تور ارمنستان اردیبهشت 1404

تور ارمنستان اردیبهشت 1404

لیست تورهای ارمنستان اردیبهشت 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور ارمنستان اردیبهشت 1404 نهال گشت

می‌توان گفت اردیبهشت محبوب‌ترین ماه بهار برای سفر به ارمنستان است. دلیل آن هم قیمت مناسب تور اردیبهشت ارمنستان نسبت به فروردین و خرداد می‌باشد. دلیل دیگر این محبوبیت آب و هوای مناسب نسبت به فروردین و جشن‌های مهم ایروان در این ماه است. اما با این وجود لازم است قبل از رزرو تور ارمنستان اردیبهشت 1404 اطلاعاتی را درباره‌ی این سفر کسب کرده باشید.

آغاز نیمه‌ی گرم‌تر سال در اردیبهشت 1404

آب و هوای ارمنستان در نیمی از مقاطع سال سرد است. سرمای این کشور از نیمه‌ی دوم سال شروع می‌شود و تا اواخر فروردین ماه هنوز ادامه دارد. اما در اردیبهشت ارمنستان هوا کمی رو به گرما می‌رود. بارش باران در این ماه کاهش یافته و طبق بررسی سایت‌های هواشناسی میانگین دمای هوای شهر ایروان 18 درجه در روز و در شب 6 درجه سانتیگراد برای این ماه است. بنابراین می‌توان گفت آب و هوای ایروان در تور ارمنستان اردیبهشت مناسب‌تر خواهد بود.

سفر با قطار در تور ارمنستان اردیبهشت ممکن نیست

می‌توانید تور ارمنستان اردیبهشت 1404 را به صورت زمینی و هوایی رزرو کنید. البته سفر با قطار به این کشور ممکن نبوده و سفر شما به صورت زمینی تنها با اتوبوس مقدور است. اتوبوس‌های تهران به ایروان فقط در تبریز برای مسافرگیری توقف خواهند داشت. بنابراین مبداهای تور زمینی ارمنستان تهران و تبریز می‌باشد. تور هوایی ارمنستان نیز از مبدأ تهران برقرار است. پروازهای تهران به ایروان فقط در روزهای سه‌شنبه و جمعه در طول هفته انجام می‌شود.

ماه رمضان؛ عامل کاهش قیمت تور اردیبهشت ارمنستان

تعداد پروازهای تهران به ایروان به طور کلی کم می‌باشد. بنابراین تور لحظه آخری اردیبهشت ارمنستان وجود ندارد. اما نگران نباشید چون به دلیل طلاقی ماه رمضان با اردیبهشت ماه قیمت تور اردیبهشت ارمنستان به خودی خود کاهش می‌یابد. پس بهتر است این تور را هر چه زودتر رزرو کنید.

برای کاهش هزینه‌ها با اتوبوس سفر کنید

برای اینکه ارزان‌ترین تور ارمنستان اردیبهشت را رزرو کرده باشید می‌توانید با اتوبوس به این کشور سفر کنید. همچنین رزرو هتل‌های 3 ستاره برای اقامت در ایروان به کاهش هزینه‌‌ی تور ارمنستان کمک می‌کند.

تعیین مدت اقامت؛ از 3 شب به بالا در اختیار مسافران

مدت زمان اقامت مسافرین در تور اردیبهشت ارمنستان از 3 شب به بالا خواهد بود. این مدت زمان می‌تواند به میزان دلخواه مسافرین بیشتر شود. هر چند 3 شب یا 4 شب اقامت در این کشور کافی به نظر می‌رسد، اما انتخاب مدت زمان اقامت به عهده‌ی خودتان خواهد بود.

بوتیک هتل‌های ارمنستان؛ مناسب برای اقامت

شهر ایروان بوتیک هتل‌های بسیار دارد. در واقع بوتیک هتل‌ها شامل اقامتگاه‌های جمع و جور می‌شود که طراحی و منوی غذاهای آن به صورت بومی آن منطقه هستند. یکی از این بوتیک هتل‌ها که امکانات خوبی نیز دارد، بوتیک هتل ایروان است که امکانات خوب و اتاق‌های دنجی دارد. البته هتل‌های دیگری نیز نظیر هتل 5 ستاره‌ی رادیسون بلو ایروان و هتل 4 ستاره‌ی متروپل ایروان در این شهر برای اقامت با کیفیت هستند. می‌توانید در تور ارمنستان اردیبهشت در یکی از این هتل‌ها اقامت داشته باشید.

خدمات نهال‌گشت برای تور ارمنستان اردیبهشت 1404

نهال گشت خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل با صبحانه، یک گشت شهری با ناهار، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان و اهدای یک سیم‌کارت رایگان به ازای هر اتاق را در تور ارمنستان اردیبهشت ارائه می‌دهد.

در تور اردیبهشت ارمنستان به بازدید این اماکن بروید

با توجه به اینکه هوای مناطق کوهستانی ارمنستان در اردیبهشت هنوز کمی سرد است بازدید از اماکن تاریخی خارج از ایروان چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. بنابراین بهتر است در تور ارمنستان اردیبهشت به بازدید جاذبه‌های گردشگری فراوان داخل شهر ایروان بپردازید. میدان جمهوری (میدان لنین)، کلیسای سنت گریگور روشنگر، یادمان نسل‌کشی ارامنه، باغ گیاه‌شناسی ایروان، کاسکاد (هزار پله) و مجسمه مادر ارمنستان از جمله‌ی جاذبه‌های این شهر است.

این جشنواره‌ها را در تور اردیبهشت ارمنستان از دست ندهید

اردیبهشت ارمنستان یکی از ماه‌هایی در این کشور است جشنواره‌های مهمی در آن قرار دارد. مردم این کشور نیز اهمیت زیادی برای این جشنواره‌ها قائل هستند.

روز جاز در ایروان (30 آپریل)

مردم ارمنستان علاقه‌ی شدیدی به موسیقی جاز دارند به همین علت هرسال در تاریخ 30 آپریل (10 اردیبهشت) بهترین موزیسین‌های جاز از سراسر دنیا و مردم در هزار پله ایروان (کاسکاد) گرد هم می‌آیند و به جشن و شادی می‌پردازند.

جشنواره دلمه (20 می)

شاید با خودتان فکر کنید چرا جشن یک غذا باید برای مردم ارمنستان حائز اهمیت باشد. اما دلمه یکی از لذیذترین و محبوب‌ترین غذاها نزد مردم این کشور است تا حدی که برخی رستوران‌های این کشور تنها غذایی که سرو می‌کنند دلمه است. این جشنواره هر ساله در 20 می (30 اردیبهشت) برگزار می‌شود. اگر در این تاریخ تور اردیبهشت ارمنستان را رزرو کرده‌اید دلمه‌های دوست داشتنی ارمنی را حتما امتحان کنید.
به نظر می‌رسد که تور ارمنستان اردیبهشت 1404 می‌تواند سفری جذاب برای مسافرین این مقصد رقم بزند. در آخر باید بگویم اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص تور ارمنستان اردیبهشت ماه داشتید با مشاورین ما در نهال‌گشت تماس بگیرید.