تور ارمنستان زمینی

تور ارمنستان زمینی

لیست تورهای زمینی ارمنستان

بیش از 3 تور متفاوت
تور زمینی ارمنستان از تهران
پیشنهاد ویژه نهال‌گشت
تور هوایی ارمنستان
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
3 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
6,750,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور زمینی ایروان از تبریز
تور ایروان
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
3 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
6,700,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور 4 شب زمینی ارزان ایروان
تور ایروان
تاریخ برگزاری
تیر ماه + مرداد ماه
مدت اقامت
4 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
7,690,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور ارمنستان زمینی نهال گشت

در این مقاله در مورد تور زمینی ارمنستان چه می‌خوانید؟

شما با انتخاب تور زمینی ارمنستان به جای تور هوایی یک قدم به سفر ارزان‌ و اقتصادی به ارمنستان نزدیک شده‌اید. ولی بهتر است بدانید که در چه زمانی تور زمینی ارمنستان را ارزان رزرو کنید. همچنین به غیر از هزینه‌های وسیله حمل و نقل، صرفه‌جویی در هزینه‌های رزرو هتل نیز در کاهش قیمت تور تاثیر می‌گذارد. به همین دلیل در این مقاله هتل‌هایی در ایروان به شما معرفی کرده‌ایم که:

 • ارزان باشند
 • نسبت به قیمت پایین هتل، کیفیت و امکانات مناسبی جهت اقامت راحت به شما ارائه دهند
 • دسترسی سریعی به مرکز شهر ایروان، جاذبه‌های گردشگری و سفارت‌های آمریکا و کانادا داشته باشد تا هزینه‌های حمل و نقل شما کاهش یابد

از طرف دیگر به دلیل محبوبیت سفر گروهی به ارمنستان، توضیحاتی از قیمت، شرایط و امکانات تور گروهی زمینی ارمنستان را در مقایسه با تورهای انفرادی ارائه می‌کنیم. در آخر هم از اقدامات لازم برای تجربه یک سفر زمینی راحت به ارمنستان آگاه می‌شوید.

زمان مناسب رزرو تور زمینی ارمنستان با قیمت ارزان

در پیک سفر به ارمنستان یعنی عید نوروز، بهار و فستیوال‌های تابستانی ارمنستان، قیمت تور ارمنستان زمینی حدودا دو برابر بیشتر از قیمت این تور در پاییز و زمستان می‌شود. از طرفی در پیک سفر به ارمنستان، تور زمینی ارمنستان تکمیل ظرفیت شده و یا قیمت آن‌ها به شدت افزایش می‌یابد. به همین دلیل بهتر است در پیک سفر به ارمنستان، تور زمینی ارمنستان را حداقل 2 الی 4 هفته زودتر از تاریخ سفرتان رزرو کنید. اما در فصل‌های پاییز و زمستان به دلیل کاهش مسافران این مقصد، امکان رزرو تور زمینی ارمنستان حتی یک روز قبل از سفر با قیمت مناسب وجود دارد.

تور زمینی ارمنستان در نوروز به صرفه نیست

در ایام نوروز قیمت‌ تور زمینی ارمنستان افزایش یافته و نزدیک به قیمت تور هوایی ارمنستان می‌شود. اما قیمت این دو تور در ایام نوروز هیچ وقت برابر نمی‌شود و در بهترین حالت، اختلاف قیمت تور هوایی ارمنستان با تور زمینی، حدود 2 الی 3 میلیون تومان است. با این حال در ایام نوروز می‌توانید با کمی هزینه بیشتر و رزرو تور هوایی ارمنستان، از دردسر‌های ترافیک جاده‌ای،‌ معطلی در مرز و سفر زمینی طولانی مدت به ارمنستان به یک سفر هوایی سریع، راحت و بی دردسر میانبر بزنید.

مواظب قیمت پایین تور زمینی ارمنستان در زمستان باشید

اگر قیمت‌های ارزان تور زمینی ارمنستان در زمستان شما را وسوسه کرده است، باید سرمای زمستان، خطر گیر کردن اتوبوس در برف و طولانی شدن سفر زمینی به ارمنستان را هم در نظر داشته باشید. اما در زمستان به علت کاهش مسافران ارمنستان، قیمت تور هوایی ارمنستان کاهش می‌یابد. با رزرو تور هوایی ارمنستان در فصل زمستان می‌توانید بدون دردسر‌های سفر زمینی، به ارمنستان بروید.

رزرو هتل‌های خوش قیمت در ارمنستان

نزدیک بودن محل اقامت شما به مرکز شهر ایروان و میدان جمهوری، باعث افزایش قیمت هتل و کاهش هزینه‌های تردد شما در شهر ایروان می‌شود. اما در ادامه هتل‌های ارزان‌ و با کیفیتی به شما معرفی می‌کنیم که بتوانید هزینه‌های رزرو هتل و کرایه‌های حمل و نقل در ارمنستان‌ را با هم کاهش دهید.  

هتل‌های ۳ ستاره ایروان با اتاق‌های تمیز و ارزان

اگر قصد دارید در سفر خود بیشتر به گردش بپردازید و کمتر در هتل بمانید پیشنهاد ما به شما هتل‌های ۳ ستاره است. در میان هتل‌های ۳ ستاره شهر ایروان، دو هتل شیراک و پریمیر دارای قیمت مناسب، اتاق‌های تمیز و دسترسی مناسب به مرکز شهر هستند. هتل 3.5 ستاره شیراک حدودا 150 متر با میدان جمهوری (میدان اصلی شهر ایروان) فاصله دارد. اما هتل 3 ستاره پریمیر با دسترسی آسان به ایستگاه اتوبوس در 3 کیلومتری میدان جمهوری واقع شده است. 

اقامت راحت‌تر در هتل‌های 4 ستاره ایروان

هتل‌های 4 ستاره شهر ایروان با ارائه امکاناتی مانند استخر، سونا، جکوزی و حمام اسپا اقامت راحت‌تری را برای شما در سفر به ارمنستان رقم می‌زنند. اگر می‌خواهید هنوز سفرتان اقتصادی باشد و در عین حال در هتل‌های 4 ستاره اقامت داشته باشید، هتل‌های این سیتی و آرارات، جزو ارزان‌ترین هتل‌های چهار ستاره شهر ایروان هستند. هتل این سیتی بخاطر ارائه امکاناتی در حد هتل‌های 3 ستاره، قیمت کمتری (5 تا 10 دلار) نسبت به هتل آرارات دارد. اما هتل آرارات امکاناتی مانند استخر، حمام اسپا و بار (نوشیدنی) داشته و اقامت راحت‌تری نسبت به هتل این سیتی را ارائه می‌دهد.

یک پیشنهاد معقول در مورد رزرو هتل‌های 5 ستاره

به جای هزینه کردن برای رزرو هتل‌های 5 ستاره در ایروان، بودجه سفر خود را صرف رزرو تور هوایی ارمنستان کرده و به جای هتل‌ 5 ستاره،‌ در هتل‌های 4 ستاره اقامت کنید. در این صورت هم اقامت راحتی در هتل‌های 4 ستاره خواهید داشت و هم بدون دردسرهای سفر زمینی، با هواپیما به ارمنستان سفر می‌کنید. برای مشاهده قیمت‌ تور هوایی ارمنستان و یا مشاوره در مورد سفر هوایی به ارمنستان به صفحه تور هوایی ارمنستان مراجعه نمایید.

تور گروهی زمینی ارمنستان کمیاب است

تور ارمنستان زمینی بصورت گروهی در زمان‌های خاصی مثل عید نوروز، فستیوال‌های تابستانی جشن آب و جشن رنگ یا عید کریسمس در زمستان برگزار می‌شود. در تورهای گروهی، طولانی بودن مسیر سفر زمینی به ارمنستان بخاطر برنامه‌های تفریحاتی که تور لیدر در مسیر اجرا میکند خسته کننده نیست. به همین دلیل تور ایروان زمینی بصورت گروهی جزو پرطرفدارترین تورها بوده و سریع تکمیل ظرفیت می‌شود. در نتیجه برای جا نماندن از سفر گروهی حداقل دو الی سه هفته زودتر از تاریخ سفر باید اقدام به رزرو تور زمینی گروهی ارمنستان کنید.

در تور گروهی هر هتلی را نمی‌توان رزرو کرد

در تور ارمنستان زمینی بصورت گروهی، رزرو هتل از میان هتل‌های پرطرفدار مرکز شهر مثل هتل‌های ارارات، رویال پلازا، نایس، ایمپریال و سایر هتل‌ها صورت می‌گیرد. هتل‌های آکواتک و ویلیج پارک که با ماشین از میدان جمهوری 10 دقیقه فاصله دارند فقط بعضی مواقع در تورهای گروهی ارمنستان قابل رزرو هستند. اما در تور‌های انفرادی حق انتخاب وسیع‌تری برای رزرو هتل دارید.

تفاوت تورهای انفرادی ارمنستان با تور گروهی

تور ارمنستان زمینی بصورت انفرادی، در دسترس‌تر از تور گروهی ارمنستان است. اما در تور‌های انفرادی، تور لیدر در اتوبوس مسافر را همراهی نمی‌کند. شماره تور لیدر به مسافران تور انفرادی داده می‌شود و مسافر می‌تواند برای پیدا کردن رستوران‌های خوب و مراکز خرید تخفیف دار با تور لیدر تماس بگیرد. از طرف دیگر در تور‌ ارمنستان انفرادی مسافر پس از رسیدن باید از ترمینال با ترانسفر به هتل برود در حالی که در تورهای گروهی، اتوبوس مسافران را درب هتل پیاده می‌کند.

تور انفرادی ارمنستان ارزان‌تر از سفر گروهی است

در تورهای انفرادی زمینی ارمنستان، می‌توانید مدت کمتری نسبت به تور‌های گروهی، در هتل اقامت کرده و در نتیجه هزینه سفر خود را کاهش دهید. از طرف دیگر در تور‌های انفرادی بخاطر نداشتن گشت شهری و تور لیدر، حدود 500.000 تومان کمتر هزینه خواهید کرد.

تور زمینی ارمنستان با اتوبوس چگونه برگزار می‌شود؟

مدت زمان سفر زمینی به ارمنستان با اتوبوس 24 ساعت است. اتوبوس‌های تور ارمنستان زمینی ساعت 10، 11 و 12 از ترمینال بیهقی و ترمینال غرب تهران به مقصد ایروان راه می‌افتند. اتوبوس‌ها 24 ساعت در مسیر ایران به ارمنستان هستند. عبور اتوبوس‌ها از مرز حدود 2 ساعت طول می‌کشد و پس از آن، یک ساعت برای صرف غذا و استراحت توقف می‌کنند. مدت دیگری از سفر هم به توقف در پلیس راه، استراحت کوتاه مدت و دستشویی رفتن مسافران اختصاص پیدا می‌کند.

تور زمینی ارمنستان با قطار موجود نیست

تور زمینی ارمنستان با قطار برگزار نمی‌شود. ولی می‌توانید با قطار خودتان را به شهر تبریز برسانید و ادامه سفر به ارمنستان را با اتوبوس طی کنید. سفر به ارمنستان با قطار، کارشناسان نهال گشت علاوه بر رزرو تور ارمنستان از تبریز، بلیط قطار تا تبریز را برای شما رزرو می‌کنند.

شهر‌های برگزار کننده تور زمینی ارمنستان

تور‌ زمینی ارمنستان از تهران هر روز برگزار می‌شود. از شهر‌های کرج، قزوین، زنجان و تبریز که اتوبوس در آن‌ها توقف می‌کند نیز می‌توان تور ارمنستان را رزرو کرد. برای سفر با تور زمینی ارمنستان از جلفا باید خود را با اتوبوس به تبریز برسانید. سپس از تبریز با اتوبوس‌های تور زمینی ارمنستان سفر خود را ادامه دهید. همچنین تور ارمنستان زمینی از اصفهان به دو صورت گروهی و انفرادی فقط در ایام پیک سفر به ارمنستان برگزار می‌شود. برای سفر با تور ارمنستان از مشهد زمینی باید خود را با اتوبوس، هواپیما یا قطار به یکی از شهر‌های گفته شده برسانید و از آن‌جا با اتوبوس‌های تور زمینی ارمنستان سفر خود را ادامه دهید. کارشناسان نهال گشت می‌توانند وسیله نقلیه لازم برای رسیدن به شهر‌های مبدا تور زمینی ارمنستان را برای شما فراهم کنند.

تور زمینی ارمنستان با اتوبوس VIP برگزار می‌شود

امکانات اتوبوس 25 نفره VIP تور ایروان زمینی شامل:

 • صندلی‌های تخت شو
 • مانیتور برای هر صندلی
 • سیم شارژر در بالای صندلی هر مسافر
 • پذیرایی مختصر

برای عبور از مرز اتوبوس عوض نمی‌کنید

در گذشته در تور ارمنستان با اتوبوس بعد از عبور از مرز، مسافران باید با اتوبوس جدیدی ادامه مسیر سفر را طی کرده و در نتیجه با سختی جا به جایی چمدان‌ها به اتوبوس جدید مواجه می‌شدند. اما در حال حاضر با تغییر شرایط تور زمینی ارمنستان نیازی به تعویض اتوبوس در مرز نیست.

تشریفات عبور از مرز نوردوز در تور زمینی ارمنستان

در مرز نوردوز مسافران باید برای ارائه مدارک و بررسی چمدان‌ها از اتوبوس پیاده شوند. تشریفات عبور از مرز ایران ارمنستان حدود 2 ساعت طول می‌کشد. این تشریفات شامل بررسی مدارک، اتوبوس و چمدان‌های مسافران است. برای حمل دارو (مخصوصا دارو‌های حاوی کدئین) حتما نسخه پزشکی به همراه داشته باشید. عرف وزن چمدان‌ها حدود 30 الی 40 کیلو بوده پس بهتر است بیشتر از 40 کیلو بار (به ازای هر چمدان) همراه خود نداشته باشید.

مدارک و شرایط لازم برای عبور از مرز زمینی ارمنستان

در تور ایروان زمینی می‌توان بدون ویزا و با یک پاسپورت که 7 ماه اعتبار دارد به مدت 90 روز اقامت کرد. همچنین باید کارت واکسن دیجیتالی به زبان انگلیسی از سامانه وزارت بهداشت دریافت کنید و یا تست منفی PCR کرونا به زبان انگلیسی که 24 ساعت قبل از سفر گرفته شده را به همراه خودتان داشته باشید.  

یک میانبر برای سفر زمینی کوتاه‌تر به ارمنستان

تور زمینی ایروان از تبریز 8 ساعت کوتاه‌تر از سفر زمینی از تهران است. برای کوتاه‌ کردن سفر زمینی به ارمنستان با قطار یا هواپیما به تبریز رفته و پس از آن با اتوبوس vip تخت شو به سفرتان ادامه دهید.

بازدید از جاذبه‌های ایروان با گشت شهری

در گشت شهری از دریاچه سوان، مجمتع کاسکاد یا هزار پله، مجسمه مادر، رستوران پروانه، باغ گیاه‌شناسی، پل شیطان، معبد گارنی، میدان جمهوری و صومعه گغارد بازدید می‌شود. گشت شهری تورهای گروهی به صرف ناهار است. از شب قبل، تور لیدر با شما برای حاضر شدن در لابی و یک سفر کوتاه درون شهری هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد. اما در تور‌های انفرادی شما باید با تور لیدر تماس گرفته و گشت‌ مورد نظرتان را رزرو کنید.

خدمات تورهای زمینی ارمنستان نهال گشت

آژانس گردشگری نهال گشت برای تور ارمنستان زمینی خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • مشاوره رایگان سفر
 • پشتیبانی سفر بصورت 24 ساعته
 • رزرو هتل با صبحانه
 • بلیط رفت و برگشت اتوبوس
 • ترانسفر
 • تور لیدر فارسی زبان
 • گشت‌ شهری با ناهار برای تورهای گروهی
 • گشت‌های آپشنال برای تور‌های انفرادی
 • بیمه مسافرتی

نحوه رزرو تور ارمنستان زمینی از نهال گشت

برای رزرو تور ارمنستان زمینی یا مشاوره برای سفر به ارمنستان از طریق راه‌های ارتباطی درون سایت با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با حضور در شعب آژانس گردشگری نهال گشت در تهران و کرج تور ارمنستان زمینی را رزرو کنید.