تور مشهد محرم

تور مشهد محرم 1403

لیست تورهای مشهد محرم 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد محرم 1403 نهال گشت

تور مشهد محرم چقدر خرج روی دست مسافران می‌گذراد؟

در صورت رزرو به موقع تور مشهد محرم، هزینه‌هایتان به طور محسوسی کاهش می‌یابد. اما در صورتی که به هر دلیلی خرید پکیج‌های مسافرتی مشهد در محرم را به تعویق انداختید، باید انتظار افزایش قیمت‌ها حتی تا 50 درصد قیمت را نیز داشته باشید. البته همه چیز به زمان سفرتان در محرم هم بستگی دارد. در واقع به دلیل افزایش دمای مشهد در تابستان هزینه‌های سفر کاهش می‌یابد اما با آغاز محرم تقاضا برای سفر به شدت بیشتر می‌شود. برای نمونه می‌توان به عاشورا و تاسوعا در محرم اشاره کرد. با وجود اینکه این دو روز در نیمه‌ی تابستان 1403 قرار گرفته‌اند، اما تقاضا برای سفر به مشهد بسیار زیاد است.

عاشورا تاسوعا شلوغ‌ترین زمان برای رزرو تور مشهد محرم

بیشترین تقاضا در طول ماه محرم به دلیل دو روز تعطیلی و ایام عزاداری امام حسین (ع) عاشورا و تاسوعا است. ضمن اینکه باید در نظر داشته باشید که حرم امام رضا در دو روز مذکور شلوغ‌ترین ایام در ماه محرم را تجربه می‌کند. به همین دلیل برای رزرو تور مشهد عاشورا تاسوعا باید از حدود سه هفته قبل پکیج مورد نظرتان را خریداری کنید. در غیر این صورت احتمال تکمیل ظرفیت پروازها و حتی هتل‌ها نیز وجود دارد. اگر هتل، پرواز و قطاری نیز ظرفیت خالی داشته باشد، با هزینه‌ی بالاتری به شما ارائه می‌شود. البته افزایش قیمت‌ها فقط مختص عاشورا و تاسوعا نیست و پیش از آغاز ماه قیمت تور مشهد محرم افزایش می‌یابد.
شما می‌توانید با کلیک بر روی تور مشهد عاشورا تاسوعا، اطلاعات بیشتری را در مورد سفر دو روزه به این شهر در ایام شهادت امام حسین (ع) به دست آورید. همچنین امکان گرفتن مشاوره در این مورد از کارشناسان تور نهال گشت نیز وجود دارد.

دهه‌ی اول؛ فصل ارزان سفر به مشهد در محرم

با وجود ایام عزاداری امام حسین (ع) بسیاری از مردم عزاداری در شهر خود یا شهرهایی مانند یزد و زنجان را به مشهد ترجیح می‌دهند. به همین دلیل برخلاف انتظارات، تعداد کمی از مسافران دهه اول را برای مشهد رزرو می‌کنند. با آغاز تاسوعا آشورا و دهه سوم قیمت تور مشهد محرم دوباره کمی افزایش می‌یابد.

آماده‌ی افزایش قیمت بلیط قطار و پروازها باشید!

امکان رزرو تور مشهد محرم به صورت زمینی و هوایی از اغلب شهرها وجود دارد. اما قیمت احتمال تغییر قیمت‌ها در این ماه وجود دارد. البته تغییرات قیمتی به مبدا شما برای سفر نیز بستگی دارد. یعنی از شهرهایی مانند اهواز با تعداد محدود قطار و هواپیما احتمال افزایش نرخ بلیط‌ها یا اتمام ظرفیت وجود دارد. هرچند که مانند سال‌های گذشته احتمال اضافه شدن تعدادی پرواز در ایام پیک سفر وجود دارد. اما در مورد قطارها موضوع، کمی متفاوت است.

بلیط قطارها زودتر به اتمام می‌رسد!

با وجود افزایش تعداد قطارهای مشهد از شهرهایی بزرگتر نظیر تهران، بلیط تورهای ریلی این مقصد زودتر به اتمام می‌رسد؛ زیرا به دلیل تقاضای زیاد برای رزرو تور مشهد ارزان اغلب مسافران بلیط قطارها را زودتر خریداری می‌کنند.

در محرم به فکر پروازهای لحظه آخری مشهد نباشید!

برای رزرو تور هوایی مشهد کار راحت‌تری در پیش دارید؛ زیرا حتی تا یک الی دو هفته مانده به زمان سفرتان امکان خرید بلیط هواپیما وجود دارد. هرچند هزینه‌های سفرتان در این حالت افزایش می‌یابد. پس نمی‌توانید در محرم، برای کاهش هزینه‌های سفرتان روی رزرو تور مشهد لحظه آخری حساب کنید.

کدام هتل‌های مشهد زودتر تکمیل ظرفیت می‌شوند؟

معمولا هتل‌های سه و پنج ستاره‌ی لوکس مشهد در ایام محرم زودتر تکمیل ظرفیت می‌شوند. به خصوص اگر یک هتل فاصله‌ی کم‌تری با حرم داشته باشد. در عوض می‌توانید هتل‌های 3 یا 4 ستاره‌ی دورتر از حرم را راحت‌تر رزرو نمایید. همچنین بهتر است به دلیل شلوغی بیش از حد خیابان امام رضا (ع) هتلتان در خیابان‌های دیگر اطراف حرم باشد.

لباس‌های نخی و خنک؛ چاره‌ی گرمای مشهد در محرم

دمای مشهد در ایام محرم بین 30 تا 38 درجه سانتیگراد است. برای فرار از گرمای شدید مشهد باید فقط لباس‌های خنک و نخی را در چمدانتان قرار دهید. همچنین به دلیل تابش مستقیم آفتاب در این ایام باید کرم ضد آفتاب را نیز همراه خودتان داشته باشید.

خدمات تور مشهد محرم شامل مواردی می‌شود؟

کارشناسان نهال گشت پس از رزرو تور مشهد محرم خدمات زیر را به مسافران ارائه می‌دهند:

  • بلیط رفت و برگشت (پرواز یا قطار)
  • هتل
  • ترانسفر فرودگاهی
  • صبحانه، ناهار و شام (هتل‌های یک تا 4 ستاره)
  • ترانسفر حرم از برخی از هتل‌ها

رزرو تور مشهد محرم 1403 از آژانس مسافرتی نهال گشت

برای رزرو تور مشهد محرم 1403 می‌توانید با شماره تلفن 1830-026 متعلق به آژانس مسافرتی نهال گشت تماس بگیرید. پس از رزرو تور نیز کارشناسان تور نهال گشت به صورت 24 ساعته پشتیبان سفر شما هستند. شما می‌توانید حتی در ساعات نیمه شب یا اول صبح برای حل مشکل هتل یا پروازتان با کارشناسان این آژانس گردشگری تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • رزرو تور مشهد محرم با قیمت ارزان ممکن است؟

    به دلیل افزایش تقاضا برای سفر به مشهد به خصوص در تاسوعا و عاشورا تورهای ارزان این مقصد پیدا نمی‌شود.

  • برای رزرو تور مشهد با هواپیما یا قطار در محرم از چند روز قبل از سفرتان باید اقدام کنیم؟