تور آنکارا با قطار

تور آنکارا با قطار

لیست تورهای آنکارا با قطار خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنکارا با قطار نهال گشت

قطارهای تهران – آنکارا، چهارشنبه هر هفته ساعت 09:30 از تهران به مقصد آنکارا حرکت خود را آغاز می‌کنند. قطارهای آنکارا پس از حرکت از راه‌آهن شهر تهران از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم‌دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و مرز رازی گذرکرده و پس از عبور از گذرگاه کاپی کوی و پس از بررسی مدارک مسافرین، به دریاچه وان می‌رسد. آخرین مقصد تورهای آنکارا با قطار، دریاچه وان می‌باشد که برای ادامه مسیر باید در این دریاچه سوار کشتی شوید تا به آنکارا برسید. توجه داشته باشید که قطار آنکارا در ایستگاه شهر تبریز مسافرگیری کرده و حدودا ساعت 22:30 به مسیر خود ادامه می‌دهد. قطارهای آنکارا، قطارهای 4 تخته البرز می‌باشند که قطعا از تمامی خدمات این قطار راضی خواهید بود! توجه داشته باشید که از تهران تا شهر آنکارا حدودا 60 ساعت در مسیر هستید.

بهترین زمان سفر به آنکارا با قطار

تابستان، بهترین زمان سفر به آنکارا از نظر آب و هوا می‌باشد. در فصل تابستان روزهای گرم و دلپذیری را تجربه می‌کنید. اما اگر هزینه برای اهمیت بیشتری دارد، بهتر است در زمستان به آنکارا سفر کنید. زمستان‌های آنکارا بسیار سرد است و به همین دلیل گردشگری کمتری به این شهر سفر می‌کند و هزینه‌های اقامت تا حد چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

هزینه تور آنکارا با قطار

هزینه تور انکارا با قطار به 2 پارامتر هتل محل اقامت و قطار رفت و برگشت بستگی دارد. هزینه قطار آنکارا مبلغ ثابت 43 یورو می‌باشد و این هزینه برای کودکان زیر 12 سال به صورت نیم بها محاسبه می‌شود. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. شروع قیمت تورهای آنکارا با قطار در 3 شب و 4 روز و در هتل 3 ستاره، 1,200,000 تومان می‌باشد.

تفاوت قیمت تور آنکارا با قطار با تورهای هوایی آنکارا

در صورتی که هتل محل اقامت را ثابت و نرخ یورو را نیز 12,000 تومان در نظر بگیریم، در بهترین حالت ممکن تورهای آنکارا با قطار با تورهای هوایی حدودا 700,000 تومان اختلاف قیمت دارند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که سفر ریلی آنکارا حدودا 60 ساعت به طول می‌انجامد اما سفر هوایی در حدود 3 ساعت!

هزینه‌های روزانه اقامت تور آنکارا با قطار

واحد پول کشور ترکیه، لیر می‌باشد اما اگر به هر دلیلی نتوانستید این واحد پولی را تهیه کنید، بهتر است دلار همراه خود داشته باشید. شما برای هر وعده غذایی حدودا 21 لیر، برای یک بطری آب حدودا 5 لیر، برای جابجایی در شهر حدودا 8 لیر و برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری حدودا 23 لیر هزینه دارید.

سوالات متداول

  • 1. با قطارهای آنکارا حدودا چقدر در مسیر هستیم؟

    از تهران تا شهر آنکارا و با در نظر گرفتن مسافت دریایی، حدودا 60 ساعت در مسیر هستید.

  • 2. قطارهای تهران - آنکارا از چه نوعی هستند؟