تور مالدیو پاییز 1403

لیست تورهای پاییزی مالدیو

بهترین فصل برای سفر به مالدیو در طول سال، پاییز است. زیرا در این فصل آب و هوای این کشور شرایط بهتری دارد و می‌توانید از تفریحات ساحلی نیز استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای رزرو این تور عدم نیاز به اخذ ویزا و برگزار شدن پروازها به صورت روزانه است. اگر شما مسافر این مسیر هستید، در ادامه نکاتی را درباره این موضوعات و سایر موارد مربوط به تور مالدیو پاییز 1403 از جمله قیمت تور به شما توضیح دهیم.

آب و هوای مالدیو در پاییز؛ مناسب برای تفریح ساحلی

در پاییز هوای این کشور خنک‌تر شده و از اواسط این فصل نیز تقریبا خبری از بارش شدید باران نیست. دمای مالدیو در این فصل بین 23 تا 30 درجه سانتیگراد است. به همین دلیل هم پوشیدن لباس‌های خنک و نخی را به شما در این فصل پیشنهاد می‌دهیم.

کدام ماه پاییز برای سفر مناسب است؟

در بین ماه‌های پاییز به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی، رزرو تور مالدیو آبان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. همانطور که گفته شد از اواسط پاییز (اواسط آبان) از بارش باران کاسته شده و در نتیجه امکان انجام تفریحات ساحلی فراهم می‌شود.

رزرو تور ارزان مالدیو در پاییز

مسافرینی که تور مالدیو مهر را رزرو می‌کنند، هزینه کم‌تری نسبت به ماه‌های آبان و آذر برای سفر خود پرداخت می‌کنند. زیرا در مهر ماه آب و هوای مالدیو بارانی است. به همین دلیل نیز رزرو این تور را به کسی توصیه نمی‌کنیم.

قیمت تور مالدیو پاییز 1403 چقدر است؟

تور جزیره مالدیو در تمامی طول سال به دلیل وجود پروازهای خارجی و و هتل‌های آل و یوآل، قیمت بالایی دارد. با این وجود هزینه تور مالدیو پاییز 1403 نسبت به سایر فصول افزایش پیدا می‌کند.

پروازهای فلای دبی و قطر ایرویز از تهران به ماله

برای سفر به مالدیو باید از ایرلاین‌های اماراتی (فلای دبی) و قطری (قطر ایرویز) استفاده کنید. پروزاهای این دو شرکت هواپیمایی از تهران و شیراز به ماله به صورت روزانه انجام می‌شود. مسافران بعد از رسیدن به فرودگاه ماله، می‌بایستی با استفاده از یک پرواز تک نفره به جزیره مالدیو بروند. در نظر داشته باشید که قیمت بلیط پرواز تهران ماله به دلیل انجام آن با پروازهای خارجی عمدتا بسیار گران است.

مدت اقامت تور مالدیو پاییز 1403 چقدر است؟

پکیج‌های مسافرتی مالدیو، معمولا در طول سال به مدت 5 شب و 6 روز بسته می‌شود. در نتیجه اقامت شما در این کشور نیز به همین میزان است.

هتل های مالدیو؛ با صبحانه، آل یا یوآل

در مالدیو می‌توانید هتل‌هایی را با صبحانه یا به همراه خدمات آل و یوآل رزرو نمایید. با انتخاب هتل‌های آل و یوآل هر سه وعده غذایی به همراه میان‌وعده در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به تبع، هزینه تور مالدیو نیز افزایش می‌یابد. اگر قصد اقامت در بهترین هتل مالدیو را دارید، به شما سنتارا رافوشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای ورود به مالدیو نیازی به اخذ ویزا ندارید!

مسافرینی که تور مالدیو پاییز 1403 یا سایر فصول را در این سال رزرو می‌کنند نیازی به اخذ ویزا ندارند. مدارکی که برای این سفر نیاز دارید را در ادامه برای شما آورده‌ایم.

  • یک قطعه عکس
  • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • هزینه 50 دلاری به ازای هر روز اقامت در این کشور

تور لحظه آخری مالدیو در پاییز؛ ممکن یا غیرممکن

به دلیل برگزای تور مالدیو با ایرلاین‌های خارجی و عدم نیاز به ویزا، این پکیج مسافرتی را می‌توانید به صورت لحظه آخری نیز رزرو نمایید. البته برای رزرو تور مالدیو پاییز 1403 به صورت لحظه آخری، کمی شانس نیز نیاز دارید. زیرا در این ماه تقاضا برای سفر به این کشور افزایش یافته و در نتیجه امکان رزرو این تور به صورت لحظه آخری کاهش می‌یابد.

چه خدماتی برای تور مالدیو پاییز وجود دارد؟

 نهال گشت به مسافرانی که تور مالدیو پاییز 1403 را رزرو می‌کنند، خدمات زیر را ارائه می‌دهد.

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (رزرو پرواز هواپیمای کوچک از ماله به مالدیو)
  • رزرو هتل (با صبحانه یا به صورت آل و یوآل)
  • بیمه

با یک تماس، تور مالدیو پاییز را رزرو نمایید

شما می‌توانید تور مالدیو پاییز 1403 را به راحتی رزرو نمایید. برای این کار کافیست با شماره 02633143 تماس حاصل فرمایید و علاوه بر رزرو تور اطلاعات به روز را از کارشناسان نهال گشت دریافت نمایید.

سوالات متداول

آب و هوای مالدیو در پاییز برای تفریحات دریایی مناسب است؟

در صورتی که تور مالدیو پاییز را برای اواسط آبان به بعد رزرو کنید، به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب امکان استفاده از تفریحات ساحلی و دریایی را خواهید داشت.

در پاییز هزینه تور مالدیو افزایش می‌یابد؟

به دلیل اینکه تقاضا برای تور در پاییز افزایش می‌یابد، ظرفیت پروازها و هتل‌ها نیز تقریبا تکمیل می‌شود. در نتیجه قیمت تور مالدیو پاییز هم بیشتر می‌شود.

پروازهای مالدیو به صورت روزانه برگزار می‌شود؟

بله. زیرا پروازهای مسیر تهران و شیراز به ماله با ایرلاین‌های قطری و اماراتی برگزار می‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)