تور تایلند اردیبهشت 1403

لیست تورهای اردیبهشت ماه تایلند

ظرفیت بیشتری از پروازهای تور تایلند اردیبهشت 1403 خالی می‌ماند؛ زیرا اغلب سفرها به این کشور در ایام عید نوروز انجام شده و تعدادی از مسافران به قصد کاهش هزینه‌های خود، تور اردیبهشت تایلند را رزرو می‌کنند. اما رزرو تور ارزان تایلند بدون برخورداری اطلاعات در مورد نحوه‌ی پروازها غیر ممکن است، زیرا نوع ایرلاین و نحوه‌ی انجام پروازها تاثیر زیادی بر روی قیمت‌ها می‌گذراد.

پروازهای مسیر بانکوک چگونه انجام می‌شوند؟

پروازهای بانکوک با ایرلاین‌های ایرانی، عمانی، ترکی، اماراتی و قطری از شهرهای تهران، شیراز و مشهد به مقصد بانکوک و پوکت انجام می‌شود. پروازها با ایرلاین‌های خارجی یک توقف در طول مسیر دارند. در بین ایرلاین‌های مختلف خارجی مدت زمان توقف ترکیش ایرلاینز از سایرین بیشتر است. مدت این توقف‌ها در استانبول در برخی پروازها به 20 ساعت نیز می‌رسد. به همین دلیل هم انتخاب پروازهای ترکی را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم. در عوض می‌توانید برای مقصد بانکوک به سراغ پروازهای ماهان و سلام‌ایر بروید. پروازهای ماهان مستقیما از تهران و بدون توقف به بانکوک می‌روند. پایین‌ترین قیمت بلیط پروازها در اکثر روزهای اردیبهشت ماه نیز به ایرلاین سلام‌ایر اختصاص دارد.

پروازهای تهران پوکت با ایرلاین‌های عربی برگزار می‌شود

برای سفر به پوکت نیز می‌توانید ایرلاین سلام ایر را انتخاب کنید. پروازهای تهران پوکت این ایرلاین در مسیر یک توقف را در شهر مسقط عمان دارند. البته به غیر از سلام‌ایر، امکان خرید بلیط پروازهای ایرلاین‌های قطری و اماراتی نیز وجود دارد. اما باید در نظر داشته باشید که در این صورت با توجه به قیمت بلیط ایرلاین سلام ایر، هزینه‌ی تور تایلند اردیبهشت به شدت افزایش می‌یابد.

قیمت پروازها از شیراز و مشهد مناسب نیست!

قیمت تور تایلند از مشهد و شیراز با توجه به هزینه‌های پروازها از این دو مقصد بسیار زیاد است؛ زیرا پروازها از این دو شهر با ایرلاین‌های قطر ایرویز و امارات ایرویز برگزار می‌شود. در نتیجه بهتر است برای رزرو تور تایلند ارزان خودتان را از هر مبدای به تهران برسانید. سپس از این شهر راهی بانکوک یا پوکت شوید.

تور لحظه آخری تایلند را در اردیبهشت نمی‌توان رزرو کرد

با نزدیک شدن به زمان سفرتان، ظرفیت پروازها تکمیل می‌شوند. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری تایلند به منظور کاهش قیمت پکیج‌های مسافرتی این مقصد وجود ندارد. در صورتی که قصد شما رزرو تور تایلند اردیبهشت 1403 با قیمتی ارزان‌تر است، باید به دنبال بهترین زمان رزرو تور باشید. دو الی سه هفته قبل از زمان سفرتان، بهترین زمان رزرو تور تایلند اردیبهشت است.

در کدام هتل‌های تایلند اقامت داشته باشیم؟

هتل های تایلند دارای کیفیت قابل قبولی هستند. به همین دلیل هم می‌توانید با خیالی راحت‌تر نسبت به سایر مقاصد شرق آسیا، هتل‌های 3 و 4 ستاره این کشور را رزرو کنید. البته برای رزرو هتل در هر یک از شهرهای تایلند باید موقعیت مکانی اقامتگاه مدنظرتان را نیز در نظر بگیرید. در بانکوک هتل‌های مرکز شهر اقامت بهتری را برایتان رقم می‌زنند. اما برای اقامت در پوکت بهتر است به سراغ هتل‌های ساحلی این شهر بروید. همچنین در نظر داشته باشید که هتل‌های تایلند، فقط وعده‌ی غذایی صبحانه را به مسافران ارائه می‌دهند.

آب و هوای تایلند در اردیبهشت؛ آغاز باد و باران موسمی

از اواسط اردیبهشت ماه باران‌های موسمی شهرهای تایلند آغاز می‌شود. اما دمای شهرها مانند اغلب ماه‌های سال، بین 20 تا 33 درجه باقی می‌ماند. با توجه به این موضوع آب و هوای تایلند بسیار شرجی و شبیه به شمال کشور ایران در فصل تابستان است. با این تفاوت که در تایلند شدت بارندگی در برخی از روزها شاید به حدی زیاد شود که امکان خروج از هتل را نداشته باشید. پس بهتر است در صورت رزرو تور تایلند اردیبهشت 1403، چتر و لباس‌های خنک را در چمدانتان قرار دهید.

جایگزین‌هایی که می‌توانید به جای تایلند انتخاب کنید

باتوجه‌به آب و هوای بارانی تایلند در اردیبهشت، در صورتی که اصراری برای رزرو تور تایلند اردیبهشت 1403 نداشته باشید، مقاصد مشابهی گزینه‌های انتخابی شما خواهند بود. اگر انتخاب شما رزرو تور بانکوک باشد، می‌توانید با توجه به ویژگی‌های آن در اردیبهشت‌ماه به کوالالامپور سفر کنید. اما در صورتی که قصد رزرو تور پوکت را در اردیبهشت دارید، بالی گزینه‌ای مناسب برای جایگزینی آن است.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور تایلند اردیبهشت 1403

در صورت رزرو تور تایلند اردیبهشت 1403 باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای این کشور به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید.

  • دو قطعه عکس 6 در 4
  • پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
  • تمکن مالی (مبلغ 50 میلیون تومان)
  • فرم تکمیل شده سفارت تایلند (این فرم را نهال گشت به شما ارائه می‌دهد)

با رزرو تور تایلند از خدمات نهال گشت بهره‌مند شوید

در صورتی که تور تایلند اردیبهشت 1403 را از آژانس مسافرتی نهال گشت رزرو کنید، خدمات زیر به شما ارائه می‌شود.

  • رزرو هتل
  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • اخذ بیمه نامه مسافرتی
  • اخذ ویزا
  • ترانسفر فرودگاهی

با تماس تلفنی، تور تایلند اردیبهشت 1403 را رزرو کنید

برای رزرو تور تایلند اردیبهشت 1403 می‌توانید با شماره‌ی تلفن 1830-026 تماس بگیرید. از این طریق کارشناسان تور نهال گشت شما را از آفرهای ویژه‌ی این مقصد آگاه می‌سازند. همچنین شما نیز می‌توانید اطلاعات مورد نظرتان در مورد تور تایلند اردیبهشت را به کمک کارشناسان نهال گشت تکمیل کنید.

سوالات متداول

هزینه‌های تور مالزی اردیبهشت نسبت به نوروز کاهش می‌یابد؟

به دلیل انجام بیشتر سفرها در ایام نوروز قیمت تور مالزی در اردیبهشت تا حدودی کاهش می‌یابد.

پروازها به تایلند با چه ایرلاین‌هایی انجام می‌شود؟

تور تایلند اکثرا با پروازهایی از تهران  به بانکوک و پوکت انجام می‌شود. ایرلاین‌های ماهان و سلام‌ایر بهترین گزینه‌ها برای پرواز به تایلند است.

آب و هوای تایلند در اردیبهشت چگونه است؟

آب و هوای تایلند در اردیبهشت کمی بارانی است. البته شدت بارندگی‌های تایلند در این ماه چندان زیاد نیست.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)