تور استانبول بهمن 1403

تور استانبول بهمن 1403

لیست تورهای استانبول بهمن 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور استانبول بهمن 1403 نهال گشت

اگر قصد خرید تور استانبول بهمن 1403 را دارید باید بگویم که زمان مناسبی را برای سفر به این شهر انتخاب کرده‌اید. قیمت تور استانبول بهمن ماه نسبت به ماه‌های دیگر سال کمی کمتر است. سردی هوای استانبول در بهمن ماه است که به اصطلاح Low Season گردشگری استانبول به حساب می‌آید، باعث کاهش حجم سفر به این شهر و در نتیجه قیمت رزرو هتل و بلیط پرواز استانبول می‌شود. اما در اوج سرمای ترکیه در بهمن 1403 آیا سفر به استانبول توجیهی دارد؟

تور استانبول بهمن 1403؛ بهتر است هوایی بروید!

پرواز استانبول در بهمن ماه با ایرلاین‌هایی مانند «قشم ایر»، «معراج»، «ماهان» و «ایران ایرتور» انجام می‌شود. پیشنهاد ما برای سفر به ترکیه در بهمن 1403 خرید تور استانبول هوایی است و سفر زمینی در این ماه به دلیل مساعد نبودن شرایط جاده‌ای، سرمای هوا و خطرات جاده‌ای توسط نهال‌گشت توصیه نمی‌شود. اما اگر قصد دارید که به‌صورت زمینی (قطار و اتوبوس) به این شهر سفر کنید، باید بدانید که چه سفری را در پیش خواهید داشت.

سرمای زمستان و راه دور و دراز استانبول

سفر به استانبول با قطار از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است. در تور استانبول با قطار از همه شهرها ابتدا باید به تهران یا تبریز رفته و با قطار به آنکارا و سپس به استانبول سفر کنید. سفر با اتوبوس نیز به‌صورت مستقیم از تهران به استانبول انجام خواهد شد. برای آگاهی از جزئیات این تور، صفحه تور زمینی استانبول را مطالعه نمایید.

چه خدماتی در تور استانبول به مسافران ارائه می‌شود؟

در تور استانبول بهمن 1403، خدماتی نظیر ارائه بیمه‌نامه مسافرتی، بلیت رفت و برگشت، تور لیدر ایرانی، صبحانه، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری (با ناهار) به همسفران نهال‌گشت ارائه خواهد شد. ما سعی می‌کنیم تا تور استانبول زمستان را گرم‌تر برگزار کنیم.

شرایط تور استانبول در بهمن ماه چگونه است؟

برای سفر به ترکیه نیازی به ویزا ندارید اما باید پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار داشته باشید. همچنین در دوران کرونا اگر کارت واکسن ندارید بایستی حتماً تست منفی کرونا با اعتبار ۷۲ ساعته، قبل از پرواز ارائه دهید.

در زمستان هم می‌توانیم در استانبول گشتی بزنیم.

در بهمن 1403 شما می‌توانید از ورزش‌ها و تفریحات زمستانی استانبول بهره ببرید. اما ممکن است هوا به قدری سرد ‌شود که ترجیح دهید گشتی در شهر بزنید و از جاذبه‌های استانبول مانند کاخ‌ها و موزه‌ها دیدن کنید. از جمله این مکان‌ها می‌توان به مسجد سلیمانیه، مسجد ایا صوفیه، کاخ توپکاپی و دیگر موارد اشاره کرد. تجربه استفاده از حمام ترکی نیز به دلیل سرمای هوا بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

ولنتاین را در استانبول سپری کنید!

26 بهمن ماه فرصت مناسبی برای سر زدن به کافه‌ رستوران‌های استانبول است. زیرا شما در یک روز خاص در استانبول حضور دارید و آن هم ولنتاین است. در ولنتاین 2023 شما می‌توانید سری به رستوران‌ها یا کافی‌شاپ‌های معروف این شهر مانند «کافه دریپ کافیست»، «کافه گالاتا کونگ»، «رستوران نصرت»، «نیکول» و … بزنید و عاشقانه پذیرایی شوید.

تور استانبول بهمن ماه؛ به زیبایی جشن‌های عاشقانه

شاید شرکت در مراسم ولنتاین دلیلی خوبی برای رزرو تور استانبول بهمن 1403 باشد. همچنین بازدید از جاذبه‌های استانبول و خرید از استانبول در این فصل نیز می‌تواند جذاب باشد. اما توصیه می‌کنیم تا قبل از هر کاری با نهال‌گشت تماس گرفته و به توصیه‌های مشاورین سفر استانبول دقت کنید تا برای سفر به ترکیه در این ماه از سال چالش‌های کمتری را پیش رو داشته باشید.

1