای کوالالامپور را چهار ایرلاین ترکیش ایرلاینز، قطر ایرویز، امارات ایرویز و ایرعربیا انجام می‌شود. در این بین پروازهای ایرعربیا تعداد کم‌تری دارند. با این وجود قیمت این پروازها نسبت به سه ایرلاین دیگر کم‌تر است. همچنین مدت توقف پروازهای این ایرلاین در شارجه نیز زیاد نیست. اما زمان فرود این پروازها در کوالالامپور در نیمه‌ی شب است. به همین علت شما می‌توانید به جای انتخاب این ایرلاین برای سفر، بلیط هواپیماهای امارات‌ایرویز و قطر ایرویز را رزرو خریداری نمایید. قطر ایرویز با توقف کوتاه در دوحه و قیمت مناسب‌تر، گزینه‌ای بهتر برای جابه‌جایی از ایران به کوالالامپور محسوب می‌شود.

تهران، تنها مبدا پروازها به کوالالامپور نیست!

به دلیل برگزاری پروازهای کوالالامپور از شیراز و مشهد، امکان رزرو تور مالز از شیراز یا مشهد نیز برایتان وجود دارد. این پروازها معمولا با ایرلاین‌ها قطرایرویز و امارات ایرویز انجام می‌شود. به همین دلیل هم هزینه‌ی بلیط و به تبع آن قیمت تور مالزی در صورت رزرو تور از دو شهر ذکر شده افزایش می‌یابد. بهتر است برای رزرو تور مالزی ارزان، پرواز تهران کوالالامپور را خریداری کنید.

تور لحظه آخری مالزی برگزار می‌شود؟

برای اقامت در مالزی به مدت بیش از 14 روز باید ویزای توریستی این کشور را اخذ نمایید. پس در صورتی که مدت اقامتتان کم‌تر از 14 روز است، در برخی از روزهای بهار می‌توانید تور لحظه آخری مالزی را با قیمت ارزان پیدا کنید. اما در ایام شلوغ‌تر مانند نوروز، امکان رزرو تور مالزی بهار 1404 به صورت لحظه آخری وجود ندارد. به همین علت باید به دنبال رزرو پکیج‌های مسافرتی این مقصد در بهترین زمان ممکن باشید. برای این کار باید دو هفته قبل از زمان مدنظرتان، تور مالزی بهار را رزرو کنید. البته برای رزرو تور مالزی در بهترین زمان ممکن امکان گرفتن مشاوره از کارشناسان تور نهال گشت نیز برایتان فراهم است.

ویژگی‌های هتل‌های مالزی؛ کدام یک را انتخاب کنیم؟

به دلیل اینکه هتل‌های سه ستاره مالزی کیفیت خوبی ندارند، پیشنهاد ما به شما انتخاب هتل‌های 4 و 5 ستاره این کشور برای اقامت است. در جدول زیر هتل‌های با کیفت مالزی را در هر شهر به شما به همراه تعداد ستاره و نوع خدمات معرفی کرده‌ایم.

هتل تعداد ستاره شهر
شانگری لا 5 بانکوک
برجایا 5 لنکاوی
پارک رویال 5 پنانگ
جی دبلیو ماریوت 5 بانکوک

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور مالزی بهار 1404

در صورت اقامت در مالزی بیشتر از 14 روز باید مدارک زیر را به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید.

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • دو قطعه عکس 6 در 4
 • ضمانتنامه بانکی (5 میلیون تومان)
 • پرینت حساب بانکی با موجودی 8 میلیون تومان

در نظر داشته باشید که در صورت رزرو تور مالزی بهار 1404 به مدت کم‌تر از 14 روز، فقط باید ضمانت‌نامه بانکی و پاسپورت را به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید.

خدمات تور مالزی بهار 1404 از جانب نهال گشت

در صورت رزرو تور مالزی بهار 1404 از نهال گشت خدمات زیر به شما ارائه داده می‌شود.

 • رزرو هتل
 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • اخذ ویزا در صورت نیاز

با اطلاعات کامل، تور مالزی بهار 1404 را رزرو کنید

شما می‌توانید برای تکمیل اطلاعاتتان در مورد ساعات پروازها، نحوه برگزاری تور، اخذ ویزا و غیره با تلفن 1830-026 تماس گرفته و سپس از کارشناسان تور مشاوره بگیرید. همچنین از این طریق می‌توانید از آفرهای ویژه مالزی در فصل بهار نیز آگاه شوید. رزرو تور مالزی بهار 1404 نیز به صورت تلفنی انجام می‌شود.

سوالات متداول

 • قیمت تور مالزی در کدام ماه بهار بیشتر است؟

  به علت افزایش تقاضا در نوروز، قیمت تور مالزی در این ماه افزایش می‌یابد.

 • در کدام ماه، شرایط آب و هوایی مالزی برای سفر مناسب است؟

 • چه زمانی در بهار می‌توان تور مالزی را ارزان‌تر رزرو کرد؟