تور اندونزی مهر

تور اندونزی مهر 1403

لیست تورهای اندونزی مهر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور اندونزی مهر 1403 نهال گشت

از ماه مهر به بعد با کاهش تعداد مسافر در اندونزی مواجه خواهیم شد. زیرا با توجه به بارش باران‌های شدید در نیمه دوم سال، کمتر مسافری به اندونزی سفر می‌کند. به همین دلیل هتل‌ها برای جذب مشتری بیشتر، چند درصد از قیمت اتاق‌هایشان را کاهش می‌دهند و در نتیجه قیمت تور اندونزی مهر 1403 نسبت به ماه‌های پیشین ارزان‌تر می‌شود. البته از حق نگذریم، باران‌های اندونزی با آن جاذبه‌های دیدنی‌اش جذابیت زیادی دارد. اما به صورت کلی کسانی که قصد سفر ارزان به اندونزی را دارند، مهر ماه برای آن‌ها زمان مناسبی خواهد بود. اما حتما باید چند دست لباس مناسب جهت جلوگیری از خیس شدن به تن داشته باشید.

وضعیت آب و هوای مهر 1403 اندونزی

مقصد تور اندونزی مهر 1403 جزایر بالی است. به همین دلیل بایستی وضعیت آب و هوای بالی را جهت سفر بررسی کرد. در مهر ماه این منطقه از کشور اندونزی دمای هوای 24 الی 30 درجه سانتی‌گراد را تجربه می‌کند. اما تقریبا هر روز بارش باران دارد و با توجه به استوایی بودنش احتمالا کمی برای ما ایرانی‌ها اذیت کننده خواهد بود.

نحوه برگزاری تور اندونزی مهر 1403

تور اندونزی فقط از شهر تهران و با پرواز ایرلاین‌های قطری و اماراتی برگزار می‌شود. این پروازها با توجه به نوع ایرلاین یک توقف در دوحه قطار یا دبی امارات دارند و سپس به سمت فرودگاه بالی حرکت می‌کنند. به همین دلیل حدودا 12 ساعت در راه خواهید بود. اما خوشبختانه با توجه به وضعیت مناسب هواپیماهای قطری و اماراتی، خدمات و امکانات مناسبی را در طول سفر دریافت خواهید کرد که باعث می‌شود کمتر خسته شوید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اندونزی

جهت اخذ ویزای اندونزی بایستی اصل پاسپورت، کپی تمامی صفحات شناسنامه، 2 قطعه عکس 3×4، تمکن مالی با مبلغ حداقل 10,000,000 تومان برای هر نفر، فرم تکمیل شده درخواست ویزای اندونزی، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و واچر هتل محل اقامت را ارائه دهید.

خدمات تور اندونزی مهر 1403

درصورتی که نسبت به رزرو تور اندونزی مهر 1403 نهال گشت اقدام کنید، می‌توانید براساس پکیج مسافرتی مدنظرتان از خدمات زیر بهره‌مند شوید.

  • اخذ ویزای توریستی اندونزی
  • رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی مطابق با مدت زمان اقامت

نحوه رزرو تور اندونزی مهر

برای رزرو تور اندونزی مهر کافیست با مشاورین سفر اندونزی آژانس گردشگری نهال گشت به شماره 1830-026 تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • هزینه اخذ ویزای اندونزی چقدر است؟

    اندونزی دو نوع ویزای توریستی دارد که شامل ویزای اندونزی فوری و ویزای اندونزی عادی می‌شود. برای نوع فوری که در سه روز صادر می‌شود بایستی 940،000 تومان و برای ویزای عادی که در هفت روز صادر می‌شود باید 360،000 تومان پرداخت کنید.

  • تور اندونزی مهر 1403 نهال گشت شامل چه خدماتی می‌شود؟