تور باتومی نوروز 1404

لیست تورهای نوروزی باتومی

افزایش شدید قیمت تور باتومی در نوروز

به دلیل تقاضای زیاد مسافران برای تور باتومی نوروز، قیمت این خدمات در ایام نوروز به شدت افزایش می‌یابد. هزینه تور باتومی قبل از نوروز به اندازه یک سوم قیمت آن در ایام نوروز است. پس از عید نوروز تا خرداد ماه، قیمت تور باتومی تا ۵۰٪ کاهش می‌باید. با این حال به اندازه قیمت پکیج های باتومی در زمان قبل از عید کاهش نمی‌یابد.

نموداری از قیمت تور باتومی از قبل تا بعد عید نوروز

تور باتومی نوروز گران‌تر از تور باتومی ترابزون

تور نوروز باتومی فقط به صورت هوایی برگزار می‌شود. مگر آن که بخواهید تور باتومی و ترابزون را به صورت ترکیبی رزرو کنید. تور ترکیبی باتومی و ترابزون به صورت زمینی برگزار می‌شود. به همین دلیل، تقریباً نصف قیمت تور باتومی نوروز هوایی است.

مبدا برگزاری تور باتومی نوروز

تور باتومی نوروز را فقط می‌توانید از شهر تهران رزرو کنید. چرا که ایرلاین‌های داخلی، فقط از این شهر پروازهای باتومی نوروز را برگزار می‌کنند. تور نوروزی باتومی با پروازهای قشم ایر و وارش رزرو می‌شوند. شما حدود ۲ الی ۳ ساعت با این پروازها در مسیر باتومی خواهید بود.

شهر و ساحل را باهم در هتل هیلتون داشته باشید

می‌توانید در هتل «هیلتون» به ساحل دسترسی نزدیکی داشته باشید و فاصله‌تان با مرکز شهر هم کم باشد. اگر هم بخواهید به سواحل خلوت‌ و دورتر از مرکز شهر بروید، هتل «آکوا» را برای تور نوروزی باتومی پیشنهاد می‌دهیم.

کم تعداد بودن هتل‌های هافبرد در باتومی

فقط حدود ۱ یا ۲ هتل در باتومی علاوه بر صبحانه، ناهار یا شام نیز می‌دهند. به دلیل متغیر بودن خدمات غذایی هتل‌ها، اطلاعات کامل آن‌ها را می‌توانید از کارشناسان ما دریافت کنید.

شرایط و مدارک لازم برای ورود به باتومی

برای ورود به خاک گرجستان، اصل تمام مدارک را باید همراه خود داشته باشید. پاسپورت با ۷ ماه اعتبار، واچر هتل با مدت اقامت ۳ شب به بالا و همراه داشتن ۱۰۰ دلار به ازای هر شب اقامت‌تان، برای ورود به باتومی الزامی‌ است. در غیر این صورت احتمال ریجکت شدن مسافر زیاد می‌شود. البته همراه داشتن ۱۰۰ دلار به ازای هر شب، به معنی این نیست که لازم باشد تمام این پول‌ها را خرج کنید.

بررسی آب و هوای سرد باتومی در نوروز

شهر باتومی در منطقه‌ای سردسیر قرار دارد. در ایام نوروز نیز هنوز هوای باتومی برای تفریح‌های آبی مناسب نیست. احتمال بارش باران نیز در این ایام هست. پس همراه داشتن چتر و کفش مناسب را پیشنهاد می‌دهیم.

نام شهر بیشینه دما کمینه دما احتمال بارش باران ابری یا آفتابی بودن هوا
باتومی 14 درجه 8 درجه 30 % 60 % اوقات ابری یا نیمه ابری

خدمات نهال گشت برای تور باتومی نوروز

اگر سوالی درباره سفر به باتومی داشته باشید، کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند. سپس ما برای شما بلیط رفت و برگشت هواپیما همراه با هتل مورد نظرتان را در باتومی رزرو می‌کنیم. ترانسفر فرودگاهی نیز در باتومی به شما ارائه می‌دهیم. می‌توانید با رزرو گشت‌های آپشنال همراه با تور لیدر در باتومی گردش کنید. در کنار این موارد، بیمه مسافرتی نیز برای شما تهیه می‌کنیم. موارد تحت پوشش بیمه را می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید و در صورت نیاز سقف بیمه را افزایش دهید.

نحوه رزرو تور باتومی نوروز

برای رزرو تور نوروزی باتومی یا دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره 1830-026 با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. آیا تور باتومی نوروز با اتوبوس برگزار می‌شود؟

خیر تور باتومی فقط به صورت هوایی از تهران برگزار می‌شود. مگر آن که بخواهید با تور ترکیبی ترابزون و باتومی سفر کنید که به صورت زمینی برگزار می‌شود.

2. چگونه تور لحظه آخری باتومی نوروز را رزرو کنیم؟

به دلیل تکمیل ظرفیت تور باتومی در ایام نوروز، احتمال لحظه آخری شدن تورها بسیار کم است.

3. آب و هوای باتومی در ایام نوروز چگونه است؟

هنوز سرمای هوا تمام نشده و هوای خنکی دارد.

4. آیا برای رزرو تور باتومی نوروز به ویزا نیاز داریم؟

خیر برای سفر به گرجستان نیاز به ویزا نیست. اما سخت‌گیری‌هایی در مورد مدت اقامت و مقدار پول همراه مسافران انجام می‌شود که در مقاله به آن اشاره کردیم.

5. چگونه می‌توان در ایام نوروز تور باتومی ارزان رزرو کرد؟

احتمال دارد که قیمت تور باتومی در هفته دوم نوروز ارزان‌تر از هفته اول باشد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)