تور هتل نسیم مشهد

تور مشهد هتل نسیم

لیست تورهای هتل نسیم مشهد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مشهد از تهران ترکیبی هتل نسیم

3 روز اسفند ماه 4,900,000

رزرو تور هتل نسیم مشهد، برای افرادی مناسب است که به دنبال هتل یک ستاره قیمت مناسبی هستند که امکاناتی در حد هتل 3 ستاره را به میهمانانش ارائه دهد. هتل نسیم در سال 1394 در خیابان امام رضا 8 مشهد افتتاح و در سال 1397 بازسازی شد. قیمت تور مشهد هتل نسیم در مقایسه با سایر هتل‌های نزدیک به حرم مشهد، کاملا رقابتی است. واحدهای اقامتی آن دسته‌بندی کیفی یکسانی دارند، اما ظرفیت اتاق‌ها بین 2 تا 4 نفر است. رستوران هتل نسیم نیز از میهمانان در هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام پذیرایی می‌کند. رزرو تور مشهد هتل نسیم، هم به صورت هوایی و هم زمینی امکان‌پذیر است.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

هتل نسیم مشهد در خیابان امام رضای 8 قرار دارد

هتل نسیم مشهد در خیابان امام رضای 8، در نزدیکی بلوار امام رضا واقع شده است. خیابانی که به حرم امام رضا منتهی شده و به همین دلیل از مهم‌ترین خیابان‌های مشهد به شمار می‌رود. از آنجا که هتل در در محدوده طرح زوج و فرد مشهد قرار دارد بیشتر میهمانان در تور مشهد هتل نسیم مشهد از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در شهر استفاده می‌کنند. فاصله هتل نسیم مشهد تا حرم امام رضا در حدود 750 متر است، یعنی با 10 دقیقه پیاده روی از در هتل به ورودی باب الرضا می‌رسید.

اتاق‌های هتل نسیم مشهد، رزرو فولبرد دارند

هتل نسیم مشهد نوساز است و در سال 1394 افتتاح شد. اما پس از 3 سال، در سال 1397 بازسازی شد. این هتل 60 واحد اقامتی در 7 طبقه مسکونی دارد. ظرفیت اتاق‌ها بین 2 تا 4 نفر است. با این توضیح که اگر اتاق یک‌نفره بخواهید، یک اتاق 2 تخته برای شما در نظر گرفته می‌شود و غیر از مبلغ غذای نفر دوم که کسر می‌شود، بقیه هزینه‌ها با رزرو اتاق 2 تخته یکسان است. ظرفیت اتاق‌های هتل نسیم مشهد بین 2 تا 4 نفر است و جالب این که بر روی تمامی اتاق‌ها، رزرو فولبرد ارائه می‌شود.

رستوران هتل نسیم مشهد

سالن غذا خوری هتل نسیم مشهد در طبقه هفتم قرار دارد و هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام در آن سرو می‌شود.

ساعات سرو غذا

  • صبحانه: 8:00 الی 9:30
  • ناهار: 13:00 الی 14:30
  • شام: 20:00 الی 21:30

نحوه ارائه وعده‌های غذایی هتل نسیم مشهد به چه صورت است؟

در هر وعده غذایی 3 مدل غذا به صورت بوفه ارائه می‌شود. در وعده صبحانه، همیشه یک غذای سرد، نظیر کره و عسل و دو غذای گرم مانند عدسی و تخم مرغ آب پز برای میهمانان سرو می‌شود. در وعده ناهار با انواع خورشت، مرغ سوخاری و کباب از میهمانان پذیرایی می‌شود. در وعده شام هم غذاهایی مانند رولت، ماکارونی، خوراک، عدس پلو و استانبولی سه نوع غذای منتخب برای میهمانان سرو می‌شود.

تور زمینی و هوایی هتل نسیم مشهد

رزرو تور زمینی هتل نسیم مشهد با قطار و اتوبوس امکانپذیر است، اما در هنگام رزرو تور هتل نسیم مشهد با قطار، توجه کنید که شهر شما قطار مستقیم به مقصد مشهد داشته باشد. برای رزرو تور هوایی هتل نسیم مشهد هم از شهرهایی اقدام کنید که پرواز مستقیم به مشهد دارند.

کدام تور را انتخاب کنیم، زمینی و هوایی؟

تور مشهد هتل نسیم به صورت هوایی، سریع و کم دردسر است و کوتاهی زمان مسافرت، خستگی و کرختی حین سفر حداقل می‌رساند. اما هزینه رزرو این تور برای همه افراد قابل پذیرش نیست. تور هتل نسیم مشهد با قطار ارزانتر از تور هوایی است اما اگر به دنبال گزینه ارزانتر هستید، می‌توانید با اتوبوس به مشهد سفر کنید.

فصل بهار، بهترین زمان سفر به مشهد

بهار خوش آب و هواترین فصل مشهد است، هوایی مرطوب و خنک و دلپذیر و البته گاهی طوفانی توصیف کاملی از هوای بهاری مشهد است، اگر به قصد گردش و لذت بردن از مناظر طبیعی تور مشهد هتل نسیم در فصل بهار را انتخاب کنید.

قیمت رزرو تور هتل در طول سال تغییر می‌کند؟

رزرو هتل در فصل بهار گران‌تر است. چرا که حجم مسافرت و تردد زائران و گردشگران شهر مشهد بیشتر می‌شود. اما در فصول سرد سال قیمت تور هتل نسیم مشهد، به علت کاهش ورودی زائر و گردشگر کاهش می‌یابد. این بستگی به انتخاب شما دارد که در فصول خوش آب و هوا به مشهد سفر کنید و هتل را با قیمت بیشتری رزرو کنید و یا آن را به فصول سرد موکول کنید و هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

چند روز در هتل نسیم مشهد اقامت کنیم؟

اغلب متقاضیان، بازه زمانی 2 شب و 3 روز را برای اقامت در هتل انتخاب می‌کنند. تور 3 شب و 4 روز نیز دیگر تور پر طرفدار هتل نسیم مشهد می‌باشد.

سوالات متداول تور هتل نسیم مشهد

1. هتل نسیم مشهد در کدام خیابان واقع شده است؟

هتل نسیم مشهد در خیابان امام رضای 8 واقع شده است.

2. آیا هتل نسیم مشهد در محدوده طرح ترافیک قرار دارد؟

بله، هتل‌های مشهد که در نزدیکی بلوار امام رضا ساخته شده‌اند از جمله هتل نسیم، در محدوده طرح ترافیک قرار دارند.

3. پیاده روی از درب هتل تا حرم امام رضا چقدر زمان می‌برد؟

هتل نسیم مشهد در فاصله 750 متری از باب الرضا واقع شده است که پیمودن این مسافت 10 دقیقه زمان می‌برد.

4. آیا امکان رزرو اتاق در هتل نسیم مشهد، به صورت فولبرد وجود دارد؟

بله، تمامی اتاق‌های اقامتی هتل نسیم مشهد، امکان رزرو فولبرد دارند.

5. کدام وعده غذا در هتل نسیم مشهد، به صورت بوفه ارائه می‌شود؟

وعده‌های صبحانه، ناهار، شام رستوران هتل نسیم، به صورت بوفه سرو می‌شود.

6. گرانترین تور مشهد هتل نسیم، کدام است؟

تور هوایی گرانترین و کم دردسرترین تور هتل نسیم مشهد است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)