تور قبرس شمالی نوروز 1403

لیست تورهای نوروزی قبرس شمالی

قیمت تور قبرس در نیمه دوم عید ارزان‌تر است؟

«همه ایرانی‌ها هفته اول عید را برای سفر انتخاب می‌کنند. پس قیمت تور قبرس شمالی در هفته دوم نوروز ارزان‌تر از هفته دوم خواهد بود.» برخلاف سا‌ل‌های قبل، این تفکر در نوروز 1403 صدق نمی‌کند. قبرس شمالی یکی از مقاصد تفریحی برای مردم ترکیه است. هفته دوم نوروز نیز به علت نزدیک بودن به عید فطر، زمان مناسب سفر برای گردشگران ترک محسوب می‌شود. در نتیجه قیمت تور قبرس شمالی نوروز 1403 در هفته اول و دوم عید تفاوتی نخواهد داشت. چرا که فروردین 1403، پیک سفر خواهد بود.

توقف ۲ ساعته پروازهای تور قبرس شمالی نوروز

در حال حاضر تور قبرس شمالی نوروز با پروازهای ایرلاین «ترکیش» و «پگاسوس» برگزار می‌شود. پروازهای این دو ایرلاین در استانبول یا آنکارا توقف خواهند داشت. پس از ۲ الی ۴ ساعت توقف در یکی از این شهر‌ها، به قبرس شمالی می‌روند. کارشناسان ما پروازهای کم توقف را برای شما رزرو می‌کنند تا معطلی شما در میان مسیر به حداقل برسد.

اینفوگرافیک مدت زمان سفر با پروازهای توقف دار از تهران تا قبرس شمالی

برگزاری پروازهای مستقیم تهران به قبرس شمالی

احتمال دارد که تور قبرس شمالی نوروز 1403 با پروازهای مستقیم ایرلاین «فری برد» برگزار شود. در این صورت بدون توقف در مسیر، از تهران تا ارجان (فرودگاه قبرس شمالی) سفر می‌کنید. سفر شما به قبرس شمالی با پروازهای فری برد بین ۲ الی ۳ ساعت طول خواهد کشید.

کدام منطقه قبرس شمالی برای رزرو هتل مناسب است؟

برای نزدیک بودن به مرکز شهر و فرودگاه ارجان می‌توانید در منطقه «گیرنه» اقامت داشته باشید. فاصله مرکز منطقه گیرنه تا فرودگاه با ماشین حدود ۴۵ دقیقه است. اما سایر مناطق، فاصله بیشتری از مرکز شهر دارند. در حالی که دور بودن آن‌ها از مرکز شهر، باعث خلوت‌تر و دنج بودن هتل‌های آن‌ها می‌شود.

مزایای رزرو هتل UALL برای تور قبرس شمالی نوروز

هزینه‌های نوشیدنی، غذا و تفریح‌ها در خارج از هتل برای شما گران تمام می‌شود. به همین دلیل بهترین راهکار برای کاهش هزینه‌های سفر با تور قبرس شمالی نوروز، رزرو هتل ALL یا UALL است. در این هتل‌ها از ساحل اختصاصی و تفریح‌های مخصوص برخوردار خواهید بود.

عدم نیاز به ویزا برای سفر به قبرس شمالی

برای رزرو تور قبرس شمالی نوروز 1403 نیازی به اخذ ویزا ندارید. پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار و بلیط رفت و برگشت هواپیما برای ورود به قبرس شمالی کافی است. در این حالت حداکثر تا ۳۰ روز می‌توانید در قبرس شمالی اقامت داشته باشید.

نمی‌توان از قبرس شمالی به بخش جنوبی رفت

قبرس جنوبی منطقه یونانی نشین است. برای سفر به این منطقه به ویزا نیاز دارید. در نتیجه نمی‌توانید از قبرس شمالی به قبرس جنوبی بروید. مگر آن که کارت اقامت در قبرس را داشته باشید.

آب و هوای قبرس شمالی در نوروز چگونه است؟

در ایام نوروز، صبح‌ها تا ساعت ۱۰ هوا خنک و سرد است. اما پس از آن تا ساعت ۱۶ هوا گرم‌تر خواهد شد و شرایط برای استفاده از ساحل‌ تفریح‌ها فراهم می‌شود. پس از آن نیز دوباره هوا رو به سردی می‌رود.

وضعیت آب و هوای قبرس شمالی در ایام نوروز
دمای هوا صبح تا ظهر ظهر تا عصر شب احتمال بارش باران
7 تا 13 درجه 18 تا 24 درجه 7 تا 13 درجه 10 درصد

رزرو تور قبرس شمالی نوروز 1403 بدون گشت

به دلیل عدم درخواست مسافران برای اجرای گشت جزیره در قبرس شمالی، این تورها معمولا بدون گشت برگزار می‌شوند. اما سایر خدمات برای تور نوروزی قبرس شمالی ارائه می‌شود.

خدمات نهال گشت برای تور قبرس شمالی نوروز 1403

قبل از رزرو تور می‌توانید پاسخ تمام سوالات‌تان در رابطه با سفر را از کارشناسان ما بگیرید. با رزرو تور قبرس شمالی نوروز 1403 ما برای شما بلیط رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت، هتل با صبحانه یا خدمات ALL و UALL را رزرو می‌کنیم. همچنین یک بیمه مسافرتی برای شما تهیه می‌شود. این بیمه مسافرتی در حالت عادی همه موارد را پوشش نمی‌دهد. اما می‌توانید به کارشناسان ما بگویید که سقف پوشش خدمات بیمه را برای شما تهیه کنند. در این صورت مبلغ بیمه مسافرتی برای شما افزایش می‌یابد.

نحوه رزرو تور قبرس شمالی نوروز از نهال گشت

برای رزرو تور نوروزی قبرس شمالی از نهال گشت می‌توانید با شماره 91008111-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا امکان رزرو تور لحظه آخری قبرس شمالی نوروز وجود دارد؟

به دلیل مقارن شدن ایام نوروز با ماه رمضان و پیک سفر به قبرس شمالی از ترکیه، احتمال ارائه آفر تور قبرس شمالی خیلی کم است.

آب و هوای قبرس شمالی در ایام نوروز چگونه است؟

دمای هوا از ساعت ۱۰ الی ۱۶ در بهترین حالت برای استفاده از تفریح‌های آبی و ساحل‌ها است.

قیمت تور قبرس شمالی نوروز در هفته دوم عید ارزان‌تر از هفته اول است؟

خیر به دلیل پر شدن پروازها امکان رزرو تور لحظه آخری قبرس شمالی کم است.

برای رزرو تور نوروزی قبرس شمالی به ویزا نیاز داریم؟

خیر فقط پاسپورت با ۷ ماه اعتبار و بلیط رفت و برگشت هواپیما کفایت می‌کند.

می‌توان از قبرس شمالی به قبرس جنوبی رفت؟

بدون کارت اقامت در قبرس جنوبی یا ویزا امکان سفر به این کشور وجود ندارد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)