تور ارمنستان مرداد

تور ارمنستان مرداد 1403

لیست تورهای مرداد ماه ارمنستان

تور ارمنستان مرداد 1403 قیمت بالاتری نسبت به سایر ماه‌های سال دارد. دلیل اصلی این موضوع افزایش تعداد گردشگران همزمان با بالا رفتن میزان دمای این کشور است. با افزایش گردشگران و شلوغ شدن شهرهای مختلف ارمنستان خصوصا ایروان باید نکات زیادی را قبل از سفر در نظر بگیرید.

آب و هوای ارمنستان در مرداد

آب و هوای ارمنستان در ماه مرداد نسبت به تیر و خرداد گرم‌تر می‌شود. با توجه به اینکه تور ارمنستان در شهر ایروان برگزار می‌گردد، باید دمای این شهر را بررسی کنیم. در این ماه دما به 37 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. خنک‌ترین روز ایروان در مرداد ماه نیز دمای 15 درجه‌ای دارد. با توجه به شدت حرارت در ایروان باید در طول این سفر لباس‌های خنک همراه خود داشته باشید.

ایرلاین‌های ایرانی و ارمنی به ایروان پرواز دارند

به دلیل اینکه تور ایروان فقط از تهران و روزانه برگزار می‌گردد، نمی‌توان تور ارمنستان از اصفهان یا سایر شهرها را رزرو کرد. البته تور زمینی ارمنستان نیز برگزار می‌شود اما اغلب تورها به صورت هوایی هستند. پروازهای تهران ایروان با ایرلاین‌های مختلف ایرانی و ارمنی انجام می‌شود. ایرلاین ایر ارمنیا بیشترین سهم را از پروازهای تهران به ایروان دارد و 4 روز در هفته به این کشور پرواز دارد. ایرلاین‌های ایرانی ایران ایرتور، ایران ایر و قشم ایر نیز هر کدام دو روز در هفته برگزار کننده پروازها به ایروان هستند.

پیک گردشگری ارمنستان در مرداد ماه

قیمت تور ارمنستان مرداد 1403 بالاتر از سایر ماه‌های سال است. دلیل این موضوع گرمای شهر ایروان و به تبع افزایش یافتن مسافران این شهر در مرداد ماه می‌باشد. همچنین در مناسبت‌ها و تعطیلات این ماه قیمت هزینه تور ارمنستان رشد بیشتری نیز دارد.

تفریحات آبی ایروان را از دست ندهید

در تور ارمنستان مرداد 1403، مقصد اصلی شما ایروان است. اغلب جاذبه‌های ایروان، تاریخی هستند اما تعدادی جاذبه طبیعی و زیبا نیز در این شهر وجود دارد. یکی از این جاذبه‌ها، دریاچه زیبای سوان است. شما می‌توانید از این دریاچه بازدید و از تفریحات آبی آن استفاده کنید. در ایروان می‌توانید تفریحات زیر را امتحان کنید.

  • شنا در دریاچه سوان
  • اسکی
  • اسنوبورد
  • ماهی‌گیری
  • پاراگلایدر سواری

رزرو تور لحظه آخری ارمنستان؛ فقط برای خوش شانس‌ها

رزرو تور ارمنستان لحظه آخری چندان ساده به نظر نمی‌رسد. معمولا در این ماه مسافران، تور ارمنستان هوایی را چند روز قبل از سفر رزرو می‌کنند. به همین دلیل شانس کمی برای رزرو تور لحظه آخری وجود دارد.

جشنواره آب در گرم‌ترین ماه سال

در تور ارمنستان مرداد 1403 می‌توانید از جشنواره‌های زیادی مثل فستیوال‌های خوراکی، ورزشی و تفریحی بازدید نمایید. برای آشنایی بیشتر شما با این جشنواره‌ها جدول زیر را برای شما تهیه کرده‌ایم.

نام فستیوال توضیح تاریخ
جشنواره واردوار در این جشنواره باید هر لحظه انتظار پاشیده شدن آب بر روی خود را داشته باشید. به همین دلیل لباس‌های بیشتری همراه خود داشته باشید. 2 مرداد
جشنواره پارک (yell extreme) در این جشنواره که محل برگزاری آن یکی از دیدنی‌ترین نقاط ارمنستان است می‌توانید به تفریحاتی مانند کوهنوردی، پاراگلایدر، دوچرخه سواری در کوهستان و زیپلینگ شرکت کنید. 8 و 9 مرداد
فستیوال عسل و توت در این جشنواره می‌توانید از عسل‌های طبیعی و توت‌های فروشی در فستیوال بچشید و آن‌ها را خریداری کنید. 22 و 23 مرداد
فستیوال رفتینگ در این جشنواره می‌توانید با فایق‌های رفتینگ به تفریح بپردازید. محبوبیت این جشنواره هر سال در حال افزایش است. 22 و 23 مرداد

در هتل‌های ارمنستان چند روز می‌توان اقامت داشت؟

در ارمنستان می‌توانید به مدت 3 شب به بالا اقامت داشته باشید. هتل‌های 2 تا 5 ستاره در این کشور قابل رزرو است. تمامی این هتل‌ها فقط صبحانه را از بین وعده‌های غذایی به مسافران ارائه می‌دهند.

خدمات نهال گشت برای تور ارمنستان مرداد 1403

در تور ارمنستان مرداد 1403، نهال گشت خدمات زیر را به مسافران خود ارائه می‌دهد.

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (تهران به ایروان)
  • رزرو هتل
  • ترانسفر
  • لیدر
  • سیم کارت

رزرو تور ارمنستان مرداد 1403 از نهال گشت

با توجه به اینکه گردشگران زیادی تور ارمنستان مرداد 1403 را رزرو می‌کنند، ظرفیت هتل‌ها و پروازها چند روز زودتر تکمیل می‌شود. در نتیجه باید این تور را چند روز زودتر از زمان مدنظرتان برای سفر رزرو کنید.  برای رزرو تور ارمنستان مرداد نیز می‌توانید در طول هفته با شماره 1830-026 تماس گرفته و آن را رزرو نمایید.

سوالات متداول

از چه شهرهایی و با چه ایرلاین‌هایی می‌توان تور ارمنستان را رزرو کرد؟

برای سفر به ارمنستان همراه با تور باید خود را به فرودگاه امام خمینی تهران برسانید. ایرلاین‌های ارمنیا ایر، ایران ایر تور، ایران ایر و قشم ایر به ایروان پرواز دارند.

قیمت تور ارمنستان در مرداد چگونه است؟

در مرداد تور ارمنستان بیشترین قیمت را در طول سال دارد و رزرو تور ارزان در این ماه بسیار دشوار است.

امکان رزرو تور لحظه آخری ارمنستان در مرداد وجود دارد؟

خیر، در واقع امکان رزرو تور لحظه آخری ارمنستان برای مرداد خیلی کم است.

در مرداد ماه مردم ارمنستان چه فستیوال‌هایی را برگزار می‌کنند؟

در این ماه می‌توانید به تفریح در فستیوال‌های پارک هیجان، رفتینگ و واردوار بپردازید و  از طعم عسل و توت در جشنواره‌ای با این نام بچشید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)