تور مشهد تاسوعا و عاشورا 1403

لیست تورهای تاسوعا و عاشورا مشهد

بیش از 1 تور متفاوت
تور هوایی مشهد ویژه تاسوعا و عاشورا
تور مشهد محرم
تاریخ برگزاری
از 24 تیر تا 29 تیر
مدت اقامت
2 تا 3 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
7,400,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد تاسوعا و عاشورا 1403 نهال گشت

نگران قیمت تور مشهد تاسوعا و عاشورا نباشید!

هزینه‌های رزرو تور مشهد تاسوعا و عاشورا نسبت به سایر روزهای محرم چندان بالاتر نیست؛ زیرا تعداد زیادی از مردم در شهرهای خود به عزاداری می‌پردازند. با این حال تعداد مسافران تور مشهد در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نسبت به اغلب روزهای سال و حتی سایر روزهای محرم بیشتر است. به همین دلیل هم افزایش قیمت تور، اصلی‌ترین چالش مسافران مشهد در این ایام نیست. بلکه پروازها و نحوه‌ی رسیدن به مشهد برای گردشگران اهمیت زیادی دارد.

چالش پروازهای مشهد در تاسوعا و عاشورا

پروازها از تهران و سایر شهرها درست از چند روز مانده به آغاز محرم و تاسوعا و عاشورا کاهش یافته است. به همین دلیل یافتن پروازها در ساعات مناسب در تاسوعا و عاشورا کار ساده‌ای نیست. خصوصا اگر زمان رزرو بلیط را به روزهای نزدیک با تاسوعا و عاشورا انداخته باشید. برای اینکه بتوانید بلیط پروازهای مشهد را در ساعات مناسب شبانه‌روز خریداری کنید، باید از دو هفته قل از زمان سفرتان اقدامات لازم برای رزرو تور را انجام داده باشید. در غیر این صورت از پروازهای مشهد در تاسوعا و عاشورا جا می‌مانید.

بلیط قطارهای مشهد در محرم کمیاب می‌شوند!

تهران، اهواز، شیراز، تبریز، بندرعباس و کرمانشاه مبدا‌های اصلی مسیر ریلی به مشهد هستند. اما تعداد قطارهای این شهرها به مشهد محدود است و به همین دلیل در ایام پیک سفر بلیط آن‌ها کمیاب می‌شود. در شهرستان‌ها کمبود تعداد بلیط و عدم وجود صندلی خالی قطارها برای سفر به مشهد بیشتر از تهران به چشم می‌خورد. به همین دلیل باید برای سفر به مشهد با قطار از حدود یک ماه قبل از زمان سفرتان بلیط‌ها یا تور مشهد تاسوعا و عاشورا را از شهر مبدا خود رزرو کرده باشید. البته تکمیل ظرفیت قطارها و پروازها تنها دلیل رزرو پکیج‌های مسافرتی از چند هفته قبل نیست!

در دو روز شهادت منتظر افزایش قیمت هتل‌ها باشیم؟

با وجود قرارگیری ایام شهادت امام حسین (ع) در ایام آخر هفته، احتمال افزایش نرخ هتل‌ها به دلیل افزایش تقاضا برای سفر وجود دارد. پس درست مانند بلیط قطارها و پروازها، شما باید برای اقامت در هتل مدنظرتان، چند روزی اقدام به رزرو اقامتگاه کرده باشید.

هتل‌های خیابان طبرسی و نواب صفوی مناسب اقامت

در ایام تاسوعا و عاشورا و محرم به دلیل سفر بسیاری از مسافران شهرهای اطراف و سایر استان‌های ایران به مشهد، خیابان امام رضا (ع) بیشتر از همیشه شلوغ می‌شود. همچنین ظرفیت هتل‌های این خیابان منتهی به حرم نیز به دلیل شهرت بیشتر در زمان سریع‌تری تکمیل می‌گردد. در چنین شرایطی بهتر است در صورت رزرو تور مشهد عاشورا و تاسوعا در هتل‌های خیابان‌های طبرسی، طوسی یا نواب صفوی اقامت داشته باشید. با رزرو هتل در این خیابان‌ها اقامتی آرام خواهید داشت.

تور مشهد تاسوعا و عاشورا را چند روزه رزرو کنیم؟

بهتر است تور مشهد تاسوعا و عاشورا را فقط به مدت دو شب و سه روز برای گذراندن ایام شهادت امام حسین (ع) رزرو نکنید! در عوض به شما پیشنهاد می‌دهیم برای زیارت راحت‌تر حرم امام رضا (ع) در روزهای خلوت‌تر، اقدام به رزرو این تور را حداقل به مدت سه شب و چهار روز کنید. در واقع از یک روز قبل از تاسوعا در مشهد باشید و پس از روز عاشورا نیز به شهر مبدا خود بازگردید. به‌این‌ترتیب علاوه‌بر زیارت حرم با خیالی راحت هزینه‌های سفرتان نیز چندان افزایش نمی‌یابد؛ زیرا قیمت تور مشهد در دهه اول محرم نسبت به دهه‌ی دوم و سوم ارزان‌تر است.

آب و هوای مشهد در تاسوعا عاشورا چگونه است؟

دمای شهر مشهد در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بین 15 تا 32 درجه‌ی سانتیگراد است. میزان بارندگی‌ها نیز در این ایام به حدقل می‌رسد با توجه‌به دما بهتر است در این ایام لباس‌های نخی و خنک را همراه خودتان داشته باشید. همچنین به دلیل تابش مستقیم خورشید، همراه داشتن کرم ضدآفتاب را نیز به شما توصیه می‌کنیم.

خدمات نهال گشت برای تور مشهد تاسوعا و عاشورا

نهال گشت به مسافران تور مشهد تاسوعا و عاشورا خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (قطار یا هواپیما): در صورت آغاز سفر در ساعات صرفه ناهار یا شام، وعده‌ی غذایی به عهده قطار یا هواپیما می‌باشد.
  • رزرو هتل: از یک تا 4 ستاره فولبرد و 5 ستاره با صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر حرم: در صورتی که هتل مدنظرتان امکان ترانسفر را داشته باشد.
  • پشتیبانی 24 ساعته در طول سفر: پس از رزرو تور از آژانس گردشگری نهال گشت می‌توانید در هر ساعات از شبانه‌روز با کارشناسان تور نهال گشت تماس گرفته و مشکلاتتان را با آن‌ها مطرح کنید.

رزرو تور مشهد تاسوعا و عاشورا 1403 از نهال گشت

برای رزرو تور مشهد تاسوعا و عاشورا 1403 می‌توانید به سراغ آژانس گردشگری نهال گشت بروید. این شرکت مسافرتی با ارائه‌ی آفرهای ویژه مسافرتی برای تاسوعا و عاشورا و مشاوره‌ی دقیق، سفری خاطره‌انگیز برایتان رقم می‌زند. برای رزرو تور مشهد تاسوعا و عاشورا نیز می‌توانید با شماره‌ی تلفن 1830-026 تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • تور مشهد تاسوعا و عاشورا را چند روزه رزرو کنیم؟

    برای بهره‌وری بیشتر از حرم امام رضا (ع) با هزینه کمتر پیشنهاد می‌کنیم از یک روز قبل از تاسوعا خودتان را به مشهد برسانید.

  • امکان رزرو تور مشهد تاسوعا و عاشورا به صورت لحظه آخری وجود دارد؟