تور ارمنستان پاییز 1403

تور ارمنستان پاییز 1403

لیست تورهای ارمنستان پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور ارمنستان پاییز 1403 نهال گشت

تور ارمنستان پاییز 1403 نهال‌گشت، به طور منظم برگزار می‌شود. اما از کم و کیف برگزاری این تورها با خبرید؟ می‌دانید برای سفر به ارمنستان چه مدارکی لازم است و نهال‌گشت چه نوع تورهایی برای پاییز 1403 تدارک دیده شده است؟ دیدنی‌های ارمنستان چیست و تورگردان معمولا چند روز را در امنستان سپری می‌کنند؟ در همین نوشته پاسخ این سوالات را دریافت خواهید کرد.

تور ارمنستان، هم هوایی و هم زمینی

تور ارمنستان پاییز 1403 نهال‌گشت به صورت هوایی و زمینی قابل برگزاری است.

تور ارمنستان پاییز 1403 به صورت زمینی

تور زمینی ارمنستان مدت زمان بیشتری نسبت به تور هوایی مشابه زمان می‌برد، چرا که اگر از تهران این تور را رزرو کنید، یک روز درمسیر رفت و همین مدت در مسیر برگشت سپری می‌کنید، از همین رو تور ارمنستان پاییز 1403 نهال‌گشت برای افرادی مناسب‌تر است که قصد دارند، به صورت گروهی سفر کنند. تا هزینه‌ها برایشان سرشکن شود و خستگی سفر طولانی کمتر شود.

تور ارمنستان پاییز 1403 به صورت هوایی

تور هوایی ارمنستان معمولا به مدت 3 شب و 4 روز برگزار می‌‌شود. البته امکان برگزاری تور در مدت زمان بیشتر هم وجود دارد. اما اغلب تورگردان، این بازه زمانی را ترجیح می‌دهند. تور هوایی از شهرهای تهران و تبریز قابل برگزاری است.

آیا برای سفر به ارمنستان باید واکسن کرونا تزریق کنیم؟

پاسخ منفی است، البته الزاماتی را باید انجام دهید. اگر قصد سفر زمینی دارید باید تست PCR با اعتبار 48 ساعته قبل از حرکت ارائه دهید. برای سفر هوایی هم همین روال حاکم است با این تفاوت که تست PCR باید حداکثر تا 72 ساعت قبل پرواز معتبر باشد.
توجه: تست PCR باید در آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران انجام شده باشد.

تور ارمنستان پاییز 1403، با خطوط هوایی کدام کشور برگزار می‌شود؟

حمل و نقل مسافران تور ارمنستان پاییز 1403، توسط هواپیماهای ارمنی انجام می‌شود. پروازها، از تهران و تبریز به ایروان انجام می‌شود. البته خط هوایی قطر هم از شهرهای بزرگ ایران نظیر اصفهان، شیراز و مشهد، پرواز به ایروان دارد. با این تفاوت که پرواز توقفی کوتاه در کشور قطر دارد. که هم از نظر زمانی و هم هزینه پرواز مقرون به صرفه نیست. توصیه می‌کنیم برای سفر هوایی خود را به تهران یا تبریز برسانید و با پرواز ارزانتر ارمنی، به ایروان سفر کنید.

مدت زمان پرواز تور ارمنستان پاییز 1403

پرواز تهران ایروان 1 ساعت و 45 دقیقه زمان می‌برد. اما اگر در تبریز سوار هواپیما شوید، 45 دقیقه ای به ایروان می‌رسید.

پرواز به مقصد ایروان

در نمودار زیر جزئیات روزها و زمان پروازها به مقصد ارمنستان را مشاهده می‌کنید.

هتل‌های میدان جمهوری ارمنستان

میدان جمهوری، به نوعی مرکز شهر ایروان به شمار می‌آید و بیشتر هتل‌های ایروان در حوالی این میدان واقع شده‌اند. از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
• هتل رویال پلازا
• هتل رژینه
• هتل نایری

کدام یک از هتل‌های ایروان استخر و مجموعه آبی دارند؟

هتل‌های آکواتک و ویلج پارک که در نزدیکی هم قرار دارند، دارای یک مجموعه آبی و استخر مشترک هستند که برای میهمانان هر دو هتل قابل استفاده است. این 2 هتل نیز در نزدیکی میدان جمهوری واقع شده‌اند.

برای سفر به ارمنستان ویزا لازم نیست.

لازم نیست برای سفر به ارمنستان ویزا تهیه کنید. همان گذرنامه ایرانی کافی است. فقط توجه کنید که گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

مهمترین مراکز دیدنی و تجاری ایروان

ایروان شهر چندان بزرگی نیست، با این حال مراکز دیدنی و تاریخی آن یکی از مهمترین جاذبه‌های تور ارمنستان پاییز 1403 به شمار می‌رود.

میدان جمهوری ارمنستان

نام سابق این میدان لنین بود که پس از فروپاشی شوروی و استقلال ارمنستان به میدان جمهوری تغییر نام دارد. میدان جمهوری به نوعی مرکز شهر ایروان است و خیابان‌های اصلی شهر در آن تقاطع دارند. وجود مراکز مهم دولتی، تجاری و حتی تفریحی در نزدیکی میدان جمهوری سبب شده تا گردشگران اغلب هتل‌های اطراف این میدان را برای اقامت انتخاب کنند.

موزه تاریخ ارمنستان

موزه تاریخ ارمنستان یک مجموعه کامل برای قوم شناسی است که در آن آثار دوره‌های تمدنی مختلف ارمنستان و شهر ایروان از حدود 5000 سال قبل تا عصر حاضر برای بازدید علاقه‌مندان جمع‌آوری شده است.

بازار ورنیساج ایروان

ورنیساج یا و رنیساژ، بازار سنتی و محلی ایروان است که جواهرات و صنایع دستی محلی ایروان در آن عرضه می‌شود. این بازار در خیابان TASHIR قرار دارد.

بازار گوم ایروان

ساختمان بازار گوم یا گام ایروان خود یک جاذبه گردشگری است. ساختمانی قدیمی با طرحی برگرفته از معماری‌های شوروی سابق و متمایل به ساختمان‌های تاریخی مسکو و سنت پترزبورگ. گام، بیشتر بازار تهیه اقلام تازه خورکی نظیر میوه‌ها و سبزیجات است. بازار گام یا پاک شوکا، در سال 1952 به عنوان بازار مرکزی ایروان ساخته شده است. بازار گام تنها 10 دقیقه با میدان جمهوری فاصله دارد.

قبل از اخذ تور مشاوره بگیرید

توصیه می‌کنیم برای رزرو تور ارمنستان پاییز 1403، با مشاوران سفر نهال‌گشت تماس گرفته، پس از رفع و پس ار دریافت جدیدترین اطلاعات اقدام به اخذ تور کنید.
شماره تماس: 1830-026

1