تور مشهد هتل بشری

لیست تورهای هتل بشری مشهد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مشهد زمینی هتل بشری

3 روز خرداد ماه 4,500,000

تور مشهد از تهران ترکیبی هتل بشری

3 روز خرداد ماه 6,500,000

تور هوایی مشهد هتل بشری

3 روز خرداد ماه 6,800,000

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

تور مشهد هتل بشری برای افرادی مناسب است که می‌خواهند در نزدیکی حرم رضوی اقامت کرده و مجاور امام رضا شوند. هتل در خیابان اندرزگو روبروی باب الجواد واقع شده است و تنها با 5 دقیقه پیاده روی از درب هتل به باب الجواد می‌رسید. علی‌رغم این که بشری یک هتل 3 ستاره است اما کیفیت ارائه خدمات آن مناسب است و در تور مشهد هتل بشری، می‌توانید توقع ارائه خدمات یک هتل 4 ستاره را داشته باشید.

مراکز خرید نزدیک به هتل بشری

به دلیل موقعیت بنای هتل در مرکز شهر مشهد، تعدادی از مهم‌ترین مراکز خرید شهر در اطراف هتل بشری مشهد قرار دارند. در زیر به معرفی 2 مورد ار مهم‌ترین این مراکز تجاری می‌پردازیم:

بازار سرشور مشهد

نام این بازار از محله‌ای که در آن قرار گرفته به عاریت گرفته شده، در حقیقت ابتدای بازار مشهد از این منطقه شروع و پس از گذر از حرم امام رضا به محله نوغان می‌رسد. بازار سرشور مرکز خرید سوغات مشهد، خصوصا تسبیح است.

بازار رضا

بازار رضا، بزرگترین و مشهورترین بازار مشهد است، اگر به آن وارد شوید، بعید است دست خالی خارج شوید. مجتمع بازار رضا در نزدیکی مجموعه حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا قرار دارد و با ساختار سنتی و فروشگاه‌های متعدد، مهم‌ترین مرکز خرید کالا در شهر مشهد است. بازار در ضلع شرقی حرم و در نزدیکی باب الرضا واقع شده است.

رزرو معمولی، هافبرد و فولبرد در تور مشهد هتل بشری

ظرفیت واحدهای اقامتی هتل بشری بین 2 تا 5 نفر است. البته امکان اضافه‌کردن سرویس اضافه به گروهی از واحدهای اقامتی فراهم است. رزرو تور مشهد هتل بشری علاوه بر حالت معمول که با صبحانه است، به صورت هافبرد و فولبرد هم امکانپذیر است. در رزرو هافبرد علاوه بر وعده صبحانه، یکی از وعده‌های ناهار و شام هم رایگان است و در رزرو فولبرد هر 3 وعده غذایی رایگان است.

صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه سرو می‌شود

در رستوران هتل بشری، هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه یا منو باز ارائه می شود، به این معنی که از میان غذاهای ارائه شده هر نوع غذا یا دسری را به هر میزان که خواستید می‌توانید انتخاب و میل کنید. بوفه صبحانه شامل غذاهای سرد و گرم است و در وعده ناهار و شام بیش از 10 نوع غذا داریم که شامل انواع کباب،خورشت و فست فود به همراه دسر و مخلفات است.

تور لحظه آخری مشهد هتل بشری

تور لحظه آخری بدین معنی است که وسیله نقلیه عازم مشهد، در لحظات پایانی قبل ار حرکت هنوز صندلی خالی دارد. یا ظرفیت هتل به هر دلیلی تکمیل نشده است و حاضرند با هر قیمتی این ظرفیت را تکمیل کنند چرا که در هر حال پر کردن ظرفیت خالی، بهتر از خالی ماندن صندلی وسیله نقلیه، یا تخت هتل است. هتل بشري مشهد تور لحظه آخری هم دارد. اما شرایط برگزاری چنین توری به ندرت اتفاق می‌افتد. پس باید هر لحظه آماده سفر باشید، و به محض اعلام تور لحظه آخری در سایت نهال گشت، از موقعیت استفاده کنید.

قیمت هتل بشری مشهد

ارزان نبودن قیمت رزرو هتل بشری مشهد، دلیل بر به صرفه نبودن آن نیست، این که هتل بشری تور ارزان ندارد، به دلایلی است و برای کسانی قابل درک است که در هتل‌های 3 ستاره مشهد اقامت کرده‌اند. موقعیت هتل در نزدیکی به حرم امام رضا و بازارهای مهم مشهد، سبب شده تا میهمانان هتل با طی کمترین مسافت و با پیاده روی چند دقیقه‌ای به این مراکز دسترسی داشته باشند. علاوه بر این سرویس دهی متفاوت هتل در مقایسه با سایر هتل‌های 3 ستاره مشهد، قیمت رزرو را توجیه می‌کند.

تور مشهد هتل بشری، زمینی و هوایی

تور زمینی هتل بشری مشهد، هم با اتوبوس و هم قطار قابل برگزاری است. تور هوایی مشهد هتل بشری هم از شهرهایی که به مشهد پرواز مستقیم دارند برگزار می‌شود. به طور مثال تور مشهد از اصفهان هتل بشری، با توجه به وجود خط ریلی و خط هوایی در این شهر، هم با اتوبوس، هم قطار و هم به صورت هوایی قابل برگزاری است.

در بهار و پاییز به مشهد سفر کنید

هوای مطبوع و خنک مشهد در بهار بسیاری از گردشگران و زائران امام رضا را ترغیب می‌کند که این فصل را برای رزرو تور مشهد هتل بشری انتخاب کنند. با ورود به تابستان هوا گرم‌تر می‌شود، که ممکن برای همه افراد رضایت‌بخش نباشد. هوای پاییز مشهد چندان تفاوتی با هوای بهار ندارد و اوضاع برای سفر به این شهر مساعد است، به زمستان که می‌رسیم هوا به سردی می‌رود، زمستان‌های مشهد واقعا سرد است، اگر به سرما عادت ندارید، سفر زمستانی به مشهد را توصیه نمی‌کنیم.

زمستان، موعد رزرو تور ارزان مشهد هتل بشری

با توجه به سردی هوای مشهد در زمستان، حجم ورودی زائران کمتر از فصول دیگر است و هتل‌ها در ارایه قیمت رزرو انعطاف بیشتری به خرج می‌دهند. اگر به دنبال ارزانترین قیمت‌ها هستید، توصیه تور ارزان مشهد هتل بشری را برای زمستان رزرو کنید.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

به دنبال اطلاعات دیگری از تور هتل بشری مشهد هستید؟

اگر با خواندن این متن هنوز پاسخ سوالات خود درباره شرایط و نحوه برگزاری تور مشهد هتل بشری را دریافت نکرده‌اید با شماره 1830-026 تماس گرفته و از کارشناسان تور مشهد نهال گشت، مشاوره بگیرید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)