تور مشهد هتل جواد

تور مشهد هتل جواد

لیست تورهای هتل جواد مشهد

بیش از 3 تور متفاوت
تور زمینی مشهد هتل جواد
تور مشهد هتل جواد
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 3 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
6,100,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور ترکیبی مشهد هتل جواد
تور مشهد هتل جواد
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 3 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
8,100,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور هوایی مشهد هتل جواد
تور مشهد هتل جواد
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 3 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
8,200,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد هتل جواد نهال گشت

تور مشهد هتل جواد، چه ویژگی‌هایی دارد؟ از امکانات و سرویس‌های ارائه شده در تور هتل جواد مشهد مطلع هستید؟ آیا می‌دانید بهترین زمان برای رزرو تور مشهد هتل جواد چه تاریخی است؟ این نوشته به شما کمک می‌کند تا دانسته‌های خود در مورد تور مشهد هتل جواد را افزایش دهید.

چه زمانی برای اقامت در هتل جواد مشهد مناسب‌تر است؟

اوسط فروردین تا اواخر خرداد و ماه‌های مهر و آبان، آب و هوا در مناطق شمال شرقی کشور دلپذیر است، از نظر کیفیت آب و هوا بهار و اوایل پائیز مناسب‌ترین زمان مسافرت به مشهد است. اگر چه با گرم شدن هوا در تابستان تعداد مسافران هم کاهش پیدا می‌کند با این حال ماه‌های سرد سال نامناسب‌ترین زمان، برای سفر به این شهر است، چرا که متوسط دما به زیر صفر کاهش پیدا می‌کند که تحمل آن را برای میهمانان ناخوشایند می‌کند. هتل‌ها تلاش دارند در این ماه‌ها با ارائه بسته‌های تخفیفی و ارائه تسهیلات ویژه، تعداد افراد بیشتری را به اقامت ترغیب کنند. اگر قصد دارید در بهترین زمان آب و هوایی از تور مشهد هتل جواد استفاده کنید، توصیه ما سفر در فصل بهار و پائیز است. اما اگر کاهش هزینه تور، اولویت شما است، در فصل زمستان به مشهد بروید.

تور مشهد هتل جواد به چه روش‌هایی ارائه می‌شود؟

برگزاری تور مشهد هتل جواد هم به صورت هوایی امکان‌پذیر است و هم زمینی. البته برقراری تور هوایی هتل جواد، تنها از شهرهایی انجام می‌شود که پرواز مستقیم به مشهد دارند. اما تور زمینی برای هتل جواد مشهد، از تمام شهرهای ایران برقرار است.

با رزرو تور هتل جواد در کدام منطقه مشهد ساکن می‌شوید؟

هتل جواد مشهد در بلوار امام رضا، نبش خیابان امام رضای 3 و در فاصله‌ای نزدیک به حرم مطهر واقع شده است. به گونه‌ای که تنها با 6 دقیقه پیاده‌روی به ورودی باب الرضا می‌رسید. بازار رضا، مهم‌ترین مرکز خرید مشهد در فاصله 200 متری هتل جواد قرار دارد و رستوران‌های معین درباری و پسران کریم هم از مشهورترین سالن‌های غذا خوری نزدیک به هتل می‌باشند.

در تور هتل جواد مشهد در کدام اتاق اقامت کنیم؟

واحدهای اقامتی در تور مشهد هتل جواد به 2 دسته اتاق و سوئیت تقسیم می‌شوند. اتاق‌های هتل که در سبک‌های مراکشی، فرانسوی، سنتی و ایتالیایی طراحی شده‌اند، ظرفیتی بین 1 تا 3 تخت دارند، اتاق ماه عسل هم نوع خاصی از اتاق‌های هتل جواد است که مخصوص زوج‌های جوان جلوه آرایی شده است. ویژگی جالب توجه اتاق‌ها در هتل جواد داشتن سینک ظرفشویی است که امکان شستن ظروف را در اتاق فراهم می‌کند. هتل جواد چند سوئیت رویال و VIP هم دارد که با داشتن فضایی بزرگتر نسبت به اتاق‌ها، مناسب برای خانواده‌های 2 تا 4 نفره می‌باشد.

کیفیت سرو وعده‌های غذایی هتل جواد مشهد چگونه است؟

رستوران هتل جواد در نیم طبقه اول و مشرف به لابی قرار دارد هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام در آن سرو می‌شود، البته در صورت نیاز می‌توانید از خدمات روم سرویس هتل نیز استفاده کنید. وعده صبحانه به صورت بوفه و وعده ناهار و شام به صورت منو به میهمانان ارائه می‌شود.

ساعات سرو غذا در هتل جواد

  • صبحانه: 7:30 تا 10:00
  • ناهار: 12:30 تا 15:30
  • شام: 19:00 تا 23:00

در تور مشهد هتل جواد، کدام وعده غذایی رایگان است؟

اکثر اتاق‌هایی که در تور مشهد هتل جواد قابل دسترس‌اند، فولبرد هستند. یعنی رزرو آن‌ها با ارائه رایگان هر 3 وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام ارائه می‌شود که با توجه به هزینه رزرو تور مشهد هتل جواد کاملا به صرفه می‌باشد.

در تور هتل جواد مشهد چه امکانات و خدماتی ارائه می‌شود؟

هتل جواد، یک سالن ورزشی دارد که به ورزش بدنسازی اختصاص یافته است و ورزشکاران این رشته می‌توانند ادامه تمرینات خود را در آن پیگیری کنند. مجموعه آبی هم بخشی دیگر از امکانات ورزشی است توسط هتل، برای میهمانان تدارک دیده شده است. مجموعه آبی هتل جواد دارای استخر، سونا، جکوزی و سالن ماساژ است.

قوانین پذیرش هتل جواد مشهد

  • ساعت تحویل اتاق: 14:00
  • ساعت تخلیه اتاق: 12:00

ورود حیوانات به هتل ممنوع است.

قوانین پذیرش زوجین

پذیرش زوجین تنها با ارائه صیغه‌نامه معتبر که ممهور به مهر برجسته محضر باشد امکان‌پذیر است.

قوانین پذیرش کودکان

اقامت کودک زیر 3 سال (درصورت عدم استفاده از سرویس) رایگان می‌باشد و بازه سنی برای اقامت کودک بین 3 الی 5 سال (درصورت عدم استفاده از سرویس) نیم‌بها محاسبه می‌گردد. اقامت رایگان و نیم‌بها تنها برای یک کودک محاسبه می‌گردد.

قوانین کنسلی

ابطال اتاق‌های رزرو شده تا 20 روز قبل از ورود میهمانان جریمه ندارد. و پس از آن به شرح زیر به آن جریمه تعلق خواهد گرفت:

1. اگر ابطال رزرو بین 20 تا 11 روز قبل از ورود میهمان به هتل صورت گیرد، 20% جریمه یک شب از کل مبلغ شب اتاق‌های رزرو شده تعلق خواهد گرفت.
2. در صورت ابطال رزرو بین 10 تا 6 روز قبل از ورود میهمان به هتل، مشمول 30% جریمه یک شب از کل مبلغ شب اتاق‌های رزرو شده خواهد بود.
3. در صورت ابطال رزرو بین 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود میهمان به هتل، مشمول 50% جریمه یک شب از کل مبلغ شب اتاق‌های رزرو شده خواهد بود.
4. درخواست ابطال رزرو از 48 ساعت قبل از ورود میهمان، مشمول 70% جریمه یک شب از کل مبلغ شب اتاق های رزرو شده خواهد بود.