تور سنگاپور پاییز 1403

لیست تورهای پاییزی سنگاپور

هیچ نیازی به لباس‌های گرم برای سفر به سنگاپور در فصل پاییز ندارید. زیرا در این فصل بادهای موسمی تابستانی در کشورهای شرق آسیا پایان یافته و می‌توانید بدون دردسر خاصی از این کشور بازدید کنید. البته به دلیل وجود باران‌های گاه و بی‌گاه باید چتر را در وسایل مسافرتی خود قرار دهید. در ادامه این مورد را به همراه موضوعاتی مانند قیمت تور سنگاپور پاییز 1403، مدت اقامت، ویزای این کشور و غیره به شما توضیح می‌دهیم.

دمای سنگاپور در پاییز؛ ثابت و بدون تغییر زیاد

سنگاپور هم یکی از کشورهای شرقی آسیا است که در پاییز تغییرات دمایی زیادی ندارد. استفاده از لباس‌های خنک بین مردم سنگاپور در این فصل به دلیل دمای نسبتاً بالا مرسوم است. زیرا دمای سنگاپور در طول پاییز پایین‌تر بین 22 تا 34 درجه‌ی سانتیگراد است. رطوبت هوا نیز در اغلب روزهای این فصل حداقل 50 درصد است.  البته بهتر است آبان یا آذر را برای سفر به این کشور انتخاب کنید.

قیمت تور سنگاپور پاییز 1403؛ بالاتر از تابستان و بهار

تور سنگاپور پاییز 1403 قیمت بالاتری نسبت به فصول بهار و تابستان دارد. زیرا با توجه به تعادل آب و هوای سنگاپور در پاییز تقاضا برای سفر به این کشور افزایش یافته و در نتیجه قیمت تور افزایش می‌یابد. قیمت تور سنگاپور آبان و آذر نیز به دلیل شرایط بهتر آب و هوایی نسبت به مهر بالاتر است.

صدور ویزای سنگاپور چه زمان و مدارکی نیاز دارد؟

پروسه‌ی تأیید یا عدم تأیید ویزای الکترونیکی سنگاپور عموماً به مدت حدود 10 روز طول می‌کشد. اما از طریق نهال گشت این پروسه به 3 یا 4 روز کاهش می‌یابد. برای دریافت ویزای این کشور و رزرو تور سنگاپور پاییز 1403 نیز به مدارک زیر نیاز دارید.

  • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
  • فایل عکس 4*3 که با عکس پاسپورت متفاوت باشد
  • تکمیل فرم سفارت

مسافران معمولا تور ترکیبی سنگاپور را رزرو می‌کنند

به دلیل اینکه ممکن است 7 روز اقامت در سنگاپور کسل کننده به نظر برسد، کارشناسان تور نهال گشت پکیج‌های مسافرتی سنگاپور مالزی، سنگاپور تایلند مالزی و غیره را نیز به شما ارائه می‌دهند. در نظر داشته باشید که اغلب مسافران سنگاپور این نوع تورها را رزرو می‌کنند.

برای سفر با ایرلاین ایرانی باید تور ترکیبی رزرو کنید

فقط مسافرانی که تور مالزی سنگاپور و تایلند را رزرو می‌کنند، امکان استفاده از پروازهای ایرانی را خواهند داشت. زیرا هیچ ایرلاین ایرانی‌ای به سنگاپور پرواز برگزار نمی‌کند. برای سفر با ایرلاین ایرانی باید به‌وسیله هواپیماهای شرکت ماهان ایر راهی بانکوک شده، و پس از اقامت در این شهر و کوالالامپور به سنگاپور خواهید رفت. در صورت رزرو تورهای سنگاپور تنها به مقصد این کشور باید خود را به تهران یا شیراز برسانید. پروازهای قطری، اماراتی و ترکی از این این دو شهر به سمت سنگاپور پرواز دارند.

اقامت در هتل مارینا بی سندز را تجربه کنید

در صورتی که قصد رزرو تور سنگاپور پاییز 1403 را دارید اقامت در هتل‌های محبوب این کشور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته این هتل های سنگاپور قیمت بسیار بالایی دارند اما با توجه به کیفیت بالا اقامت خوشایندی برای شما رقم خواهند زد. شرایطون تاور و مارینا بی سندز از جمله بهترین هتل های سنگاپور هستند.

امکان رزرو تور لحظه آخری سنگاپور وجود ندارد

در حال حاضر به دلیل محدودیت در تعداد پروازها و زمان‌بر بودن صدور ویزای این کشور، باید تور سنگاپور پاییز را چند روز زودتر از موعد سفرتان رزرو کنید.

مسافران تور سنگاپور پاییز 1403

افرادی که تور سنگاپور پاییز 1403 را رزرو می‌کنند، خدمات زیر را از نهال گشت دریافت خواهند کرد.

  • رزرو هتل (با صبحانه)
  • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ویزا
  • بیمه

رزرو تور سنگاپور پاییز 1403 از نهال گشت

از طریق تماس با شماره تلفن 1830-026 می‌توانید تور سنگاپور پاییز 1403 را بدون مراجعه حضوری رزرو نمایید.

سوالات متداول

شرایط آب و هوایی سنگاپور در فصل پاییز چگونه است؟

با ورود به فصل پاییز، از شدت بارش باران‌ها کاسته شده و امکان استفاده از تفریحات ساحلی و جنگلی برای مسافران فراهم می‌شود. البته ما سفر به این کشور را در ماه‌های آبان و آذر به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت تور سنگاپور پاییز چه تفاوتی با سایر فصول سال دارد؟

با آغاز فصل پاییز به دلیل افزایش تعداد مسافران قیمت تور این کشور نسبت به تمامی فصول سال بیشتر می‌شود.

تورهای ترکیبی سنگاپور پاییز 1403 با چه کشورهایی برگزار می‌شود؟

تورهای ترکیبی سنگاپور را می‌توانید به همراه مالزی، تایلند و اندونزی رزرو کنید.

چه پروازهایی در مسیر تهران سنگاپور برقرار است؟

در صورتی که بخواهید تور سنگاپور را تنها به مقصد این کشور رزرو کنید، فقط امکان رزرو پروازهای قطری، اماراتی و ترکی را خواهید داشت.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)