تور بالی آذر

تور بالی آذر 1403

لیست تورهای بالی آذر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور بالی آذر 1403 نهال گشت

با رسیدن آذر ماه، انتظار گردش در بهترین آب و هوای بالی را نداشته باشید. زیرا مانند سایر ماه‌های پاییز بارندگی ادامه دارد و شما نمی‌توانید به راحتی در شهر به گردش بپردازید. با این وجود تقاضای زیادی برای برای تور بالی آذر 1403 وجود دارد. اما چه دلیلی برای افزایش تقاضای این تور وجود دارد؟ کدام یک از پکیج‌های مسافرتی این مقصد در آذر برای سفر مناسب هستند؟

آب و هوای بالی در آذر ماه چگونه است؟

دمای بالی در آذر ماه بین 23 تا 31 درجه سانتیگراد است. به دلیل بارش شدید باران پاییزی بالی در آذر هوای این شهر رطوبت زیادی داشته و شاید شرجی بودن هوا در اثر دمای بالای آن کمی برایتان آزار دهنده باشد. با گذشت روزها و نزدیک شدن به دی ماه آب و هوای بالی بهبود یافته و مسافران زیادتری تور را رزرو می‌کنند اگر قصد رزرو تور ارزان بالی در این  ماه را دارید، نیمه‌ی اول این ماه را برای سفر به شما پیشنهاد می‌کنیم. در غیر این صورت برای سفر به بالی در آذرماه هفته‌ی پایانی بهترین زمان هفته‌ی سوم است. در این هفته بارندگی کاهش یافته و می‌توانید با خیالی آسوده‌تر به گردش بپردازید.

آیا رزرو تور ترکیبی بالی در آذر به صرفه است؟

اگر می‌خواهید تور بالی پاییز 1403 را به صورت ترکیبی رزرو کنید، پیشنهاد ما به شما آذر ماه است؛ زیرا با وجود ادامه‌ی بارندگی در این ماه از شدت آن نسبت به دو ماه گذشته کم‌تر می‌شود. به این ترتیب با کاهش میزان بارش می‌توانید تور ترکیبی را به همراه مالزی و سنگاپور، راحت‌تر رزرو کنید. اما اگر امکان صبر کردن برای رزرو تور را دارید، به دلیل بهبود شرایط آب و هوایی در زمستان، توصیه ما رزرو پکیج‌های مسافرتی ترکیبی بالی در این فصل است.

تور بالی اندونزی را با کدام پرواز رزرو کنیم؟

شما می‌توانید با ایرلاین‌های قطر ایرویز و امارات ایرویز پرواز تهران بالی را انجام دهید. این پروازها عمدتا مسافران را با یک یا دو توقف به بالی می‌رسانند. در صورت رزرو تور بالی آذر 1403 با پروازهای قطری و اماراتی یک توقف قطعی را  به ترتیب در دوحه و دوبی خواهید داشت. قیمت پرواز تهران به بالی با توجه به داشتن یک توقف و برقراری آن‌ها با ایرلاین خارجی بسیار زیاد است.

مدت اقامت در بالی چند روز است؟

به دلیل اینکه تور جزیره بالی با پروازهای خارجی انجام می‌شود، محدودیتی در مدت زمان اقامتتان در این کشور ندارید. اما بهتر است حداقل 5 روز در این شهر اقامت داشته باشید. البته مسافران اکثرا این تور را به مدت 7 روز رزرو می‌کنند تا زمان کافی را گشت و گذار در شهر یا حتی اقامت در هتل‌های بی نظیر آن داشته باشند.

هتل های جنگلی بالی را در آذر انتخاب کنید

هتل های بالی عمدتا از کیفیت خوبی برخورداند. البته به شرطی که در منطقه‌ای درست اقامت داشته باشید. شما می‌توانید با توجه به شرایط آب و هوایی در هتل های جنگلی اوبود با چشم‌اندازی بی‌نظیر از امکاناتی خوب نظیر استخر خصوصی در کنار هر سوئیت اقامت داشته باشید. بهترین هتل های بالی معمولا در این منطقه قرار دارند. البته می‌توانید هتل‌های مناسب را با هزینه‌ای کم‌تر در نوسادوا و کوتا نیز رزرو کنید. اما در این باره بهتر است با کارشناسان تور نهال گشت مشورت کنید. در غیر این صورت ممکن است از محل اقامتتان ناراضی بازگردید. ما نیز در جدول زیر نیز لیستی از هتل های معروف بالی را به همراه منطقه قرارگیری آن در اختیار شما قرار داده‌ایم.

نام هتل منطقه‌ی هتل
مایا اوبود
هیلتون نوسا دوا
کوتا پارادیسو کوتا
گرند حیات نوسا دوا

چه مدارکی را باید برای رزرو تور بالی آذر 1403 ارائه داد؟

برای رزرو تور بالی آذر باید مدارک زیر را برای اخذ ویزا ارائه دهید.

 • اسکن پاسپورت (با بیش از 6 ماه اعتبار)
 • فرم تکمیل شده سفارت (این فرم را در زمان رزرو تور نهال گشت به شما ارائه می‌دهد)
 • عکس 3 در 4 (باید با عکس پاسپورت متفاوت باشد)

این 4 خدمات را از نهال گشت دریافت کنید

اگر قصد رزرو تور بالی آذر 1403 را دارید باید خدمات زیر را از نهال گشت دریافت نمایید.

 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • انجام خدمات اخذ ویزا

آیا می‌توان تور لحظه آخری بالی را رزرو کرد؟

با وجود آب و هوای نه چندان ایده‌آل بالی در آذر به دلیل تقاضای زیاد برای سفر به این شهر امکان تکمیل ظرفیت هتل‌ها و پروازهای بالی وجود دارد. در نتیجه نمی‌توانید تور بالی لحظه آخری را رزرو کنید. بهتر است برای رزرو تور بالی آذر 1403 چند روز قبل از سفر اقدام کنید.

رزرو تور بالی آذر 1403 از آژانس مسافرتی نهال گشت

شما می‌توانید بدون داشتن حتی یک مراجعه حضوری و از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره 1830-026 تور بالی آذر 1403 را رزرو کنید. همچنین به وسیله تماس تلفنی با کارشناس فروش نهال گشت از آفرهای تور بالی مطلع شده و اطلاعتتان را در مورد این پکیج مسافرتی قبل از رزرو تکمیل کنید.

سوالات متداول

 • تقاضا برای تور بالی آذر 1403 چگونه است؟

  با وجود شرایط بد آب و هوایی در این ماه تقاضا برای سفر به بالی مانند ماه‌های دیگر پاییز زیاد است. اما نسبت به فصل زمستان تقاضای کم‌تری خواهد داشت.

 • مدت اقامت در بالی از چند روز است؟

 • چه مدارکی برای اخذ ویزای بالی نیاز است؟