تور سنگاپور زمستان 1403

تور سنگاپور زمستان 1403

لیست تورهای سنگاپور زمستان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور سنگاپور زمستان 1403 نهال گشت

قیمت تور سنگاپور زمستان 1403 در تمامی ماه‌های زمستان یکسان نیست. در نتیجه می‌توانید ماه‌های ارزان‌تری را برای رزرو تور سنگاپور در فصل زمستان پیدا کنید. فقط لازم است برای این کار از صفر تا صد نحوه برگزاری تور مطلع باشید.

آب و هوای سنگاپور در زمستان

دمای سنگاپور در فصل زمستان طوری نیست که موجب آزار شما شود. مگر اینکه تور سنگاپور دی را رزرو کرده و در این زمان به سنگاپور سفر کنید. در این صورت با بارندگی و هوای ابری این کشور مواجه می‌شوید. طور کلی دمای سنگاپور در طول سه ماه سال بین 24 تا 31 درجه سانتیگراد متغیر است. اختلاف دما در یک روز نهایتا به همین اندازه می‌باشد. از طرفی بارندگی نیز در این سه ماه به حداقل می‌رسد. به این ترتیب می‌توانید با خیالی راحت و با لباس‌های نخی و خنک به گردش داخل شهر بپردازید.

بهترین ماه برای رزرو تور سنگاپور زمستان

هرچقدر به پایان دی ماه نزدیک شوید، آب و هوای سنگاپور بهبود می‌یابد. برای همین بهتر است برای گردش و تفریح تور سنگاپور بهمن را رزرو کنید. در هیچکدام از روزهای این ماه نیازی به چتر ندارید؛ چون میزان بارندگی تقریبا به صفر می‌رسد. از طرفی دیگر به دلیل پایان زمان تعطیلات سال نو بسیاری از مسافران به کشورهای خود باز می‌گردند، در نتیجه قیمت تور سنگاپور زمستان نیز در این ماه کاهش می‌یابد. این روند تا حدودی در اسفند ماه نیز ادامه دارد

می‌توانید کریسمس را در سنگاپور بگذرانید

قیمت تور سنگاپور دی ماه نسبت به سایر ماه‌های زمستان بیشتر است؛ زیرا ایام تعطیلات جشن سال نوی میلادی و کریسمس در این ماه قرار دارد. هر چند که به غیر از قیمت بالا، آب و هوای سنگاپور در زمان برگزاری کریسمس برای گردشگران ایده‌آل نیست. اما در زمان برگزاری کریسمس رنگ و بوی شهر (شهر سنگاپور) عوض می‌شود. زیرا کریسمس در این کشور یک جشنن همگانی محسوب می‌شود. در دو روزی که کریسمس جشن گرفته می‌شود، خیابان‌ها، فرودگاه‌ها و مراکز خرید تزئین می‌شود. شما می‌توانید در این مدت اقدام به خرید سوغاتی نمایید. همچنین می‌توانید یک تور نور را رزرو کرده و در فضای روباز یک اتوبوس دو طبقه به بازدید از چراغانی سطح شهر بپردازید.

برنامه پروازی شما به نوع تور سنگاپور بستگی دارد

اگر شما تور سنگاپور را به تنهایی رزرو کرده باشید، پروازهای شما فقط با ایرلاین‌های خارجی (قطری، اماراتی و ترکی) از تهران و شیراز انجام می‌شود. هر یک از این ایرلاین‌ها یک توقف در مسیر خود دارند. با توجه به برگزاری تور سنگاپور زمستان 1403 به وسیله ایرلاین‌های خارجی قیمت چنین پکیج‌هایی بالا می‌رود. اما می‌توانید تور خود را به صورت ترکیبی رزرو کنید تا هزینه‌ی کم‌تری پرداخت کنید.

تور ترکیبی سنگاپور را رزرو کنید!

شما می‌توانید تور مالزی سنگاپور و تایلند را رزرو کنید. در این صورت علاوه بر بازدید از چند مقصد مهم شرق آسیا، احتمال کاهش هزینه‌های شما تا حد زیادی وجود دارد. زیرا در صورت رزرو تور به این صورت پرواز شما ابتدا با ایرلاین ایرانی ماهان به سمت بانکوک انجام شده و پس از اقامت در تایلند راهی مالزی می‌شوید. بعد از اتمام اقامت در کوالالامپور نیز به صورت زمینی راهی سنگاپور خواهید شد.

مدت اقامت در تور سنگاپور زمستان چقدر است؟

در صورت رزرو تور سنگاپور زمستان به صورت ترکیبی اقامت شما به مدت 8 یا 11 روز (بسته به مقاصد مورد نظرتان) خواهد بود. در غیر این صورت برای اقامت فقط در خود سنگاپور تا زمان اتمام اعتبار ویزای شما، محدودیتی برای اقامت در این کشور نخواهید داشت.

انتخاب هتل های سنگاپور را به نهال گشت بسپارید

برای داشتن اقامتی دلچسب پیشنهاد می‌دهیم مدت حضورتان در این کشور را در بهترین هتل های سنگاپور بگذرانید؛ زیرا هتل های ارزان این مقصد از کیفیت چندان بالای برخوردار نیستند. دو هتل «مارینا بی سندرز» و «شرایطون تاور» برای اقامت شما کاملا مناسب هستند. با این حال بهتر است در زمان رزرو تور با کارشناسان تور نهال گشت در این مورد مشورت کنید.

تمام مدارکی لازم برای رزرو تور سنگاپور زمستان

ویزای سنگاپور به صورت الکترونیکی صادر می‌شود. صدور ویزا نیز ممکن است تا ده روز طول بکشد. ارائه مدارک زیر نیز برای اخذ ویزای اندونزی الزامی است.

 • فایل عکس 3 در 4 (متفاوت نسبت به عکس پاسپورت)
 • اسکن پاسپورت (حداقل باید 7 ماه اعتبار داشته باشد)
 • پر کردن فرم فایل به صورت الکترونیکی و ارائه آن به نهال گشت

خدمات تور سنگاپور زمستان 1403 چیست؟

در صورت رزرو تور سنگاپور زمستان 1403 از آژانس مسافرتی نهال گشت خدمات زیر به شما ارائه می‌شود.

 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل
 • ارائه بیمه نامه
 • اخذ ویزا

تور لحظه آخری سنگاپور در زمستان برگزار می‌شود

به دلیل نیاز به اخذ ویزا و تقاضای زیاد برای رزرو تور سنگاپور در زمستان امکان رزرو پکیج‌های لحظه آخری برای این مقصد در زمستان وجود ندارد. البته می‌توانید در زمان رزرو تور، سوالات خود را در این مورد از کارشناسان نهال گشت بپرسید.

رزرو تلفنی تور سنگاپور زمستان 1403 از نهال گشت

نیاز نیست برای رزرو تور سنگاپور به دفاتر تهران یا کرج نهال گشت مراجعه کنید. بلکه از هرجای ایران که باشید، امکان رزرو پکیج‌های این مقصد به صورت تلفنی وجود دارد. برای این کار فقط کافیست با شماره 1830-026 تماس گرفته و علاوه بر دریافت اطلاعات تکمیلی، تور مدنظرتان را رزرو نمایید.

1

سوالات متداول

 • قیمت تور سنگاپور در کدام ماه زمستان ارزان‌تر است؟

  با وجود بهبود شرایط آب و هوایی در بهمن، به دلیل پایان ایام کریسمس با کاهش تقاضای تور سنگاپور بهمن قیمت پکیج‌های مسافتی نیز پایین می‌آید.

 • قیمت تور سنگاپور در زمستان نسبت به سایر فصول چگونه است؟