تور چابهار تیر 1403

لیست تورهای تیر ماه چابهار

آب و هوای چابهار در تیر 1403

شرایط آب و هوایی چابهار در فصل تابستان گرم و به دلیل جزیره بودنش مرطوب است. گرمای هوا چابهار در تابستان کمی آزار دهنده است اما در عوض آب دریای عمان برای شنا در این فصل بسیار مناسب است. متوسط دمای بندر چابهار در تیر ماه 31 درجه بوده و در اوایل تیر ماه آب و هوای خنک‌تری انتظار شما را خواهد کشید.

تور چابهار در تعطیلات 1402

اگرچه در تقویم تیر ماه تعطیلات رسمی وجود ندارد، اما بهترین زمان برای شرکت در جشنواره موج سواری و غواصی چابهار تیر ماه می‌باشد. پس اگر محصل دارید و یا کار شما اداری است و نمی‌توانید مرخصی بگیرید بهتر است آخر هفته را برای سفر به چابهار در تیر ماه انتخاب کنید.

شلوغی چابهار در تیر 1403

از آنجا که تیر ماه شروع تعطیلات تابستانی است و دمای هوا هنوز خیلی گرم نشده، شاهد شلوغی بندر چابهار و کمی افزایش نرخ تور چابهار نسبت به ماه‌های اردیبهشت و خرداد خواهید بود.

هزینه تور چابهار تیر 1403

تور چابهار یک تور لوکس بوده و هزینه آن نیز کمی بالاتر از سایر تورهای هم رده خواهد بود. هزینه تور چابهار در تیر ماه بستگی به نرخ بلیط پرواز چابهار و تاریخ حرکت و نوع اقامتگاه شما دارد. اما شما می‌توانید یک تور چابهار وسط هفته، با یک هتل 3 ستاره خوب را 10 درصد ارزان‌تر از همین تور در آخر هفته تهیه کنید.

نرخ بلیط پروازهای چابهار در تیر ماه

نرخ بلیط هواپیما چابهار در هر روز متفاوت است و در روزهای تعطیل و ایام پیک مسافرت به چابهار تا 20 درصد افزایش خواهد یافت.

نرخ کرایه اتاق هتل‌های چابهار در تیر ماه

نرخ کرایه اتاق‌ها در هتل‌های چابهار اختلاف قابل توجهی دارد.

بهترین زمان سفر به قشم در تیر 1403

بهترین زمان برای سفر به چابهار در این ماه همان اویل تیر ماه است، که هوا هنوز خیلی گرم نشده و دمای آب‌ دریای عمان برای آب تنی در سواحل چابهار بسیار مناسب است.

مسیرهای تور چابهار تیر 1403

پروازهای بسیار در مسیر تور چابهار وجود دارد که در ساعت مختلف روز انجام می‌شوند، پس شما در هر زمان از روز که بخواهید می‌توانید به چابهار سفر کنید. شما تنها با اتوبوس می‌توانید به تور زمینی چابهار سفر کنید. برای این منظور هم شما می‌بایست در چند مسیر، وسیله نقلیه خود را عوض کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)