تور گرجستان آبان 1403

لیست تورهای آبان ماه گرجستان

تور گرجستان آبان 1403 نهال‌گشت هم به صورت گروهی و هم انفرادی ارائه می‌شود. اما این که کدام نوع تور برای شما مناسب تر است بستگی به شرایط شما دارد. در تور گرجستان آبان 1403 به صورت انفرادی همه چیز در اختیار شما است. یعنی هم زمان تور و هم هتلی که تمایل دارید در اون اقامت کنید و حتی وسیله نقلیه سفر رو خودتون می‌تونید انتخاب کنید (البته در صورت در دسترس بودن). یعنی آژانس تور رو بنا به سفارشات شما می‌بنده. اما در تور گروهی همه چیز دست آژانسه و اونه که تور رو برنامه ریزی می‌کنه، به عبارت دیگر شما در اختیار آژانس هستید.

برای سفر به گرجستان نیاز به اخذ ویزا ندارید

گرجستان برای افرادی که به قصد گردش و تفریح به این کشور سفر می کنند، ویزای توریستی ارائه می دهد. البته چند سالی است که اخذ روادید بین ایران و گرجستان لغو شده است و برای سفر به این کشور حتی نیاز به اخذ ویزای توریستی هم ندارید. با این حال سفر به گرجستان شرایط دیگری دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم.

مدارک لازم برای سفر به ارمنستان

در هنگام ورود به فرودگاه تفلیس این مدارک و اعتبارات باید همراهتان باشد.

  • پرینت بلیط رفت و برگشت
  • پرینت VOUCHER هتل
  • پرینت بیمه نامه مسافرتی
  • به ازای هر نفر روز تور مبلغ 60 تا 100 دلار وجه نقد

در فصل پاییز به گرجستان سفر کنید

پیشنهاد ما برای رزرو تور گرجستان، فصل پاییز است. البته گرجستان در فصل بهار و تابستان بهترین آب و هوا را دارد. اما به تبع آن شهرها هم شلوغ تر و قیمت رزرو هتل ها هم بالاتر است. فصل زمستان البته کمترین تعداد متقاضی سفر به تور گرجستان 1402 را دارد.البته با توجه به امکانات ورزشی فراهم شده در این کشور، سفر در زمستان برای علاقمندان به ورزش‌های زمستانی جذاب است با این حال توصیه ما سفر پاییزی است.چون از اواخر شهریور تا اوایل آذر ماه طبیعت گرجستان بسیار زیبا است. ممکن است باران ببارد، اما باران پاییزی گرجستان آزار دهنده نیست. علاوه بر این‌ها با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما. هتل‌ها هم کم کم خلوت می شوند. این اتفاق باعث کاهش قیمت تور گرجستان آبان 1403 نسبت به ماه های شلوغ تر در بهار و تابستان است.

تور گرجستان پاییز 1403، فقط هوایی

در پاییز 1403، نهال‌گشت فقط تور گرجستان هوایی را برگزار می‌کند و پرواز ها توسط خط هوایی قشم ایر برگزار می‌شود، مدت زمان پرواز مسیر 1150 کیلومتری تهران به تفلیس، 1 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد.

باز هم محدودیت‌های کرونایی

ارمنستان برای پیشگیری از گسترش کرونا، قوانین سختگیرانه‌ای، برای گردشگران و سایر افرادی که قصد ورود به این کشور را دارند وضع نموده است. تور گرجستان آبان 1403 هم با رعایت همین قوانین انجام می‌شود.

• واکسن‌ها باید تزریق شده باشد

حتما باید گواهی تزریق 2 دوز واکسن های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی ( کارت واکسن دیجیتال) را به همراه داشته باشید که از تزریق دوم حداقل 2 هفته سپری شده باشد.

• تست PCR را انجام شده باشد

گواهی تست PCR با اعتبار حداکثر 72 ساعته را باید به همراه داشته باشید.
تهیه این موارد را جدی بگیرید. بسیاری از افرادی که در ماه های اخیر در فرودگاه ایروان دیپورت شده اند به خاطر عدم ارائه یا ارائه مدارک ناقص و اشتباه بهداشتی است.

اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید در کار نمی‌مانید

اگر چه زبان مردم گرجستان، گرجی (کارتولی) می‌باشد، اما دانستن زبان انگلیسی نیازتان را برآورده می کند. در سیستم آموزشی گرجستان از ابتدا به کودکان انگلیسی یاد می‌دهند.

آیا گرجستان عضو اتحادیه اروپایی است؟

اگر چه گرجستان عضو موقت اتحادیه اروپاست، اما این موضوع بر شرایط گردشگران این کشور اثری ندارد. بدین معنی که تنها شهروندان گرجی (دارندگان پاسپورت گرجستان) می‌توانند بدون ویزا به کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کنند.

تور باتومی فعلا برگزار نمی‌شود

در تور گرجستان آبان 1403 به دلیل محدویت‌های اعمال شده کرونایی امکان سفر به شهر ساحلی باتومی وجود ندارد.

کیفیت هتل‌ها در تور ارزان گرجستان

عوامل مختلفی در بررسی میزان کیفیت امکانات و ارائه خدمات هتل موثر هستند. نظافت بخش‌های مختلف، محلی که هتل در آن ساخته شده، امکانات ورزشی و تفریحی از جمله این موارد به شمار می‌آیند. عدم رضایت از کیفیت خدمات هتل یکی در تور گرجستان بسیاری از آژانس‌های مسافرتی امری شایع است. چرا که در رقابت برای ارزان تر تمام شدن قیمت نهایی تور، چاره ای نیست تا هتل‌های ارزان‌تر با سطح خدمات پایین تر انتخاب شود. اما این گونه نیست که نتوان با قیمتی معقول، توری با کیفیت قابل قبول را رزرو کرد. مشاوران سفر نهال گشت در این مورد به شما یاری می‌دهند. با شماره 33143-026 تماس بگیرید و رایگان مشاوره دریافت کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)